פורום הריון ולידה

הוספת נושא חדש לפורום מנסים להיכנס להריון - תמיכה הדדית

הפרשות לפני ואחרי מחזור
לתשומת לבך: עליך להרשם כדי לפרסם תגובה.
על מנת להרשם, יש ללחוץ כאן. ההרשמה הינה חינם!
חיוך [:)] חיוך גדול [:D] מגניב [8D] מסמיק [:I] לשון [:P] רשע [):] קריצה [;)] ליצן [:o)] חיבוק [hug] תינוק [B] זועף [:(] ביישן [8)] המום [:0] כועס [:(!] מת [xx(] לב [|)] נשיקות [:X] מאשר [^] לא מאשר [V] שאלה [?] מצויין! [++] לא טוב! [--] ספר [i] מלאך [o_] עוגה [cake] מתנה [gift] אהבה [love] ורד [rose] אצמעות [fin] חסידה [stork] מוצץ [pacifier] קניות [shopping] טרול [fin] עצור [stop] סימן קריאה [excla] אין כניסה [entrance] בן [boy] בת [girl] דואר [email] טלפון [phone]

ה ה ו ד ע ה    ה מ ק ו ר י ת
מיטלטים פורסם - 31/08/2010 : 20:49:25
שלום,
כבר כמה חודשים שאני מנסה להיכנס להריון ושמתי לב לאחרונה שיומיים שלוש לפני שאני מקבלת מחזור יש לי הפרשות חומות אדמדמות וגם אחרי שניגמר המחזור יש לי יומיים הפרשות. האם יש לזה קשר לזה שאני לא מצליחה להיכנס להריון?
המחזור שלי לא קבוע יש לי מחזור בין 28-38 יום..
אשמח לקבל תשובות בנושא!
תודה רבה!!

מיטל
2    ה ת ג ו ב ו ת    ה א ח ר ו נ ו ת    (החדשות ביותר ראשונות)
מיה רוצה תינוקי Posted - 02/09/2010 : 06:21:34
hilush1 - את צודקת,
וטוב שהתעקשת,
לא אמורים להיות דימומים לפני המחזור עצמו,
אני לא מדברת על הפרשה חומה יום לפני,
אלא על דימום מוזר בניגוב כשבוע לפני,
לי נאמר שבחודש שזה קורה - הביוץ לרוב אינו תקין.
תבדקו עם הרופא שלכן

[img]http://dl4.glitter-graphics.net/pub/493/493254uhpm9tl406.gif[/img]
מיה שמחכה לחסידה.....
hilush1 Posted - 31/08/2010 : 21:31:44
הנושא ממש מוכר לי מקרוב, לי חמישה שישה ימים לפני כל מחזור יש כתמים חומים עד למחזור ואחרי המחזור יש ממש יום של כתמים בסה"כ יש לי מחזור של 10 ימים אפילו לפעמים יותר הייתי אצל הרבה רופאים שונים וכולם טענו שאין שום קשר בין הכתמים לזה שאני לא מצליחה להיכנס להריון. העובדה היא שאני שנה מנסה להיכנס להריון עם הריון כימי לפני חודשיים שלדעתי גם קשור לנושא. בחודש שניקלטתי היו כתמים שבוע כמו בכל חודש ואז המחזור פשוט לא הגיע.
לדעתי מדובר ברמת הורמונים נמוכה. בעיקר פרוגרסטרון רק עכשיו הרופא התחיל להקשיב לי ושלח אותנו למרפאת פוריות

מותר ואסור לאכול בהריון והנקה