פורום הריון ולידה

הוספת נושא חדש לפורום פוריות - טיפולי פוריות וקליטה להריון

היי
לתשומת לבך: עליך להרשם כדי לפרסם תגובה.
על מנת להרשם, יש ללחוץ כאן. ההרשמה הינה חינם!
חיוך [:)] חיוך גדול [:D] מגניב [8D] מסמיק [:I] לשון [:P] רשע [):] קריצה [;)] ליצן [:o)] חיבוק [hug] תינוק [B] זועף [:(] ביישן [8)] המום [:0] כועס [:(!] מת [xx(] לב [|)] נשיקות [:X] מאשר [^] לא מאשר [V] שאלה [?] מצויין! [++] לא טוב! [--] ספר [i] מלאך [o_] עוגה [cake] מתנה [gift] אהבה [love] ורד [rose] אצמעות [fin] חסידה [stork] מוצץ [pacifier] קניות [shopping] טרול [fin] עצור [stop] סימן קריאה [excla] אין כניסה [entrance] בן [boy] בת [girl] דואר [email] טלפון [phone]

ה ה ו ד ע ה    ה מ ק ו ר י ת
michal d פורסם - 19/04/2017 : 10:04:00
שלום יקירות
אני ישנה_חדשה בפורום הזה חלקכן מכירות אותי וחלקכן לא אז ככה
שמי מיכל ועהפורום הזה זה הדבר הכי טוב שיש שקיבלתי צמיכה גדולה פו במהלך טיפול ההפרייה הראשון שהסתיים בהצלחה בהריון והיון אני חובקת את הנסיכה שלי שבת שמונה חודשים ורוצה להגיד לכן שתאמינו אלוהים לא שוכח אף אחת ותמיד יש את האור בקצה המנהרה גם אן נראה שחשוך

חודשיים אחרי הלידה הרגשתי צורך עז שוב להפוך לאמא להביא אח או אחות קטנה לנסיכה
רק שאנחנו צריכים לחכות אני אחרי קיסרי חירום וממליצים לחכות שנה ובכן ומכיוון שאני לא נכנסת כל כך בקלות להריון חשבנו להתחיל מעכשיו כי כל הבדיקות והפרוצדורה לוקחת זמן השאלה הגדולה היא כזאת.
בהריון הראשון עשינו את כל התהליך ההפרייה והמעקב אצל פרור רפאל רונאל המלאך העניין שעכשיו יהיה לי קצת קשה להתרוצץ אליו ויותר קרוב אם משהו קורה ללכת לבריאות האישה ישר וחא לחכות מישהי עשתה את התהליך דרך קופת חולין כללית ויכולה להגיד לי איך הלך לה מבחינת בדיקת זקיקים והאולטרסאנד והבדיקות דם
תודה לעונות
ולאלה שמתחילות טיפולים תאמינו תאמינו תאמינו
לפעמיים הכל שווה וכל עכבה לטובה
ומקווה שאני יוכל לעודד אותכן ולתת לכן תמיכה כמו שעזרו לי פו בטיפול הראשון
8    ה ת ג ו ב ו ת    ה א ח ר ו נ ו ת    (החדשות ביותר ראשונות)
NOA E Posted - 21/04/2017 : 07:55:14
כן זה לב
michal d Posted - 20/04/2017 : 20:18:15
הסימן שאלה בסוך אמור להיות סמיילי לב ?
michal d Posted - 20/04/2017 : 20:16:42
תודה רבה על המענה
בהצלחה גם לך (או בהמשך הדרך)??
NOA E Posted - 20/04/2017 : 14:58:54
דווקא ממש נוח בכללית .

התורים לבדיקות דם בבוקר , עד 12 יש תוצאה . האחיות מתקשרות לתת את ההנחיות של הרופא .

יצא לי להיות אצל הפרופסור בכללית וגם בפרטי אין שום שינוי ביחד בסבלנות במקצועיות .

כך שלדעתי את לא " מתפשרת " בכך שתלכי לקופה .

המון המון בהצלחה
michal d Posted - 20/04/2017 : 10:11:19
יצליח בעזרת השם תאמינו
ואל תישבו על זה יותר מידי תנסו להעסיק את עצמכם בהרבה דברים
אנחנו היינו דקה לא בבית תמיד יוצאים לאנשהו הולכים לחברים ווכה עבר שבועיים (קשין מבחינת ההמתנה אבל קלה מבחינת העניין שהראש היה עסוק בדברים אחרים)
הרבה אמונה וסבלנות
תעדכני
כל העולם Posted - 19/04/2017 : 21:33:46
אני עשתי הפעם הראשונה על בסיס הרמונלי אבל לא הצליח:( החודש הזה אני מנסה על בסיס טבעי מקווה שיצליח
תודה רבה לך
michal d Posted - 19/04/2017 : 20:55:28
היי
על בסיס הורמונלי
שיהיה בהצלחה ובשורות טובוצ
לכל שאלה בכייף
כל העולם Posted - 19/04/2017 : 14:17:39
היי ... מקווה שמשהוא יעזור לך ??????
אבל רוצה לשאול אם החזרה היתה על בסיס טבעי או הרמונלי????

מותר ואסור לאכול בהריון והנקה