פורום הריון ולידה

הוספת נושא חדש לפורום מנסים להיכנס להריון - תמיכה הדדית

מחזור של יומיים וחולי
לתשומת לבך: עליך להרשם כדי לפרסם תגובה.
על מנת להרשם, יש ללחוץ כאן. ההרשמה הינה חינם!
חיוך [:)] חיוך גדול [:D] מגניב [8D] מסמיק [:I] לשון [:P] רשע [):] קריצה [;)] ליצן [:o)] חיבוק [hug] תינוק [B] זועף [:(] ביישן [8)] המום [:0] כועס [:(!] מת [xx(] לב [|)] נשיקות [:X] מאשר [^] לא מאשר [V] שאלה [?] מצויין! [++] לא טוב! [--] ספר [i] מלאך [o_] עוגה [cake] מתנה [gift] אהבה [love] ורד [rose] אצמעות [fin] חסידה [stork] מוצץ [pacifier] קניות [shopping] טרול [fin] עצור [stop] סימן קריאה [excla] אין כניסה [entrance] בן [boy] בת [girl] דואר [email] טלפון [phone]

ה ה ו ד ע ה    ה מ ק ו ר י ת
שרוניי פורסם - 26/04/2017 : 11:57:34
היי לכולן.. אני חדשה :)
יש לי כמה דברים לא מובנים וכמה שאלות.
בערך 7 שנים לקחתי גלולות ועכשיו התחתנתי ברוך השם והפסקתי עם הגלולות לגמרי מיד אחרי החתונה ולאחר מכן קיבלתי מחזור ב19.3 שהיה שבוע ויומיים.
סמוך לזמן שהייתי אמורה לקבל בחודש לאחר מכן הרגשתי המון סימנים של הריון כמו דקירות בבטן תחתונה ,טעם מר בפה , סחרחורות קלות ועייפות וחשבתי שאולי זה בגלל המחזור שקרב ובאמת אחרי שעבאו חודש ו4 ימים קיבלתי מחזור טבעי ב23.4 שביום הראשון היה ממש הרבה דם אדום בוהק וכאבי מחזור חזקים ויום אחרי זה בקושי כבר היה לי דם וב25.4 שזה היה אתמול כבר הכל היה נקי בערב והתחלתי להרגיש לא טוב כמו התחלה של שפעת וחוסר תאבון וגם היום עדיין מרגישה חולה ובמיטה , לא הלכתי לעבודה ונשארתי לנוח .
רציתי לשאול האם זה נורמלי מחזור של יומיים בקושי לאחר הפסקת הגלולות (כי בדר"כ יש לי בערך 4 ימים מחזור ) והאם יש מצב שזה התחלה של הריון או שאולי אני טיפה מדמיינת ?...

מותר ואסור לאכול בהריון והנקה