פורום הריון ולידה

הוספת נושא חדש לפורום הריון בסיכון ושמירת הריון

חלבון גבוה בשתן
לתשומת לבך: עליך להרשם כדי לפרסם תגובה.
על מנת להרשם, יש ללחוץ כאן. ההרשמה הינה חינם!
חיוך [:)] חיוך גדול [:D] מגניב [8D] מסמיק [:I] לשון [:P] רשע [):] קריצה [;)] ליצן [:o)] חיבוק [hug] תינוק [B] זועף [:(] ביישן [8)] המום [:0] כועס [:(!] מת [xx(] לב [|)] נשיקות [:X] מאשר [^] לא מאשר [V] שאלה [?] מצויין! [++] לא טוב! [--] ספר [i] מלאך [o_] עוגה [cake] מתנה [gift] אהבה [love] ורד [rose] אצמעות [fin] חסידה [stork] מוצץ [pacifier] קניות [shopping] טרול [fin] עצור [stop] סימן קריאה [excla] אין כניסה [entrance] בן [boy] בת [girl] דואר [email] טלפון [phone]

ה ה ו ד ע ה    ה מ ק ו ר י ת
Hanhan פורסם - 16/07/2017 : 19:05:56
שלום, אני בשבוע 28 להריון.
לפני כשבוע, בעת בדיקה שגרתית אצל אחות מעקב הריון יצא חלבון גבוה הסטיק (3+).
רופאת הנשים הפנתה אותי לבדיקת שתן ותרבית (יצאה שלילית ) החלבון שוב יצא גבוה- 50 כאשר הטווח 1-30. לאחר מכן ביעצתי איסוף שתן 24 שעות.
יצא 196 כאשר הטווח 1-150. כמות השתן 2650 מ"ל. יש לציין כי לאורך כל ההריון יצאו תוצאות חריגות של חלבון בשתן בבדיקת שתן רגילה (3 פעמים 50 ).
לפני כשבועיים ביצעתי העמסת סוכר 100 לאחר שבהריון קודם היתה סכרת הריון. התוצאה יצאה שלילית כלומר אין סכרת הריון.
פרט לכך, אני סובלת מתת פעילות של בלוטת התריס ומאוזנת על ידי יוטירוקס ובמעקב אחת לחודש בבדיקות דם.
שאלתי היא מה עשויה להיות משמעות החלבון הגבוה בשתן כאשר מדדי לחץ דם (פעמיים בשבוע ) תקינים לחלוטין, אין בצקות ותחושה כללית טובה.
יש לציין כי לאורך כל ההריון כל הבדיקות כולל מי שפיר וצ'יפ שעשיתי מרצוני וללא אינדיקציה יצאו תקינים לחלוטין. בבדיקת הערכת משקל בשבוע 27 העובר מתפתח בהתאם לגיל ההריון ובכל זאת, אני די מודאגת.
אודה להתייחסותך.
בברכה.
1    ה ת ג ו ב ו ת    ה א ח ר ו נ ו ת    (החדשות ביותר ראשונות)
ד"ר ערן הדר Posted - 17/07/2017 : 16:34:01
שלום רב

הטווח התקין לחלבון בשתן בזמן הריון הוא עד 300 מ"ג ליממה. כך שזה תקין אצלך.

ד"ר הדר

מותר ואסור לאכול בהריון והנקה