פורום הריון ולידה

הוספת נושא חדש לפורום פוריות - טיפולי פוריות וקליטה להריון

הזרעה
לתשומת לבך: עליך להרשם כדי לפרסם תגובה.
על מנת להרשם, יש ללחוץ כאן. ההרשמה הינה חינם!
חיוך [:)] חיוך גדול [:D] מגניב [8D] מסמיק [:I] לשון [:P] רשע [):] קריצה [;)] ליצן [:o)] חיבוק [hug] תינוק [B] זועף [:(] ביישן [8)] המום [:0] כועס [:(!] מת [xx(] לב [|)] נשיקות [:X] מאשר [^] לא מאשר [V] שאלה [?] מצויין! [++] לא טוב! [--] ספר [i] מלאך [o_] עוגה [cake] מתנה [gift] אהבה [love] ורד [rose] אצמעות [fin] חסידה [stork] מוצץ [pacifier] קניות [shopping] טרול [fin] עצור [stop] סימן קריאה [excla] אין כניסה [entrance] בן [boy] בת [girl] דואר [email] טלפון [phone]

ה ה ו ד ע ה    ה מ ק ו ר י ת
Sharonsg פורסם - 10/08/2017 : 06:31:01
היי בנות
פעם ראשונה פה
אני בת 40 אחרי שתי הזרעות טבעיות עם זריקת אוביטרל..
שתי הזרעות שלא צלחו
מה אתן ממליצות לעשות טיפול הורמונלי או לעשות IVF
אני באמת לא יודעת מה לעשות מתסכל.
9    ה ת ג ו ב ו ת    ה א ח ר ו נ ו ת    (החדשות ביותר ראשונות)
Sharonsg Posted - 13/08/2017 : 15:13:11
כן הבנתי זאת.
קצת חששות
אבל כנראה זה צה שאעשה.
תודה רבה
PAND Posted - 13/08/2017 : 07:28:23
תודה. אבל מדוע דילמה? IVF זו לא מפלצת כזו נוראית, כפי שנוהגים להתייחס לכך. כמובן שעדיף טבעי/הזרעות, אבל בשביל המון נשים IVF זו הגאולה. וזה גם מעלה סיכויים. בהצלחה לך.
Sharonsg Posted - 10/08/2017 : 21:06:07
עכשיו אני עוד יותר בדילמה.
שיהיה המון הצלחה בע"ה.
PAND Posted - 10/08/2017 : 15:49:39
לצערי, טרם. עשיתי עד עכשיו 3 החזרות. אומרים שממוצע ההצלחה זה 5 טיפולים. מקווים להתבשר בקרוב בע"ה .
Sharonsg Posted - 10/08/2017 : 13:40:24
תודה אמן ואמן.
הצליח לך הטיפול IVF?
PAND Posted - 10/08/2017 : 09:27:26
אין בעד מה IVF זה לא נורא כמו שזה נשמע. כן יש בדיקות מקדמיות, זריקות הורמונים, מעקבי דם ו US וגינלי, אבל הם בכלל לא נוראיים והופכים להיות די מהר שגרה. הבירוקרטיות של התחייבויות, קופ"ח, עמידה בתורים ובתי מרקחת - זה לדעתי הקושי המהותי. אבל גם עם זה מסתדרים.

אל תחששי. המון הצלחה לך וידיים מלאות.
Sharonsg Posted - 10/08/2017 : 08:46:57
תודה רבה בלי סימן שאלה .בטעות ???
Sharonsg Posted - 10/08/2017 : 08:46:21
היי תודה על התגובה המהירה
נכון ההורמונים שלי מצוינים ואין שום בעיה .וגם מבחינת זרע אין בעיה.
אתמול הייתי אצל הרופא והוא המליץ לי לעשותIVF
בגלל הגיל זה השיקול היחידי שלו ללא שום קשר להורמונים.
ובגלל ששתי הזרעות לא הצליחו.
ולא לבזבז זמן על עוד הזרעות וטיפול הורמונלי
המליץ IVF בלי שום מחשבה שנייה.
ההחלטה שלי בלבד.
והיא קשה .

תודה רבה ?
PAND Posted - 10/08/2017 : 07:49:51
הי לך. הכי חשוב שלא תלחצי. יודעת שזה קל לומר, אבל יש רגעים במסע הזה שהם קשים ומבלבלים וחובה לשמור על רוגע.

לגופו של עניין: יש רופאים ששולחים לכמה הזרעות, כי אי אפשר לדעת. יכול להיות שהבדיקות ההורמונליות טובות ושהזרע המדובר גם טוב, לכן התחילו אתך עם הזרעות. אני הייתי בת 39 כשהתחלתי התהליך ואותי שלחו ישר ל IVF, כי ה FSH שלי היה גבולי וכי לבעלי בעיית זרע.

מציעה לך לחזור לרופא המטפל ולראות מה הוא מציע. אם הוא שאנטי מדי ולא נראה לך מספיק ענייני ונמרץ, לכי לדעה שנייה באופן פרטי. זה יכול לעזור לך לסדר את מחשבותייך. וגם - ממליצה לך לפני כן לצלצל למכון פועה בירושלים. הם מתמחים בפוריות על פי ההלכה, אבל גם עוזרים לכוון זוגות ויחידים (שמתלבטים באיזו דרך ללכת ואבודים בכל המידע), לרופאים/מרכזים רפואיים מומלצים.

מאחלת לך הצלחה וידיים מלאות בע"ה בהקדם.

מותר ואסור לאכול בהריון והנקה