הריון

שימור דם טבורי

דם טבורי

יש רק הזדמנות אחת לשמר דם טבורי. קופות החולים מחזירות עד 75% מעלות השירות

לברור הזכאות מול קופות החולים אנא מלאו את פרטיכם:

שם:
דוא"ל:
טלפון:
תאריך לידה צפוי:

באמצעות שירות תא לחיים - דם טבורי בהדסה
>> בואו ללמוד מהטעויות של גלית גוטמןיותר ויותר הורים בישראל מחליטים לא לפספס הזדמנות של פעם בחיים

תינוק חדש בא לעולם ואיתו הזדמנות של פעם בחיים לאסוף ולשמור תאי גזע מדם טבורי. שימור דם טבורי היום יכול לשמש בעתיד את הילוד ובני המשפחה לצורך טיפול רפואי.

השלייה וחבל הטבור הם האמצעי שדרכו מספקת האם חמצן ומזון לעובר במהלך חודשי התפתחותו ועד לצאתו לעולם. נמצא כי דם טבורי שנותר בשלייה וחבל הטבור לאחר ניתוק התינוק בתום הלידה, עשיר בכמות גדולה של תאי גזע.

השתלה של דם טבורי שנשמר בהדסה - סיפורה של האם

תאי גזע (Stem cells) הם תאים הנבדלים מתאים אחרים בכך, שעדיין לא עברו תהליכי התמיינות סופיים ולכן הם מסוגלים לייצר תאים מסוגים שונים. חוקרים רפואיים מקווים, כי תאי גזע מדם חבל הטבור יוכלו לשמש לשיקום רקמות מסויימות, או להצמחת איברים מחדש.

לקיחת פשוטה של דם המכיל תאי גזע מדם חבל הטבור לאחר הלידה (דם טבורי), עשויה לחסוך צורך בחיפוש אחר תורם מח-עצם בעתיד לצורך טיפול רפואי בילוד או בבני המשפחה או לחילופין לטפל ברקמה ספציפית: לב, כבד כלייה ואיברים נוספים.

דם טבורי או דם חבל הטבור הינו נכס יקר מפז, הנקבר, תרתי משמע, מדי יום, במקום להישמר בהקפאה למגוון עצום של מטרות מצילות חיים. תאי גזע מדם חבל הטבור, מסתבר, הם אולי המקור המתאים ביותר להשתלות מח-עצם ליילוד, לבני-המשפחה ולזרים שהתרומה מתאימה לנתוניהם הגנטיים או במקרים של מחלה ממארת שהטיפול בה כרוך בהשתלת מח עצם. להרחבה ניתן לקרוא את רשימת המחלות המטופלות באמצעות השתלת תאי גזע


במקרה שבו האישה מעוניינת לבצע שימור דם טבורי, הדבר כרוך בתשלום והיא יכולה לבחור בין שתי אפשרויות, שימור הדגימה בישראל או שילוח הדגימה לחו"ל ושימורה שם. בישראל יש מס' חברות המציעות שימור דם טבורי באופן פרטי. שירות "תא לחיים" ממליץ להורים המעוניינים בשירות לבחון את השירותים השונים בישראל לפני קבלת החלטה. חומר רב נמצא באינטרנט וניתן להגיע אליו באמצעות מנועי החיפוש השונים.

שימור תאי גזע מדם חבל הטבור - מרכז מידע

לקבלת מידע נוסף בנושא מנציגי שירות תא לחיים - בנק הדם הטבורי בהדסה- 1-700-700-577 או באתר האינטרנט www.talachaim.co.il

בנקים נוספים: קריוסל, טבורית

המידע סופק באמצעות שירות תא לחיים מפעיל בנק הדם הטבורי בהדסה
 

שירותים מקצועיים

קהילת הריון ולידה

פוריות

לקראת הריון

הריון

לידה

אחרי הלידה

השנה הראשונה

העלאת מאמר

  • העלאת מאמר

העלאת סיפור אישי

כללי

 

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת, או ייעוץ מוסמך. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של הרופא המטפל. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.

