שבוע 31 - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום !
    קראתי באחת התשובות שלכם שעל מנת לעשות תבחין /ממוצע או איך שקוראים לזה ברפואה בין שקיפות חלבון והביוכימי לסיכון תסמונת דאון חייב להיעשות באותה מעבדה זה נכון?? כי אצלי החלבון יצא לא תקין ,השקיפות והביוכימי מצויינות אבל לא נעשו באותה מעבדות , זה הגיוני שהיועצת עשתה לי רמת סיכון ממוצא למרות זאת?
    תודה מראש,

שושי
4 תגובות
עמוד 1
  • היי שושי
    תגידי שהחלבון עוברי שלך לא יצא טוב מה עשית?
    עברת בדיקת מי שפיר?
    ואם כן מה היו התוצאות?
    כי אני גם כן החלבון עוברי לא היה תקין 1:385 ועברתי מי שפיר וקבלתי היום תוצאות לא כ"כ טובות.

מיכל
  • בוקר אור,
    החלבון שלי היה גרוע יותר ובחרתי לא לעשות מי שפיר, אבל אני בת 38 וזה בהתאם לגיל, וכם בהריון הראשון שלי היה חלבון ממש גרוע והייתי רק בת 22 עשיתי דאז מי שפיר והכל תקין היה ברוך השם. הפעם כל הבדיקות האחרות שקיפות וסקירות היו מצויינות לכן בחרתי לא לעשות מי שפיר ,נקווה לטוב. אצלך רק החלבון לא תקין ושאר הבדיקות בסדר?

שושי
  • היי שושי
    תודה על התגובה המהירה
    החלבון עוברי שלי לא בסדר כמו שציינתי
    ואתמול קראו לי לאיכילוב שבדיקת המי שפיר שלי לא תקינה
    הכרומוזומים של העובר שניים מהם נקטעו ויש להם מין שינוי צורה
    ביקשו ממני ומבעלי לעשות בדיקת דם שנבדוק איזה כרומוזומים יש לנו ואם יש לנו כמו לעובר אז זה בסדר אם לא אז אני לא רוצה לחשוב כבר על הגרוע מכל.

מיכל
  • היועץ הגנטי יכול לבצע חישוב של הערכים שהתקבלו , כמו כן הוא הכתובת ליעוץ לגבי המשך הבירור ובאם יש צורך בדיקור מי שפיר

דר' עופר אסייג
    רופא בכיר, היחידה להריון בסיכון גבוה
    המרכז הרפואי אסף הרופא
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה