הריון

תוכנית לידה

מהי תוכנית לידה?

יש רק הזדמנות אחת לשמר דם טבורי. קופות החולים מחזירות עד 75% מעלות השירות

לברור הזכאות מול קופות החולים אנא מלאו את פרטיכם:

שם:
דוא"ל:
טלפון:
תאריך לידה צפוי:

באמצעות שירות תא לחיים - דם טבורי בהדסה
>> בואו ללמוד מהטעויות של גלית גוטמןאיך להכין תוכנית לידה


תוכנית הלידה הינה אוסף של רעיונות וציפיות, שלך ושל בן זוגך, במסגרת חווית הלידה. התוכנית נועדה לעזור לצוות הרפואי המטפל בך, להכיר אותך, להבין אילו הכנות עשית לקראת הלידה ומה הציפיות במהלך הלידה. זו לא מסמך של הוראות ופקודות ולבעל ולצוות הרפואי, אבל בהחלט מדובר בשיעורי בית חשובים אשר מביאים לידי ביטוי את הציפיות, רצונות וההעדפות של במהלך הלידה, והכל בכפוף למצבך הבריאותי ולמצבו הרפואי של העובר. כמובן שמומלץ להכינה מראש, כי כאשר יתחילו הצירים כבר לא תזכרי את כל מה שרצית ותכננת. ישנם סוגים שונים של תוכנית לידה כתובות - חלקן עם סעיפים ועמודים רבים ואחרות שהמכילות משפטים בודדים, אשר מגדירים את הכיוון והשאיפה הכללים שלכם בלידה. על מנת לסייע לכם להכין את תוכנית הלידה שלכם, הכנו עבורכם כלי להכנת תוכנית לידה .

תוכלי להשתמש בטופס הבא לשם כתיבת והכנת תוכנית לידה.

מה כוללת תוכנית לידה

יש שאלות רבות שתצטרכי לתת להם מענה לפני ובמהלך הלידה - מבחינת אופן וסגנון הלידה, הרדמה ושיכוך כאבים, בקשות מיוחדות שלך ושל בן זוגך בלידה. כל אלו מהווים את תוכנית הלידה שלך, שהינה חשובה ומסייעת להכנה וללידה עצמה. הדבר החשוב ביותר הוא "לא להתקבע" - חשוב להבין שלא כל דבר בתוכנית הלידה שלך יכול וצריך לקרות, וכי לעיתים המצוי יהיה שונה מהרצוי. לשם כך, סמכי על חושייך, על בן זוגך ועל הצוות המטפל, כך שגם אם לא כל סעיף בתוכנית הלידה שלך מתממש, עדיין תהיה לך חווית לידה נהדרת - אל תתני לדברים פעוטים לקלקל לך את החוויה. כאמור, תוכנית הלידה היא למעשה רשימת ההעדפות לגבי הדרך בה היית רוצה שהדברים ייעשו בזמן הלידה. השאלות המרכזיות שכדאי להתייחס אליהם בתוכנית הלידה, כוללות את הנקודות הבאות.

  • מי ילווה אותך בלידה?
  • האם ברצונך להשתמש בשיכוך כאבים כלשהו?
  • האם התכוננת ללידה על ידי עיסוי החיץ?
  • האם ברצונך להניח את התינוק על גופך מיד לאחר הלידה?
  • האם יש לך העדפה ללידה טבעית?
  • האם יש לך העדפה מבחינת תנוחת הלידה?

 

שירותים מקצועיים

קהילת הריון ולידה

פוריות

לקראת הריון

הריון

לידה

אחרי הלידה

השנה הראשונה

העלאת מאמר

  • העלאת מאמר

העלאת סיפור אישי

כללי

 

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת, או ייעוץ מוסמך. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של הרופא המטפל. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.

 

                   
       תנאי השימוש בשירות      

    מובהר במפורש, כי השירותים והתכנים אשר מסופקים במסגרת שירות זה, מיועדים על מנת לספק אינפורמציה כללית בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה, אשר מכל מקרה חוות דעתו היא הקובעת. התכנים והמידע המסופקים במסגרת השירות הנם כלליים בלבד, ועלולים לבטא אסכולה רפואית מסוימת או דעה אישית, והם אף תלויים בנסיבותיו ובעובדותיו של כל מקרה. בנוסף, התכנים המוצעים במסגרת השירות עלולים להכיל ליקוי ו/או טעות ו/או הטיה ו/או אי דיוק במידע ו/או בדרך העברתו או הצגתו, ואין להסתמך עליהם.

