פורום הריון ולידה

הוספת נושא חדש לפורום תמיכה רגשית לפני ההריון ובמהלכו

יכול להיות שאני בהריון?
לתשומת לבך: עליך להרשם כדי לפרסם תגובה.
על מנת להרשם, יש ללחוץ כאן. ההרשמה הינה חינם!
חיוך [:)] חיוך גדול [:D] מגניב [8D] מסמיק [:I] לשון [:P] רשע [):] קריצה [;)] ליצן [:o)] חיבוק [hug] תינוק [B] זועף [:(] ביישן [8)] המום [:0] כועס [:(!] מת [xx(] לב [|)] נשיקות [:X] מאשר [^] לא מאשר [V] שאלה [?] מצויין! [++] לא טוב! [--] ספר [i] מלאך [o_] עוגה [cake] מתנה [gift] אהבה [love] ורד [rose] אצמעות [fin] חסידה [stork] מוצץ [pacifier] קניות [shopping] טרול [fin] עצור [stop] סימן קריאה [excla] אין כניסה [entrance] בן [boy] בת [girl] דואר [email] טלפון [phone]

ה ה ו ד ע ה    ה מ ק ו ר י ת
מליל פורסם - 27/10/2013 : 08:09:26
שלום,
רציתי לשאול בבקשה ,אני עם גלולות .
בתאריך 16.09.2013 קיבלתי מחזור, לאחר מכן תוך כדי החפיסה קיבלתי שוב מחזור בתאריך 04.10.2013 ( כאשר לקחתי רק 11 גלולות).
בגלל החלטתי להפסחק את הגלולות חודש אחרי אז כר לא המשכחתי לקחת עוד גלולות.
השאלה שלי האם יש סיכוי שאני בהריון ? כיווןשאנילא רואה סימנים שהמחזור עומד להגיע ואני מרגישה ממש לא טוב בחילות כאבי ראש סחרחורות תופעות שמוכרות לי מההריונות הקודמים שלי.
אשמח לקבל תשובה .

תודה
9    ה ת ג ו ב ו ת    ה א ח ר ו נ ו ת    (החדשות ביותר ראשונות)
yaelnarkis Posted - 04/11/2013 : 10:42:53
נכון :-)
לפעמים יש דימום קל שנובע מההשתרשות ברחם.
תעשי כבר בטא !! :-)))))
יעל נרקיס,
נטורופתית, רפלקסולוגית מטפלת בתטא הילינג ומלווה לידות
מומחית בליווי הריון ולידה
[email protected]
054-6949977
מליל Posted - 03/11/2013 : 20:35:23
היי
מבולבלת היה לי דימום אחרי 28 יום חשבתי שזה המחזור ויכול להיות שזה מחזור אבל חן שכתוב פה לפי תאריך וסת אחרון שלי עדיין יכול להיות שאני בהריון

אם את בהריון תוכלי להיפרד לשלום מן המחזור החודשי שלך לחודשים הקרובים. בתחילת השבוע ייתכן כי תחווי דימום קל הנובע מתהליך השתרשות הביצית ברחם. התופעה נורמאלית ואין מקום לדאגה.

היה לי מחזור יומין וחצי יכול להיות שלזה הן התכוונות וני אכן בהריון
yaelnarkis Posted - 03/11/2013 : 12:50:15
הי עניתי לך בפוסט הנוסף שכתבת :-)

יעל נרקיס,
מומחית בליווי הריון ולידה
[email protected]
054-6949977
מליל Posted - 03/11/2013 : 12:05:48
היי,
בסוף קיבלתי מחזור אחרי 28 יום .
yaelnarkis Posted - 30/10/2013 : 11:07:00
הי חמודה
לפי מה שאת מתארת, אולי לא כדאי שתבדקי אם את בהריון לפי בדיקות הריון ביתיות אלא בבדיקת דם פשוטה (שנקראת בטא HCG). כל רופא יוכל לתת לך אותה.
לגבי הביוץ, שוב, לא אצל כולן הביוץ "מתוזמן". אני לא בקיאה בכללי טהרה :-) אבל נראה לי שהחישוב שכתבת הוא סוג של כלל אצבע, לא?
ואם את בהריון, אז הריון קל בריא ותקין
יעל

יעל נרקיס,
מתמחה בהריון ולידה
[email protected]
054-6949977
מליל Posted - 30/10/2013 : 09:09:39
היי,
אני ביום ה-27 ועדיין המחזור לא הגיע.
יש לי הרגשה עדנקית שאני אכן בהריון , יש לי מלא תופעות כמו בחילות, סחרחורות, כאבי ראש ועייפות ( תופעות שמוקרות לי מהריונות קודמים).
האם כד לי כבר לבצע בדיקת הריון? בהריונות הקודמים שלי גליתי רק ב שבוע 6 לפי זה הייתי עושה בדיקות ותמיד היה יוצא לי שלילי.
עוד שאלה : אני שומרת טהרה זמן המחזור לי וא 5 ימים ועוד 7 נקיים זה אומר שאני טובלת ביום ה-12 , הבנתי שזה הביוץ נכון?
yaelnarkis Posted - 28/10/2013 : 11:01:53
חישוב זמן הביוץ הוא לא תמיד ענין פשוט :-)
יש בנות שמבייצות אפילו כמה ימים אחרי סיום הוסת, ויש כאלה שכמה ימים לפני קבלת הוסת הבאה. כמובן שיש גם כאלה שמבייצות בדיוק באמצע המחזור.
לא תמיד במחזור של 28 ימים (לדוגמא) הביוץ יגיע ביום ה- 14.
אם את לא בהריון, ותקבלי וסת, ממליצה לך לפנות לרופא הנשים. הם מסייעים בחישוב מועד הביוץ המדוייק לפי רמת התפתחות הזקיקים בשחלה.
בהצלחה !!!!

יעל

יעל נרקיס,
מתמחה בהריון ולידה
[email protected]
054-6949977
מליל Posted - 27/10/2013 : 09:50:51
השאלה האם חישבתי את זמן הביוץ נכון .
בדרך כלל המחזורים שלי הם 25 ימים , אז גם פה חישבתי ככה למרות שקיבלתי פחות מ-25 כי המחזור הפתיע אותי.
yaelnarkis Posted - 27/10/2013 : 09:19:35
הי מליל
מבחינת אפשרות - הכל אפשרי :-)
אני לא יודעת אם המחזורים שלך קצרים / ארוכים / מה המשך שלהם, אבל בכל מקרה ישנן בדיקות הריון שמראות הריון גם 6 ימים לפני האיחור במחזור, וכמובן שתמיד אפשר לבדוק את הורמון הבטא HCG בבדיקת דם רגילה.
בהצלחה !!!

יעל
יעל נרקיס,
מתמחה בהריון ולידה
[email protected]
054-6949977

מותר ואסור לאכול בהריון והנקה