פורום הריון ולידה

הוספת נושא חדש לפורום מנסים להיכנס להריון - תמיכה הדדית

לא מצליחה להיכנס להיריון!
לתשומת לבך: עליך להרשם כדי לפרסם תגובה.
על מנת להרשם, יש ללחוץ כאן. ההרשמה הינה חינם!
חיוך [:)] חיוך גדול [:D] מגניב [8D] מסמיק [:I] לשון [:P] רשע [):] קריצה [;)] ליצן [:o)] חיבוק [hug] תינוק [B] זועף [:(] ביישן [8)] המום [:0] כועס [:(!] מת [xx(] לב [|)] נשיקות [:X] מאשר [^] לא מאשר [V] שאלה [?] מצויין! [++] לא טוב! [--] ספר [i] מלאך [o_] עוגה [cake] מתנה [gift] אהבה [love] ורד [rose] אצמעות [fin] חסידה [stork] מוצץ [pacifier] קניות [shopping] טרול [fin] עצור [stop] סימן קריאה [excla] אין כניסה [entrance] בן [boy] בת [girl] דואר [email] טלפון [phone]

ה ה ו ד ע ה    ה מ ק ו ר י ת
oly0577 פורסם - 08/01/2017 : 12:15:04
קצת רקע: היריון ראשון הסתיים בשבוע 33 כתוצאה מרעלת היריון, הילד בריא ושלם. היריון שני הסתיים בהפלה טבעית והתבצעה גרידה בשבוע 15 לפני שנה. מאז מנסה להיכנס להיריון וללא הצלחה. עושה כל מה שצריך לעשות, בדיקות ביוץ-מראה שיש ביוץ, בדיקת אולטראסאונד הכל תקין ברחם, חצוצרות ושחלות, סקס יום כן יום לא, עשיתי אפילו במקביל את בדיקת העלייה של החום, ויש את ההפרשות המאפיינות ביוץ...כאילו הכל תקין. אין היריון...
מה לא בסדר? אני אובדת עצות, נורא מתסכל ועצוב
10    ה ת ג ו ב ו ת    ה א ח ר ו נ ו ת    (החדשות ביותר ראשונות)
סיסקי Posted - 10/01/2017 : 16:18:34
אמןן אמןן בשורות טובות

סיון
oly0577 Posted - 10/01/2017 : 15:00:11
אנסה להירגע... ההתעסקות סביב זה כנראה לא תורמת כלל. ולגבי בעלי אקח זאת בחשבון.
נקווה לבשורות טובות...תודה
סיסקי Posted - 10/01/2017 : 14:39:41
ובהחלט ממליצה לך שבעלך יעשה בדיקות כי כשעברתי את הטיפולים חקרתי המון את נושא בעית זרע של גברים וגיליתי שיש גברים שהביאו באופן טבעי ולאחר מכן לא הצליחו עשו בדיקות וגילו שרמת הזרע ירודה אל תשללי ממליצה בחום שהוא יעשה בדיקות.

סיון
סיסקי Posted - 10/01/2017 : 14:23:52
מבינה אותך שקשה להרפות ובטוחה שאני לא הראשונה שאומרת אבל אני אומרת מנסיון.
אני עשיתי הפריה ופשוט הכנסתי לעצמי שאין לחץ שאני מרפה התעסקתי כל היום בדברים שאני אוהבת וכמובן האמנתי באמונה שלמה שבורא עולם יזכה אותי בזמן שלי כל יום עבדתי על עצמי ועשיתי שיחות עם בעלי שכל דבר קורה בזמנו וצריך להגיד תודה שיש בכלל טיפולים.
וברוך השם ההפריה הצליחה.
סיון
oly0577 Posted - 10/01/2017 : 13:41:05
לפעמים מרגישה כאילו ההפלה דופקת את כל העניין.

אני גם כבר כל כך מחכה לאי הגעה של המחזור, אמור להיות סוף שבוע הבא...
אצל בעלי אני מאמינה שהכל בסדר, טרם עשה בדיקות כלשהן אבל בשני ההיריונות הקודמים נקלטתי תוך חודשיים.
לפי דעתי ברגע שיש היריון לפחות פעם 1 באופן ספונטני אז אצל הגבר הכל תקין והמערכת של האישה יותר מסובכת...
כולי תקווה עבורך, מי יותר תבין אותך מאשר כמוני שגם רוצה זאת כל כך חזק
סנשיין Posted - 09/01/2017 : 17:01:18
כל כך מבינה אותךךך..
לי עדיין אין ילדים לצערי.. שנה וחצי של נסיונות (חצי שנה אחרי הפלה טבעית בשבוע 5) ומאז לא קורה פשוט כלום..
כרגע אני 15 ימים אחרי זריקת אוביטרל, 13 ימים מהביוץ.. עשיתי הבוקר בדיקת ביתית שיצאה שלילית.. החזה כואב ממש וכאבי גב של מחזור.. לא יודעת מה לחשוב.
הייתי בטוחה שהבדיקה תהיה חיובית! (עשינו מעקב זקיקים, תזמנו את הפעילות המינית בהתאם.. הרופא אישר שהיה ביוץ (כל כך שמח) אבל הבוקר הבדיקה שלילית..
לא יודעת מה לחשוב..
אבל כן מנסה להישאר אופטימית..
הרופא שלי אמר שאם הפעם שוב לא נצליח ישלח אותי לצילום רחם... מתה מפחד.
ומשום מה עדיין יש בי תקווה שאולי בעוד יומיים שלושה (אם לא אקבל מחזור) אעשה שוב בדיקה ביתית ותהיה הפתעה..
שאת אומרת שהכל תקין אצל בעלך- למה את מתכוונת? איזה בדיקות עושים? חושבת שהגיע הזמן לשלוח גם את בעלי..
oly0577 Posted - 09/01/2017 : 16:10:10
וואי את לא הראשונה שאומרת לי להרפות ולשחרר...מאמינה שאני עושה את זה אבל איך באמת משחררים כשרוצים משהו מאוד חזק? הרי זה כל הזמן מעסיק אותך
סיסקי Posted - 09/01/2017 : 14:34:16
בכיף
הכי חשוב לא להיות מתוסכלת ועצובה ברוך השם שהכל תקין זה אומר שזה רק מלחץ.
תשתדלי להרפות להיות רגועה וכל דבר יגיע בזמנו.
בשורות טובותתת

סיון
oly0577 Posted - 09/01/2017 : 11:06:29
כן הכל תקין גם אצלו.

אוקי, תודה
סיסקי Posted - 09/01/2017 : 10:20:30
אצל בעלך הכל תקין??
במידה וכן תנסו הזרעותת

סיון

מותר ואסור לאכול בהריון והנקה