פורום הריון ולידה

הוספת נושא חדש לפורום תמיכה הדדית ונושאים כלליים

דימום בזמן קיום יחסים
לתשומת לבך: עליך להרשם כדי לפרסם תגובה.
על מנת להרשם, יש ללחוץ כאן. ההרשמה הינה חינם!
חיוך [:)] חיוך גדול [:D] מגניב [8D] מסמיק [:I] לשון [:P] רשע [):] קריצה [;)] ליצן [:o)] חיבוק [hug] תינוק [B] זועף [:(] ביישן [8)] המום [:0] כועס [:(!] מת [xx(] לב [|)] נשיקות [:X] מאשר [^] לא מאשר [V] שאלה [?] מצויין! [++] לא טוב! [--] ספר [i] מלאך [o_] עוגה [cake] מתנה [gift] אהבה [love] ורד [rose] אצמעות [fin] חסידה [stork] מוצץ [pacifier] קניות [shopping] טרול [fin] עצור [stop] סימן קריאה [excla] אין כניסה [entrance] בן [boy] בת [girl] דואר [email] טלפון [phone]
  שלח אלי הודעה על תגובה חדשה לנושא זה

ה ה ו ד ע ה    ה מ ק ו ר י ת
מאושרת ומודה פורסם - 17/09/2017 : 21:12:02
היי, אני 8 שבועות אחרי לידה ראשונה, בביקור אצל הרופא אחרי 6 שבועות היא אמרה לי שכנראה התפרים (חתך) לא נעשו כמו שצריך יש לי רקמה צלקתית והיא צריכה לצרוב ע"מ למנוע דימום בזמן קיום יחסים. חזרתי אליה שבוע אחרי הצריבה ואמרה לי שהכל בסדר רק להשתמש בסיכוך ע"מ לרכך את האזור, תכלס כאב לי מאד ודיממתי מהתפרים גם של החתך וגם העמוקים יותר. חברה אמרה לי שאני צריכה כירורג שמתמחה בפלסטיקה של הנרתיק (המליצה לי על דר אוסוואלדו רבינוביץ) מישהי מכירה המלצות נוספות/ חוותה כזה דבר/ מה התכנית אצל הכירורג?? מפורומים שקראתי באינטרנט די נלחצתי... הם מדברים שם על חדר ניתוח וזה...

מותר ואסור לאכול בהריון והנקה