הריון

שפת התינוקות

להבין את שפת התינוקות

יש רק הזדמנות אחת לשמר דם טבורי. קופות החולים מחזירות עד 75% מעלות השירות

לברור הזכאות מול קופות החולים אנא מלאו את פרטיכם:

שם:
דוא"ל:
טלפון:
תאריך לידה צפוי:

באמצעות שירות תא לחיים - דם טבורי בהדסה
>> בואו ללמוד מהטעויות של גלית גוטמן


תתארו לעצמכם שאתם מגיעים לארץ זרה ורחוקה, ארץ מופלאה, נופים מדהימים, אוכל מעניין ואנשים ידידותיים אבל ללא שפה המאפשרת תקשורת בסיסית.

כשהגעתי לסין לראשונה, מקום שהשתוקקתי לראות ולמענו עזבתי הכול, ההתרגשות לא נתנה לי לישון. אך לצערי ההתרגשות הפכה מהר מאוד לתסכול רב, לאור העובדה שהקצר התקשורתי ביני לבין האנשים בסין רק הלך והחמיר. הדבר שהכי רציתי לעשות זה לצעוק מייאוש ולברוח משם. כמובן שלא עשיתי זאת אלא בחרתי להישאר ולתת לחלום שלי הזדמנות שנייה. לנו יש את חופש הבחירה במעשינו וניתנת לנו הדרך להתמודד עם מצבים בעייתיים.

אבל מה התינוק יכול לעשות? מהמקום המוגן ביותר, הרחם, הוא יוצא למסע מופלא, מקום מעניין וחדש, אך לתינוק אין את הכלים הדרושים לתקשורת עמנו, כמו שפה, יש לו צורת התקשרות אחת והיא דרך תנועות גוף, הבעות פנים ובכי. כפי שידוע לא נמצאה הדרך ללמוד את שפת התינוקות. לא ניתן ללמוד את שפת התינוקות בשום בית ספר, אך עם קצת הקשבה והתבוננות כולנו יכולים ללמוד ולתרגם את המסרים ששולח לנו התינוק, זאת במטרה לשפר את התקשורת בינינו.

כיצד נבין את התינוק שלנו?

איך נוכל להבין את התינוקות שלנו ולזהות את סוג הבכי ובכך לעזור לשיפור התקשורת בינינו?

קודם כל, יש לתת לתינוקות את הכבוד המגיע להם. אולי נראה לכם שהם אינם מבינים אתכם, אך הם יכולים להרגיש אווירה מתוחה ולחוצה, או טון דיבור שלילי או תנועות גוף שלכם ולהגיב בהתאם. אווירה רגועה ואוהבת בבית, נותנת את הביטחון הנחוץ להתפתחות התינוק. אז תחילה יש ללמוד איך להרגיע את עצמנו.

טרייסי הוג, מחברת "סודותיה של הלוחשת לתינוקות", לאחר תצפיות ארוכות שנים על תינוקות, למדה כיצד לזהות מצבים או צרכים של תינוקות על פי שפת הגוף. למדתי דרך הספר באמת איך לתת מענה לירדן, בני, לכל צרכיו על פי מה שהוא משדר לי, ואני ממליצה בחום לכל הורה טרי להתבונן היטב ולהקשיב לתינוק שזקוק לו כל כך.

לסיום - בכי הוא שפה, שפת התינוקות. התבוננות והקשבה הם הסוד לתקשורת טובה יותר. לתינוקות רגשות משלהם, והצורך לפרוק אותם הוא טבעי. עם הבנת שפת התינוקות נוכל להבין את צורכי המלאכים הקטנים, ולתמוך בהם עם הרבה סבלנות, אמפטיה, מגע ואהבה אינסופית.

 

שירותים מקצועיים

קהילת הריון ולידה

פוריות

לקראת הריון

הריון

לידה

אחרי הלידה

השנה הראשונה

העלאת מאמר

  • העלאת מאמר

העלאת סיפור אישי

כללי

 

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת, או ייעוץ מוסמך. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של הרופא המטפל. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.

