פורום הריון ולידה

הוספת נושא חדש לפורום מנסים להיכנס להריון - תמיכה הדדית

חודש אחרי מחזור ואין שום סימנים למחזור או היריון
לתשומת לבך: עליך להרשם כדי לפרסם תגובה.
על מנת להרשם, יש ללחוץ כאן. ההרשמה הינה חינם!
חיוך [:)] חיוך גדול [:D] מגניב [8D] מסמיק [:I] לשון [:P] רשע [):] קריצה [;)] ליצן [:o)] חיבוק [hug] תינוק [B] זועף [:(] ביישן [8)] המום [:0] כועס [:(!] מת [xx(] לב [|)] נשיקות [:X] מאשר [^] לא מאשר [V] שאלה [?] מצויין! [++] לא טוב! [--] ספר [i] מלאך [o_] עוגה [cake] מתנה [gift] אהבה [love] ורד [rose] אצמעות [fin] חסידה [stork] מוצץ [pacifier] קניות [shopping] טרול [fin] עצור [stop] סימן קריאה [excla] אין כניסה [entrance] בן [boy] בת [girl] דואר [email] טלפון [phone]

ה ה ו ד ע ה    ה מ ק ו ר י ת
תות ? פורסם - 16/10/2017 : 23:04:58
היי בנות,
הוסת האחרונה שלי הייתה ב 16/9 ..
היום אנחנו ב 16/10 ועדיין לא הגיע הוסת.
אין לי כאבים מה שבדרך כלל יש לי שבוע לפני.

אני ובעלי מנסים להיכנס להיריון.
הייתכן שיש סיכוי שזה תחילה של משהו משמח רק בלי שום כאבים למיניהם? (מדי פעם כאבים קטנים ברחם כמו כאבי מחזור)
כל תחילת היריון חייבים להיות מלווים בכאבים???

אשמח לתשובות
2    ה ת ג ו ב ו ת    ה א ח ר ו נ ו ת    (החדשות ביותר ראשונות)
איושקה Posted - 17/10/2017 : 15:55:00
שלום תות
בהחלט יתכן הריון
כאבים או אין כאבים לא מנבאים שום דבר. זה שונה מאישה לאישה ואפילו בין הריון להריון של אותה אשה .
את יכולה ללכת לעשות בדיקת דם להריון (אפשר לקבל הפניה מרופא משפחה) וככה לדעת בטוח.
בשורות טובות!
איושקה
yasmeena Posted - 17/10/2017 : 15:18:23
שלום תות ..
בתור אחת שכבר 3 שנים מקבלת מחזור פעם בכמה חודשים ותמיד סבלתי מאיחורים וכל חודש הייתי מקווה שזה יסתיים בהריון אך ללא הצלחה ..
אני ממליצה לך לגשת לרופאת נשים שלך ולהסדיר את עניין האיחור במחזור על מנת תוכלי להיקלט מהר יותר ... אני מאחלת לך המון הצלחה ובשורות טובות ?

מותר ואסור לאכול בהריון והנקה