ייתכן שהמלצת מומחה תהיה שונה מהמתואר באופן כללי באתר, ובכלל זה יתכן ותתבקשו לבצע בדיקות נוספות, לחזור על בדיקות מסוימות או לבצע בדיקות בזמנים אחרים מאלו אשר מתוארים במסגרת השירות. אין להסתמך על עצה ו/או מידע המתקבלים באמצעות השירות ובכל עניין רפואי יש לפנות למומחה או איש המקצוע המתאים. בכל מקרה, המלצת איש המקצוע שלך היא הקובעת, ואין לראות בשירות הניתן במסגרת זו, בשום אופן או צורה, כתחליף להתייעצות עם המומחה מתאים, ובכלל זה כתחליף למעקב הריון אצל רופא מומחה.

מובהר כי איכות השירות תלויה בגורמים נוספים אשר אינם בשליטת החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות), ובין היתר באיכות וטיב התקשורת והכיסוי הסלולארי, איכות ציוד הקצה, תקלות ברשת הסלולארית, ברשת החשמל, בציוד הממוחשב ועוד, והחברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות), לא ישאו באחריות כלשהי בקשר עם כך.

כל שימוש בשירות, נעשית על אחריותו הבלעדית של המשתמש, והתכנים במסגרת השירות עומדים לרשות המשתמש כמות שהם (As Is) בלא כל התחייבות של החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם.

החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות) רשאים לנתק מהשירות משתמשים שביקשו להיחסם מקבלת שירותי תוכן/הודעות SMS או להתנתק מהשירות מכל סיבה אחרת, וכן לנתק מהשירות ו/או להפסיק את השירות ביוזמתם ובכפוף לכל דין.

המשתמש מתחייב לדווח לחברה, בכל מקרה של הפסקת שירות, במקרה בו ציוד הקצה יחדל לתמוך בקבלת הודעות SMS, וכן במקרה של אבדן, גניבה או העברת בעלות בציוד קצה.

מובהר במפורש, כי כל עוד המשתמש לא ביקש להפסיק את קבלת השירות, החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות) ימשיכו לספק את השירות לציוד הקצה, ובכלל זאת, גם אם לא יהיה באפשרות המשתמש לקבלו ו/או יחזיק בו צד שלישי.

החברה רשאית לשלוח אל המשתמש מדי פעם בדואר אלקטרוני או ב - SMS או בכל אמצעי אחר לרבות באמצעות פניה טלפונית , מידע בדבר שירותיה , וכן מידע שיווקי ופרסומי- הן מידע שהיא עצמה תפרסם והן מידע שתקבל לצורך משלוח מידי מפרסמים אחרים , והמשתמש מסכים לכך. בכל עת יוכל המשתמש לבטל את הסכמתו ולחדול מקבלתו, באמצעים אשר יפורטו באתר ו/או בהודעות שישלוח.

החברה רשאית לשלוח אל המשתמש מדי פעם בדואר אלקטרוני או ב- SMS או בכל אמצעי אחר לרבות באמצעות פנייה טלפונית, מידע בדבר שירותיה, וכן מידע שיווקי ופרסומי – הן מידע שהיא עצמה תפרסם והן מידע שתקבל לצורך משלוח מידי מפרסמים אחרים, והמשתמש מסכים לכך. בכל עת יוכל המשתמש לבטל את הסכמתו ולחדול מקבלתו, באמצעים אשר יפורטו באתר ו/או בהודעות שישלחו

טרם הירשמותך לשירות, קרא שנית את תנאי השימוש באתר, אשר חלים גם על שירות זה. במסגרת זאת, ומבלי לגרוע מכלליות האמור, תשומת לבך מופנית למדיניות הפרטיות של האתר, ובכלל זה לכך שפרטיך ישמרו במאגר המידע של החברה. הירשמותך לשירות זה, ייחשב כהסכמה מצדך לכל התנאים ההתניות וההודעות הכלולים בהודעה זו ובתנאי השימוש של האתר.

                 סגירה