 

                   
       תנאי השימוש בשירות      

    מובהר במפורש, כי השירותים והתכנים אשר מסופקים במסגרת שירות זה, מיועדים על מנת לספק אינפורמציה כללית בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה, אשר מכל מקרה חוות דעתו היא הקובעת. התכנים והמידע המסופקים במסגרת השירות הנם כלליים בלבד, ועלולים לבטא אסכולה רפואית מסוימת או דעה אישית, והם אף תלויים בנסיבותיו ובעובדותיו של כל מקרה. בנוסף, התכנים המוצעים במסגרת השירות עלולים להכיל ליקוי ו/או טעות ו/או הטיה ו/או אי דיוק במידע ו/או בדרך העברתו או הצגתו, ואין להסתמך עליהם.

ייתכן שהמלצת מומחה תהיה שונה מהמתואר באופן כללי באתר, ובכלל זה יתכן ותתבקשו לבצע בדיקות נוספות, לחזור על בדיקות מסוימות או לבצע בדיקות בזמנים אחרים מאלו אשר מתוארים במסגרת השירות. אין להסתמך על עצה ו/או מידע המתקבלים באמצעות השירות ובכל עניין רפואי יש לפנות למומחה או איש המקצוע המתאים. בכל מקרה, המלצת איש המקצוע שלך היא הקובעת, ואין לראות בשירות הניתן במסגרת זו, בשום אופן או צורה, כתחליף להתייעצות עם המומחה מתאים, ובכלל זה כתחליף למעקב הריון אצל רופא מומחה.

מובהר כי איכות השירות תלויה בגורמים נוספים אשר אינם בשליטת החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות), ובין היתר באיכות וטיב התקשורת והכיסוי הסלולארי, איכות ציוד הקצה, תקלות ברשת הסלולארית, ברשת החשמל, בציוד הממוחשב ועוד, והחברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות), לא ישאו באחריות כלשהי בקשר עם כך.

כל שימוש בשירות, נעשית על אחריותו הבלעדית של המשתמש, והתכנים במסגרת השירות עומדים לרשות המשתמש כמות שהם (As Is) בלא כל התחייבות של החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם.

החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות) רשאים לנתק מהשירות משתמשים שביקשו להיחסם מקבלת שירותי תוכן/הודעות SMS או להתנתק מהשירות מכל סיבה אחרת, וכן לנתק מהשירות ו/או להפסיק את השירות ביוזמתם ובכפוף לכל דין.

המשתמש מתחייב לדווח לחברה, בכל מקרה של הפסקת שירות, במקרה בו ציוד הקצה יחדל לתמוך בקבלת הודעות SMS, וכן במקרה של אבדן, גניבה או העברת בעלות בציוד קצה.

מובהר במפורש, כי כל עוד המשתמש לא ביקש להפסיק את קבלת השירות, החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות) ימשיכו לספק את השירות לציוד הקצה, ובכלל זאת, גם אם לא יהיה באפשרות המשתמש לקבלו ו/או יחזיק בו צד שלישי.

החברה רשאית לשלוח אל המשתמש מדי פעם בדואר אלקטרוני או ב - SMS או בכל אמצעי אחר לרבות באמצעות פניה טלפונית , מידע בדבר שירותיה , וכן מידע שיווקי ופרסומי- הן מידע שהיא עצמה תפרסם והן מידע שתקבל לצורך משלוח מידי מפרסמים אחרים , והמשתמש מסכים לכך. בכל עת יוכל המשתמש לבטל את הסכמתו ולחדול מקבלתו, באמצעים אשר יפורטו באתר ו/או בהודעות שישלוח.

החברה רשאית לשלוח אל המשתמש מדי פעם בדואר אלקטרוני או ב- SMS או בכל אמצעי אחר לרבות באמצעות פנייה טלפונית, מידע בדבר שירותיה, וכן מידע שיווקי ופרסומי – הן מידע שהיא עצמה תפרסם והן מידע שתקבל לצורך משלוח מידי מפרסמים אחרים, והמשתמש מסכים לכך. בכל עת יוכל המשתמש לבטל את הסכמתו ולחדול מקבלתו, באמצעים אשר יפורטו באתר ו/או בהודעות שישלחו

טרם הירשמותך לשירות, קרא שנית את תנאי השימוש באתר, אשר חלים גם על שירות זה. במסגרת זאת, ומבלי לגרוע מכלליות האמור, תשומת לבך מופנית למדיניות הפרטיות של האתר, ובכלל זה לכך שפרטיך ישמרו במאגר המידע של החברה. הירשמותך לשירות זה, ייחשב כהסכמה מצדך לכל התנאים ההתניות וההודעות הכלולים בהודעה זו ובתנאי השימוש של האתר.

                 סגירה