הריון

רעיונות עבור מתנה לתינוק שנולד

יש רק הזדמנות אחת לשמר דם טבורי. קופות החולים מחזירות עד 75% מעלות השירות

לברור הזכאות מול קופות החולים אנא מלאו את פרטיכם:

שם:
דוא"ל:
טלפון:
תאריך לידה צפוי:

באמצעות שירות תא לחיים - דם טבורי בהדסה
>> בואו ללמוד מהטעויות של גלית גוטמן        

רעיונות עבור מתנה לתינוק שנולד

תינוק חדש שהצטרף למשפחה מהווה את ה- סיבה לפנק במתנה, אולם אילו רעיונות למתנה עבור תינוק שנולד נחשבים לשווים ביותר? ריכזנו עבורכם כמה רעיונות נבחרים אותם גם שווה לתת וגם כיף לקבל.

אז נכון, היום לא חסרים רעיונות עבור מתנה לתינוק שנולד וישנם המון מוצרים מפתים במיוחד. אך השאלה שצריכה להישאל לפני שקונים מתנה היא האם מוצרים אלו אכן ישמשו את המשפחה והאם יש להם ערך מוסף? כדי לבחור במתנה המאופיינת עם קריטריונים של איכות נדרש שלא רק להשקיע כסף, אלא גם מחשבה, ולעיתים מעט ייעוץ ממומחים, ובמקרה הזה – מאימהות ולהן ניסיון, לא יזיק. כמו כן חשוב להתאים את המתנה תוך שעושים את ההבדלה בין לידה ראשונה לבין לידה שניה, שלישית או רביעית. לכן, כדי שתוכלו לקלוע למטרה ועל מנת שהשובר החלפה לא ימומש, הנה כמה רעיונות למתנות איכותיות אך גם שימושיות להפליא.

מנשאים לתינוקות

מנשאים הם ללא ספק המצאת המאה, אך בל נשכח שאלו היו קיימים מאז ומעולם. עוד בתרבות השבטית הם נועדו כדי להרגיע תינוקות או ילדים קטנים ובד בבד לאפשר לאימהות זוג ידיים פנויות כאשר הן מנסות לבצע את מטלותיהן השונות או לנהל את שגרת יומן. מאז ועד היום, אין ספק שהמנשאים עברו שדרוג קטן והם מעוצבים כדי לחלק טוב יותר את המשקל. אולם ללא ספק, ניתן למצוא גם מנשאים לתינוק בטעם של פעם, כדוגמת מנשאי צד באיכות בלתי מתפשרת וברמת בטיחות גבוהה.

מזרן פעילות לתינוק

אומנם התינוקות לא מפעילים את גופם מיד עם רגע לידתם, אף תתפלאו לגלות כמה מהר הזמן עובר ומבלי ששמתם לב, אתם זקוקים למזרן פעילות לתינוק. מזרן פעילות איכותי אינו רק מצע בטיחותי, נעים ונוח, אלא שהוא גם מעודד את התפתחותם של העוללים הקטנים בשלבי חייהם השונים והוא ישמש את בני המשפחה לזמן רב.

שמיכות מעטפת

עם לידתם, תינוקות זקוקים לתחושה של ביטחון ואנו כהורים רוצים להקנות להם תחושה זו עד כמה שאפשר. לשם כך צריך ולפחות בחודשיהם הראשונים לחיים, לעטוף אותם, תרתי משמע. מחקרים רבים מוכיחים כי עטיפת תינוקות מקנה להם תחושה שהם נמצאים במרחב הבטוח של הרחם וכדי לעשות זאת בביטחון, לרשותכם קיימות שמיכות עיטוף מיוחדות לזו המטרה, מבדים מובחרים ביותר אשר אינם מגרים את העור.

חיתולי טטרה איכותיים

חיתולי טטרה הם אחת המתנות השימושיות ביותר ולו רק בגלל שנעשה בהם שימוש יומיומי והם דורשים תחלופה רבה, כך שאין יותר מדי חיתולי טטרה. עם זאת, בחודשים הראשונים לחייהם, עורם של התינוקות רגיש לגירויים ולכן חשוב לוודא שיהיו אלו חיתולי טטרה מבדים איכותיים. כיום ניתן למצוא חיתולי טטרה המעוצבים מטובי הבדים, הם נחשבים למתנה מושקעת ושימושית ומגיעים בשלל צבעים ועיצובים.

שק שינה לתינוק

מבין כל החששות אשר נולדים לחיים עם רגע הולדת התינוק, נמצא גם החשש המוכר אשר טורף את שנתם של הורים רבים – האם התינוק הקטן ישן עם השמיכה לגופו או לא? האם חם לו מספיק או שאולי הוא סובל מקור? והאם היה צורך בעוד שמיכה או ששמיכה אחת מספיקה? לכן, אין ספק שמבין כל הרעיונות עבור מתנה לתינוק שנולד, שק שינה לתינוק הוא רעיון אטרקטיבי במיוחד. אל שק השינה מכניסים את התינוק וכך גם מאפשרים לו לחוש יותר בטוח בחלל וגם מבטיחים שיהיה לו חם ונעים לאורך הלילה כולו.

מוצרים לאמבטיה

גם מוצרים לאמבטיה נחשבים לשימושיים להפליא ולרבות מגבות. ניתן למצוא אף מארזי מתנה של מגבות עם מטליות רחצה בשלל של עיצובים מפנקים ומיוחדים אשר יהוו את המתנה המושלמת לרך הנולד.