 

                   
       תנאי השימוש בשירות      

    מובהר במפורש, כי השירותים והתכנים אשר מסופקים במסגרת שירות זה, מיועדים על מנת לספק אינפורמציה כללית בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה, אשר מכל מקרה חוות דעתו היא הקובעת. התכנים והמידע המסופקים במסגרת השירות הנם כלליים בלבד, ועלולים לבטא אסכולה רפואית מסוימת או דעה אישית, והם אף תלויים בנסיבותיו ובעובדותיו של כל מקרה. בנוסף, התכנים המוצעים במסגרת השירות עלולים להכיל ליקוי ו/או טעות ו/או הטיה ו/או אי דיוק במידע ו/או בדרך העברתו או הצגתו, ואין להסתמך עליהם.

ייתכן שהמלצת מומחה תהיה שונה מהמתואר באופן כללי באתר, ובכלל זה יתכן ותתבקשו לבצע בדיקות נוספות, לחזור על בדיקות מסוימות או לבצע בדיקות בזמנים אחרים מאלו אשר מתוארים במסגרת השירות. אין להסתמך על עצה ו/או מידע המתקבלים באמצעות השירות ובכל עניין רפואי יש לפנות למומחה או איש המקצוע המתאים. בכל מקרה, המלצת איש המקצוע שלך היא הקובעת, ואין לראות בשירות הניתן במסגרת זו, בשום אופן או צורה, כתחליף להתייעצות עם המומחה מתאים, ובכלל זה כתחליף למעקב הריון אצל רופא מומחה.

מובהר כי איכות השירות תלויה בגורמים נוספים אשר אינם בשליטת החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות), ובין היתר באיכות וטיב התקשורת והכיסוי הסלולארי, איכות ציוד הקצה, תקלות ברשת הסלולארית, ברשת החשמל, בציוד הממוחשב ועוד, והחברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות), לא ישאו באחריות כלשהי בקשר עם כך.

כל שימוש בשירות, נעשית על אחריותו הבלעדית של המשתמש, והתכנים במסגרת השירות עומדים לרשות המשתמש כמות שהם (As Is) בלא כל התחייבות של החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם.

החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות) רשאים לנתק מהשירות משתמשים שביקשו להיחסם מקבלת שירותי תוכן/הודעות SMS או להתנתק מהשירות מכל סיבה אחרת, וכן לנתק מהשירות ו/או להפסיק את השירות ביוזמתם ובכפוף לכל דין.

המשתמש מתחייב לדווח לחברה, בכל מקרה של הפסקת שירות, במקרה בו ציוד הקצה יחדל לתמוך בקבלת הודעות SMS, וכן במקרה של אבדן, גניבה או העברת בעלות בציוד קצה.

מובהר במפורש, כי כל עוד המשתמש לא ביקש להפסיק את קבלת השירות, החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות) ימשיכו לספק את השירות לציוד הקצה, ובכלל זאת, גם אם לא יהיה באפשרות המשתמש לקבלו ו/או יחזיק בו צד שלישי.

החברה רשאית לשלוח אל המשתמש מדי פעם בדואר אלקטרוני או ב - SMS או בכל אמצעי אחר לרבות באמצעות פניה טלפונית , מידע בדבר שירותיה , וכן מידע שיווקי ופרסומי- הן מידע שהיא עצמה תפרסם והן מידע שתקבל לצורך משלוח מידי מפרסמים אחרים , והמשתמש מסכים לכך. בכל עת יוכל המשתמש לבטל את הסכמתו ולחדול מקבלתו, באמצעים אשר יפורטו באתר ו/או בהודעות שישלוח.

החברה רשאית לשלוח אל המשתמש מדי פעם בדואר אלקטרוני או ב- SMS או בכל אמצעי אחר לרבות באמצעות פנייה טלפונית, מידע בדבר שירותיה, וכן מידע שיווקי ופרסומי – הן מידע שהיא עצמה תפרסם והן מידע שתקבל לצורך משלוח מידי מפרסמים אחרים, והמשתמש מסכים לכך. בכל עת יוכל המשתמש לבטל את הסכמתו ולחדול מקבלתו, באמצעים אשר יפורטו באתר ו/או בהודעות שישלחו

טרם הירשמותך לשירות, קרא שנית את תנאי השימוש באתר, אשר חלים גם על שירות זה. במסגרת זאת, ומבלי לגרוע מכלליות האמור, תשומת לבך מופנית למדיניות הפרטיות של האתר, ובכלל זה לכך שפרטיך ישמרו במאגר המידע של החברה. הירשמותך לשירות זה, ייחשב כהסכמה מצדך לכל התנאים ההתניות וההודעות הכלולים בהודעה זו ובתנאי השימוש של האתר.

                 סגירה