הריון

ספרי הריון ולידה - ספרים על הריון / לידה

ספרי הריון, לידה והורות מומלצים

יש רק הזדמנות אחת לשמר דם טבורי. קופות החולים מחזירות עד 75% מעלות השירות

לברור הזכאות מול קופות החולים אנא מלאו את פרטיכם:

שם:
דוא"ל:
טלפון:
תאריך לידה צפוי:

באמצעות שירות תא לחיים - דם טבורי בהדסה
>> בואו ללמוד מהטעויות של גלית גוטמןהמדריך השלם לתזונה בהריון
טובה קראוזה

מדריך מקיף את המידע התזונתי העדכני ביותר שכל אישה חייבת לדעת, מהשלב בו היא מתכננת הריון ועד ההריון הבא. המדריך כולל תפריטים ומתכונים מגוונים. כמו כן ניתן כאן למצוא מענה לשאלות כמו מה לאכול לפני ההריון ולמה, איך התזונה יכולה לשפר את הפוריות שלך, אילו תוספי תזונה כדאי לקחת, כמה רצוי לעלות במשקל בהריון, איך התזונה יכולה לעזור לך להתמודד עם בחילות, צרבת, עצירות, אנמיה ועוד בעיות אופייניות להריון ועוד הרבה נושאים מרתקים וחשובים.


לישון בלי לבכות
אליזבט פנטלי

כיצד תעזרו לתינוקכם להירדם בשלווה ולישון במנוחה כל הלילה. אליזבט מציגה תוכנית בת עשרה שלבים שתוביל אתכם לאורך התהליך כולו, יום אחר יום. היא תציע לכם את הכלים הדרושים כדי להגיע ביעילות ובהדרגה אל המטרה - שנת לילה טובה לכולם.


ספר ההנקה
גליה פלד

גליה פלד היא אחות מוסמכת ומיילדת, עבדה במשך שנים כמדריכת הורים בהכנה ללידה, כאחות בתחנה לאם וילד וכמיילדת בחדר לידה בבית החולים הדסה בהר הצופים.

גליה מושיטה יד מסייעת לאימהות שהחליטו לבחור בהנקת תינוקותיהן עם גישה פתוחה, מעשית ומעודדת תוך התחשבות והבנה לבעיות האישיות, הלחצים והאילוצים של אימהות המודרניות. בספר עצות מעשיות ומעודכנות, טכניקות שונות בהנקה וכל הקשור במניעת בעיות ובפתרונן, כאשר הן צצות.


ללדת בבית
אילנה שמש

אילנה כתבה את הספר במשך שבע שנים, תוך איסוף שקדני של מחקרים, ספרות, סיפורים אישיים ומקורות מידע נוספים. ללדת בבית מציג מידע נרחב ומקצועי על ההיסטוריה של לידות בית, מהן היתרונות של לידה ביתית, על ההריון וההכנה ללידה, תהליך הלידה, כיצד להתמודד עם סיבוכים, מה קורה לאחר הלידה, מחקרים וספרות בנושא לידות בית.


סודותיה של הלוחשת לתינוקות
טרייסי הוג, מלינדה בלאו

סדרה של שלושה רבי מכר : הלוחשת לפעוטות, הלוחשת לתינוקות, הלוחשת לתינוקות פותרת את כל הבעיות

טרייסי הוג עבדה במשך עשרים השנים האחרונות עם יותר מחמשת אלפים תינוקות ופיתחה יכולת ייחודית להבין כל בכי או התנהגות של התינוק. עם הידע העצום שלה היא מלמדת את ההורים כיצד "ללחוש" בעצמם לתינוק שלהם וכיצד להיות יותר קשובים ומודעים לצרכים של ילדיהם.


מה לצפות כשמצפים לתינוק
היידי מרקוף

הספר מציע עצות טובות ותשובות ברורות לשאלות רבות ומגוונות בתחום ההריון והלידה ומשאיר את הקוראת בתחושה שרופא נשים אישי וצמוד בעל ידע עדכני וניסיון רב מלווה אותה לאורך כל התקופה הזו.


המדריך הישראלי להורים - שנים ראשונות: מהלידה ועד גיל שש
הילי כוכבי ועמירם רביב

הספר נועד לסייע להורים להתמודד עם כל סוגי השאלות שמתעוררות בששת השנים הראשונות של הילד, מהלידה ועד כניסתו לכיתה א'.

הספר דן בנושאים רבים כמו למשל: הנקה והאכלה מבקבוק, התפתחות תקינה, שינויים בזוגיות לאחר הלידה, שינה, מעבר למזון מוצק, בחירת מטפלת, התפתחות השפה, השמת גבולות, ביסוס סמכות הורית, גמילה מחיתולים, קליטה בגן, יחסים בין אחים, פחדים של ילדים, בשלות לכיתה א', רגשי אשם הוריים.


המדריך הישראלי להריון ולידה
טלי רוזין וד"ר עמוס בר

הספר המהווה כיום את התנ"ך של הנשים בהריון. הספר כולל מידע רב ומפורט על מגוון הנושאים הקשורים לנושאי הריון ולידה.

חובה לכל אישה בהריון!


המדריך השלם לטיפול בתינוק ובילד
דר' סטיבן שלוב, דר' רוברט האנמן

מדריך עדכני ומקיף מבית האקדמיה האמריקנת לרפואת ילדים. הספר עבר עריכה והתאמה לקהל הישראלי על-ידי פרופ' יהודה דנון. המדריך מכסה את חיי הילד מלידה ועד גיל חמש.


