פורום הריון ולידה

הוספת נושא חדש לפורום שאלות רפואיות כלליות בנושא הריון ולידה

התכווצויות ברחם
לתשומת לבך: עליך להרשם כדי לפרסם תגובה.
על מנת להרשם, יש ללחוץ כאן. ההרשמה הינה חינם!
חיוך [:)] חיוך גדול [:D] מגניב [8D] מסמיק [:I] לשון [:P] רשע [):] קריצה [;)] ליצן [:o)] חיבוק [hug] תינוק [B] זועף [:(] ביישן [8)] המום [:0] כועס [:(!] מת [xx(] לב [|)] נשיקות [:X] מאשר [^] לא מאשר [V] שאלה [?] מצויין! [++] לא טוב! [--] ספר [i] מלאך [o_] עוגה [cake] מתנה [gift] אהבה [love] ורד [rose] אצמעות [fin] חסידה [stork] מוצץ [pacifier] קניות [shopping] טרול [fin] עצור [stop] סימן קריאה [excla] אין כניסה [entrance] בן [boy] בת [girl] דואר [email] טלפון [phone]

ה ה ו ד ע ה    ה מ ק ו ר י ת
מיוש פורסם - 17/01/2007 : 09:30:51
שלום רב! אני חדשה בפורום ובהריון....
אני שבוע חמישי.... ממש בהתחלה.... ואני חווה התכווצויות ברחם שמידי פעם זה חלש ולפעמים זה מתחזק..... אבל לא כל שעות היום. בעיקר בבוקר ובשעות אחה"צ ערב... רציתי לדעת האם זה דבר נורמלי כחלק מהשבועות הראשונים של ההריון או שאני צריכה להיות מודאגת ולגשת לרופא שלי להמשך בדיקה והתייעצות??? ברצוני לציין שאין תופעות נוספות אחרות כמו דימומים או כל דבר אחר ושההתכווצויות הם כמו התכווצויות של לפני מחזור....
אשמח לתגובתכם המהירה!!!
שיהיה יום של חיוך ובשורות טובות
4    ה ת ג ו ב ו ת    ה א ח ר ו נ ו ת    (החדשות ביותר ראשונות)
מיוש Posted - 18/01/2007 : 09:30:42
שלום לכולן.
אני שמחה שהצטרפתי לפורום הזה.... זה מאוד עוזר ונותן תמיכה.
רק רציתי לעדכן שאתמול היייתי אצל הרופא שלי והוא עשה לי את האולטרסאונד וברוך השם ראינו שהכל בסדר ושאני בשבוע 6 + 5 ימים.... אז אני רגועה, שמחה ומאושרת.
תודה לכולן/ם ושיהיה יום של שמש ובשורות טובות ומחייכות
ד"ר אלון שרים Posted - 17/01/2007 : 22:45:21
זה מאד נפוץ בהריון. סביב השבוע הזה - מומלץ לבצע אולטרסאונד לתקינות הריון - וגם לך מומלץ
takiz Posted - 17/01/2007 : 18:34:13
זה נורמלי לחלוטין זה כנראה התרחבות הרחם אבל אם זה ממש ממש חזקר אני ממליצה לך לפנות לרופא
eli1808 Posted - 17/01/2007 : 13:13:41
גם לי היו התכווצויות שדומות לכאבים שלפני המחזור. התופעה נורמלית לחלוטין בתנאי שזה לא כאבים חזקים. כך היה לי בדיוק בתווך השבועות רביעי עד חמישי.

בהצלחה

[img]http://bd.lilypie.com/9QuKp2/.png[/img]

מותר ואסור לאכול בהריון והנקה