פורום הריון ולידה

הוספת נושא חדש לפורום מנסים להיכנס להריון - תמיכה הדדית

פליזזזזזז בבקשה מישהו תענו
לתשומת לבך: עליך להרשם כדי לפרסם תגובה.
על מנת להרשם, יש ללחוץ כאן. ההרשמה הינה חינם!
חיוך [:)] חיוך גדול [:D] מגניב [8D] מסמיק [:I] לשון [:P] רשע [):] קריצה [;)] ליצן [:o)] חיבוק [hug] תינוק [B] זועף [:(] ביישן [8)] המום [:0] כועס [:(!] מת [xx(] לב [|)] נשיקות [:X] מאשר [^] לא מאשר [V] שאלה [?] מצויין! [++] לא טוב! [--] ספר [i] מלאך [o_] עוגה [cake] מתנה [gift] אהבה [love] ורד [rose] אצמעות [fin] חסידה [stork] מוצץ [pacifier] קניות [shopping] טרול [fin] עצור [stop] סימן קריאה [excla] אין כניסה [entrance] בן [boy] בת [girl] דואר [email] טלפון [phone]

ה ה ו ד ע ה    ה מ ק ו ר י ת
ורד 40 פורסם - 06/11/2017 : 12:21:31
טוב אז אתחיל בזאת
המחזור שלי סדיר בקבוע כל 26-28 יום אורך המחזור בימים הוא 7 ימים של דימום .המחזור האחרון שלי היה 28/9/17 וכמובן שאם אני כותבת כאן אז עדיין ללא מחזור.כן יש לי כבדות בחזה.אציין ואומר שבתאריך 19-20/10 היה לי כמו הפרשה ורודה חוממה כזאת למשך יומיים שכמו שזה בא ככה זה נעלם.ועד עכשיו יש לי מלא הפרשות לבנות כאלה ..ואין סימן שהמחזור אמור להגיע (כמו כאבי בטן וכו...) כן יש בחילות גזים למינהם .המון ריצות לשתן.הרגשה מוזרה כזאת בבטן של כמו בחילות במיוחד שאני מריחה משהו.שזה מאוד מוזר לי.אתמול עשיתי בדיקת דם שהראה בטא 5> ואין לי מושג מזה אומר.חקרתי קצת בנושא והבנתי שאם עושים בדיקת דם בטא לפני יום ה14 לאיחור היא תראה שלילי השאלה האם זה נכון?! ואם כן מה הייתה הסיבה של הרופאה לשלוח אותי מוקדם ככ למרות שכבר 9 ימים איחור.ושוב שאף פעם לא קרה לי.
אשמח לעזרה בבקשה .מאוד הייתי רוצה להיות בהריון.האם באמת זה אפשרי שזה אכן יקרה?
בבקשה שמישהו יענה לי אשמח לדעת אם וזה קרה למישהי.
תודה והמשך יום טוב לכולם?

?תן בלי לקבל תמורה?ותן חיוך זה לא עולה כסף :)

?תן בלי לקבל תמורה?ותן חיוך זה לא עולה כסף :) ?
2    ה ת ג ו ב ו ת    ה א ח ר ו נ ו ת    (החדשות ביותר ראשונות)
ורד 40 Posted - 13/11/2017 : 16:43:25
תודה על התגובה :)

?תן בלי לקבל תמורה?ותן חיוך זה לא עולה כסף :) ?
Mamushka Posted - 08/11/2017 : 21:10:09
ורד
נשמע שאת צריכה לחכות ליום ה-14 ואז לעשות בדיקה.
את יכולה להתחיל עם בדיקה ביתית. ואם היא שלילית ועדיין לא קיבלת מחזור- בדיקת דם.
במידה ועדיין שלילית, תתיעצי עם רופא.

מותר ואסור לאכול בהריון והנקה