עצות מהבטן - טיפים להריון קל
אסיה רולס

מבחר טיפים קטנים וגדולים שנועדו לפתור את כל אותן בעיות ותקלות קטנות המתלוות להריון. עצות סבתא, טיפים קטנים והמון עצות.

 

שירותים מקצועיים

קהילת הריון ולידה

פוריות

לקראת הריון

הריון

לידה

אחרי הלידה

השנה הראשונה

העלאת מאמר

  • העלאת מאמר

העלאת סיפור אישי

כללי

 

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת, או ייעוץ מוסמך. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של הרופא המטפל. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.

 

                   
       תנאי השימוש בשירות      

    מובהר במפורש, כי השירותים והתכנים אשר מסופקים במסגרת שירות זה, מיועדים על מנת לספק אינפורמציה כללית בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה, אשר מכל מקרה חוות דעתו היא הקובעת. התכנים והמידע המסופקים במסגרת השירות הנם כלליים בלבד, ועלולים לבטא אסכולה רפואית מסוימת או דעה אישית, והם אף תלויים בנסיבותיו ובעובדותיו של כל מקרה. בנוסף, התכנים המוצעים במסגרת השירות עלולים להכיל ליקוי ו/או טעות ו/או הטיה ו/או אי דיוק במידע ו/או בדרך העברתו או הצגתו, ואין להסתמך עליהם.

ייתכן שהמלצת מומחה תהיה שונה מהמתואר באופן כללי באתר, ובכלל זה יתכן ותתבקשו לבצע בדיקות נוספות, לחזור על בדיקות מסוימות או לבצע בדיקות בזמנים אחרים מאלו אשר מתוארים במסגרת השירות. אין להסתמך על עצה ו/או מידע המתקבלים באמצעות השירות ובכל עניין רפואי יש לפנות למומחה או איש המקצוע המתאים. בכל מקרה, המלצת איש המקצוע שלך היא הקובעת, ואין לראות בשירות הניתן במסגרת זו, בשום אופן או צורה, כתחליף להתייעצות עם המומחה מתאים, ובכלל זה כתחליף למעקב הריון אצל רופא מומחה.

מובהר כי איכות השירות תלויה בגורמים נוספים אשר אינם בשליטת החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות), ובין היתר באיכות וטיב התקשורת והכיסוי הסלולארי, איכות ציוד הקצה, תקלות ברשת הסלולארית, ברשת החשמל, בציוד הממוחשב ועוד, והחברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות), לא ישאו באחריות כלשהי בקשר עם כך.

כל שימוש בשירות, נעשית על אחריותו הבלעדית של המשתמש, והתכנים במסגרת השירות עומדים לרשות המשתמש כמות שהם (As Is) בלא כל התחייבות של החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם.

החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות) רשאים לנתק מהשירות משתמשים שביקשו להיחסם מקבלת שירותי תוכן/הודעות SMS או להתנתק מהשירות מכל סיבה אחרת, וכן לנתק מהשירות ו/או להפסיק את השירות ביוזמתם ובכפוף לכל דין.

המשתמש מתחייב לדווח לחברה, בכל מקרה של הפסקת שירות, במקרה בו ציוד הקצה יחדל לתמוך בקבלת הודעות SMS, וכן במקרה של אבדן, גניבה או העברת בעלות בציוד קצה.

מובהר במפורש, כי כל עוד המשתמש לא ביקש להפסיק את קבלת השירות, החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות) ימשיכו לספק את השירות לציוד הקצה, ובכלל זאת, גם אם לא יהיה באפשרות המשתמש לקבלו ו/או יחזיק בו צד שלישי.

החברה רשאית לשלוח אל המשתמש מדי פעם בדואר אלקטרוני או ב - SMS או בכל אמצעי אחר לרבות באמצעות פניה טלפונית , מידע בדבר שירותיה , וכן מידע שיווקי ופרסומי- הן מידע שהיא עצמה תפרסם והן מידע שתקבל לצורך משלוח מידי מפרסמים אחרים , והמשתמש מסכים לכך. בכל עת יוכל המשתמש לבטל את הסכמתו ולחדול מקבלתו, באמצעים אשר יפורטו באתר ו/או בהודעות שישלוח.

החברה רשאית לשלוח אל המשתמש מדי פעם בדואר אלקטרוני או ב- SMS או בכל אמצעי אחר לרבות באמצעות פנייה טלפונית, מידע בדבר שירותיה, וכן מידע שיווקי ופרסומי – הן מידע שהיא עצמה תפרסם והן מידע שתקבל לצורך משלוח מידי מפרסמים אחרים, והמשתמש מסכים לכך. בכל עת יוכל המשתמש לבטל את הסכמתו ולחדול מקבלתו, באמצעים אשר יפורטו באתר ו/או בהודעות שישלחו

טרם הירשמותך לשירות, קרא שנית את תנאי השימוש באתר, אשר חלים גם על שירות זה. במסגרת זאת, ומבלי לגרוע מכלליות האמור, תשומת לבך מופנית למדיניות הפרטיות של האתר, ובכלל זה לכך שפרטיך ישמרו במאגר המידע של החברה. הירשמותך לשירות זה, ייחשב כהסכמה מצדך לכל התנאים ההתניות וההודעות הכלולים בהודעה זו ובתנאי השימוש של האתר.

                 סגירה