כאמור, ההיצע הוא נרחב ולרשותכם עומדים רעיונות איכותיים ושימושיים כאחד. כדי להגיע לבחירה הנכונה ביותר, ניתן לקבל ייעוץ מטעם החנות בה קונים או פשוט לשאול את האם החדשה או הוותיקה – לאילו מוצרים היא הכי זקוקה וכך להגיע להחלטה.

 

המאמר באדיבות יוקה בייבי - מוצרי תינוקות, המשווקת במיוחד עבורכם את כל המוצרים האיכותיים מאת המותגים המובילים בעולם לתינוקות. 

שירותים מקצועיים

קהילת הריון ולידה

פוריות

לקראת הריון

הריון

לידה

אחרי הלידה

השנה הראשונה

העלאת מאמר

  • העלאת מאמר

העלאת סיפור אישי

כללי

 

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת, או ייעוץ מוסמך. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של הרופא המטפל. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.

 

                   
       תנאי השימוש בשירות      

    מובהר במפורש, כי השירותים והתכנים אשר מסופקים במסגרת שירות זה, מיועדים על מנת לספק אינפורמציה כללית בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה, אשר מכל מקרה חוות דעתו היא הקובעת. התכנים והמידע המסופקים במסגרת השירות הנם כלליים בלבד, ועלולים לבטא אסכולה רפואית מסוימת או דעה אישית, והם אף תלויים בנסיבותיו ובעובדותיו של כל מקרה. בנוסף, התכנים המוצעים במסגרת השירות עלולים להכיל ליקוי ו/או טעות ו/או הטיה ו/או אי דיוק במידע ו/או בדרך העברתו או הצגתו, ואין להסתמך עליהם.

ייתכן שהמלצת מומחה תהיה שונה מהמתואר באופן כללי באתר, ובכלל זה יתכן ותתבקשו לבצע בדיקות נוספות, לחזור על בדיקות מסוימות או לבצע בדיקות בזמנים אחרים מאלו אשר מתוארים במסגרת השירות. אין להסתמך על עצה ו/או מידע המתקבלים באמצעות השירות ובכל עניין רפואי יש לפנות למומחה או איש המקצוע המתאים. בכל מקרה, המלצת איש המקצוע שלך היא הקובעת, ואין לראות בשירות הניתן במסגרת זו, בשום אופן או צורה, כתחליף להתייעצות עם המומחה מתאים, ובכלל זה כתחליף למעקב הריון אצל רופא מומחה.

מובהר כי איכות השירות תלויה בגורמים נוספים אשר אינם בשליטת החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות), ובין היתר באיכות וטיב התקשורת והכיסוי הסלולארי, איכות ציוד הקצה, תקלות ברשת הסלולארית, ברשת החשמל, בציוד הממוחשב ועוד, והחברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות), לא ישאו באחריות כלשהי בקשר עם כך.

כל שימוש בשירות, נעשית על אחריותו הבלעדית של המשתמש, והתכנים במסגרת השירות עומדים לרשות המשתמש כמות שהם (As Is) בלא כל התחייבות של החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם.

החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות) רשאים לנתק מהשירות משתמשים שביקשו להיחסם מקבלת שירותי תוכן/הודעות SMS או להתנתק מהשירות מכל סיבה אחרת, וכן לנתק מהשירות ו/או להפסיק את השירות ביוזמתם ובכפוף לכל דין.

המשתמש מתחייב לדווח לחברה, בכל מקרה של הפסקת שירות, במקרה בו ציוד הקצה יחדל לתמוך בקבלת הודעות SMS, וכן במקרה של אבדן, גניבה או העברת בעלות בציוד קצה.

מובהר במפורש, כי כל עוד המשתמש לא ביקש להפסיק את קבלת השירות, החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות) ימשיכו לספק את השירות לציוד הקצה, ובכלל זאת, גם אם לא יהיה באפשרות המשתמש לקבלו ו/או יחזיק בו צד שלישי.

החברה רשאית לשלוח אל המשתמש מדי פעם בדואר אלקטרוני או ב - SMS או בכל אמצעי אחר לרבות באמצעות פניה טלפונית , מידע בדבר שירותיה , וכן מידע שיווקי ופרסומי- הן מידע שהיא עצמה תפרסם והן מידע שתקבל לצורך משלוח מידי מפרסמים אחרים , והמשתמש מסכים לכך. בכל עת יוכל המשתמש לבטל את הסכמתו ולחדול מקבלתו, באמצעים אשר יפורטו באתר ו/או בהודעות שישלוח.

החברה רשאית לשלוח אל המשתמש מדי פעם בדואר אלקטרוני או ב- SMS או בכל אמצעי אחר לרבות באמצעות פנייה טלפונית, מידע בדבר שירותיה, וכן מידע שיווקי ופרסומי – הן מידע שהיא עצמה תפרסם והן מידע שתקבל לצורך משלוח מידי מפרסמים אחרים, והמשתמש מסכים לכך. בכל עת יוכל המשתמש לבטל את הסכמתו ולחדול מקבלתו, באמצעים אשר יפורטו באתר ו/או בהודעות שישלחו

טרם הירשמותך לשירות, קרא שנית את תנאי השימוש באתר, אשר חלים גם על שירות זה. במסגרת זאת, ומבלי לגרוע מכלליות האמור, תשומת לבך מופנית למדיניות הפרטיות של האתר, ובכלל זה לכך שפרטיך ישמרו במאגר המידע של החברה. הירשמותך לשירות זה, ייחשב כהסכמה מצדך לכל התנאים ההתניות וההודעות הכלולים בהודעה זו ובתנאי השימוש של האתר.

                 סגירה