פורום הריון ולידה

הוספת נושא חדש לפורום הריון בסיכון ושמירת הריון

קרינון 8% ג'ל
לתשומת לבך: עליך להרשם כדי לפרסם תגובה.
על מנת להרשם, יש ללחוץ כאן. ההרשמה הינה חינם!
חיוך [:)] חיוך גדול [:D] מגניב [8D] מסמיק [:I] לשון [:P] רשע [):] קריצה [;)] ליצן [:o)] חיבוק [hug] תינוק [B] זועף [:(] ביישן [8)] המום [:0] כועס [:(!] מת [xx(] לב [|)] נשיקות [:X] מאשר [^] לא מאשר [V] שאלה [?] מצויין! [++] לא טוב! [--] ספר [i] מלאך [o_] עוגה [cake] מתנה [gift] אהבה [love] ורד [rose] אצמעות [fin] חסידה [stork] מוצץ [pacifier] קניות [shopping] טרול [fin] עצור [stop] סימן קריאה [excla] אין כניסה [entrance] בן [boy] בת [girl] דואר [email] טלפון [phone]

ה ה ו ד ע ה    ה מ ק ו ר י ת
אילנה123 פורסם - 14/12/2016 : 15:35:31
שלום,

אני בשבוע 18 והתחלתי לקחת קרינון 8% בג'ל פעם ביום, בגלל מיומה ליד צוואר הרחם בגודל של 5.5 ס"מ, הפרשות מרובות והיסטוריה של צירים מוקדמים בעבר. בהוראות שימוש ראיתי שלא מומלץ אחרי שבוע 12.
עד כמה התרופה באמת עוזרת למיומה?
מה הסיכונים שיש לקחת אותה אחרי שבוע 12?
האם ידוע לך כמה זמן נהוג לקחת את התרופה? הוא רשם לי לחודש.
מה התופעות לוואי?
מודה לך מאוד,
אילנה
3    ה ת ג ו ב ו ת    ה א ח ר ו נ ו ת    (החדשות ביותר ראשונות)
ד"ר ערן הדר Posted - 17/12/2016 : 08:28:15
שלום רב

ייתכן שזו הסיבה. הסיכוי שזה יעזור למיומה הוא קטן, יכול חעיתים להפחית כאבים/התכווצויות. הסיכוי שהמיומה תזוז הוא קטן.

ד"ר הדר
אילנה123 Posted - 15/12/2016 : 18:31:50
תודה רבה.
אולי רשם לי את התרופה בגלל שמידי פעם אני חווה כאבים והתכווצויות בבטן תחתונה ? למרות שנראה שזה לא עושה כלום כי צוואר הרחם סגור ואפילו ארוך מהרגיל כי מיומה מעט לוחצת עליו.
האם זה יתכן?
עוד שאלה: מניסונך האישי האם יש סיכוי אמיתי שהמיומה תזוז בזמן הלידה ולא אצטרך קיסרי?
שוב תודה
ד"ר ערן הדר Posted - 14/12/2016 : 21:10:19
שלום רב

אלא אם כן אני מפספס או לא מכיר משהו בהיסטוריה הרפואית שלך אז אני לא רואה צורך בטיפול שאת לוקחת.

ד"ר הדר

[img] http://www.yoledet.co.il/images/signatures/Eran_Logo.jpg[/img]

מותר ואסור לאכול בהריון והנקה