הריון

פורום הריון ולידה

דף הבית | פרופיל | הרשם | נושאים פעילים | משתמשים | שאלות נפוצות
שמור סיסמה
שכחת את הסיסמה?
כל הפורומים

איך עושים בנות??????????????????????????????...

 כל הפורומים
 הריון ולידה
 תמיכה הדדית ונושאים כלליים
 איך עושים בנות??????????????????????????????...
כותב הנושא הבא הנושא הנושא הקודם  

קרן 1
משתמש/ת חדש/ה

3 הודעות

הודעות - 27/01/2008 :  11:45:37  הצג פרופיל משתמש  שלח דואר אלקטרוני  תגובה עם ציטוט
שמעתי שביחסי מין יש דרך לעשות בנות?אני רוצה בת..................
מילנה
משתמש/ת בכיר/ה

4492 הודעות

פורסם - 27/01/2008 :  18:46:51  הצג פרופיל
אם יורשה לי
בהריון הקודם הייתה לי בת! רציתי תמיד בת ראשונה, ושמעתי על שיטת האורגזמה.
אם האישה גומרת לפני הגבר- הסיכוי לבן,אם הגבר גומר קודם- הסיכוי לבת...
לכן כשתכננו את ההריון הקודם לא גמרתי בכוונה ויצא לי בת...
כשתכננו את ההריון הנוכחי, לא היה איכפת לי כל כך וגמרתי ויצא בן.
לכן מהנסיון שלי, אני יכולה לומר שזה עובד...
(סליחה על הפרטים המרובים)מלאכית קטנה שלי, תשמרי על אחיך מלמעלה...
אל ראש הדף
מורי אמא בדרך
משתמש/ת מתקדם/ת

495 הודעות

פורסם - 27/01/2008 :  19:19:52  הצג פרופיל
קרן ומילנה היקרות...
השיטה הזאת אכן עובדת!!!!
זה על פי ספר "מנורת המאור" שמפרש את העניין על פי התורה (והקבלה..) "אישה כי תזריע זרע בן זכר יילוד"(פרשת תזריע...) תזריע הכוונה לפי הספר הזה אומר תגיע לסיפוק מיני (אורגזמה) כמו אצל הגבר בבפליטת זרע... זאת אומרת שכאשר הגבר גומר ראשון נולת בת ולהיפך!!
וזה מוכח דווקא מאנשים ההפך ממך קרן שאחרי 4-5 בנות הצליחו להביא בן בשיטה הזאת.

חוצמזה יש את הטבלה הסינית בשיומושון שמראה ע"פ החודש שאת הכנסת להריון והגיל שלך מה יהיה מין העובר וגם זה מוכח!!!( אני לומדת רפואה סינית..)

בהצלחה וכהי חשוב שתצא בראיה ושלימה!! אההה ותהני...


אל ראש הדף
שבי137
משתמש/ת בכיר/ה

1193 הודעות

פורסם - 27/01/2008 :  19:27:34  הצג פרופיל
מניסיון שלי (שני בנים ) השיטה לא עבדה.
שמעתי שיש רופא שממליץ על דיאטה מסויימת ואמבטיות עם עשבים מסויימים כדי לקבוע את מין העובר.לא ניסיתי.
מה שעבדאצלי זה 10 שנים אחרי שהפסקתי לרצות בנים או בנות ולקוות שאכנס להריון בכלל קרה פנצ'ר לפי שום שיטה ... וזו בת . את פשוט תיזרמי ותקווי שיהיה בסדר. אגב הבנים שלי מקסימים לא הייתי מחליפה אותם או מתחרתת שלא יצאה בת בזמנו אפילו לרגע ...
בהצלחה בכל שיטה שתחליטי לנסות ...אל ראש הדף
danagolan11
משתמש/ת בכיר/ה

1328 הודעות

פורסם - 27/01/2008 :  19:45:29  הצג פרופיל  כתוב דואר אלקטרוני
אני לא יודעת מנסיון אבל הבנתי שאין ממש תאוריה שאכן עובדת ב-100 אחוז
שמעתי על התאוריה של מלינה אבל הבנתי שלא תמיד עובד....

תנסי.... מקסימום הכל מבורך!!


אל ראש הדף
  הנושא הבא הנושא הנושא הקודם  
עבור אל:

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת, או ייעוץ מוסמך. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של הרופא המטפל. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.

הריון ולידה © אתר יולדת 2001-2015 אל ראש הדף
Snitz Forums 2000

שירותים מקצועיים

קהילת הריון ולידה

פוריות

לקראת הריון

הריון

לידה

אחרי הלידה

השנה הראשונה

העלאת מאמר

  • העלאת מאמר

העלאת סיפור אישי

כללי

 
 

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת, או ייעוץ מוסמך. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של הרופא המטפל. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.

 

                   
       תנאי השימוש בשירות      

    מובהר במפורש, כי השירותים והתכנים אשר מסופקים במסגרת שירות זה, מיועדים על מנת לספק אינפורמציה כללית בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה, אשר מכל מקרה חוות דעתו היא הקובעת. התכנים והמידע המסופקים במסגרת השירות הנם כלליים בלבד, ועלולים לבטא אסכולה רפואית מסוימת או דעה אישית, והם אף תלויים בנסיבותיו ובעובדותיו של כל מקרה. בנוסף, התכנים המוצעים במסגרת השירות עלולים להכיל ליקוי ו/או טעות ו/או הטיה ו/או אי דיוק במידע ו/או בדרך העברתו או הצגתו, ואין להסתמך עליהם.

ייתכן שהמלצת מומחה תהיה שונה מהמתואר באופן כללי באתר, ובכלל זה יתכן ותתבקשו לבצע בדיקות נוספות, לחזור על בדיקות מסוימות או לבצע בדיקות בזמנים אחרים מאלו אשר מתוארים במסגרת השירות. אין להסתמך על עצה ו/או מידע המתקבלים באמצעות השירות ובכל עניין רפואי יש לפנות למומחה או איש המקצוע המתאים. בכל מקרה, המלצת איש המקצוע שלך היא הקובעת, ואין לראות בשירות הניתן במסגרת זו, בשום אופן או צורה, כתחליף להתייעצות עם המומחה מתאים, ובכלל זה כתחליף למעקב הריון אצל רופא מומחה.

מובהר כי איכות השירות תלויה בגורמים נוספים אשר אינם בשליטת החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות), ובין היתר באיכות וטיב התקשורת והכיסוי הסלולארי, איכות ציוד הקצה, תקלות ברשת הסלולארית, ברשת החשמל, בציוד הממוחשב ועוד, והחברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות), לא ישאו באחריות כלשהי בקשר עם כך.

כל שימוש בשירות, נעשית על אחריותו הבלעדית של המשתמש, והתכנים במסגרת השירות עומדים לרשות המשתמש כמות שהם (As Is) בלא כל התחייבות של החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם.

החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות) רשאים לנתק מהשירות משתמשים שביקשו להיחסם מקבלת שירותי תוכן/הודעות SMS או להתנתק מהשירות מכל סיבה אחרת, וכן לנתק מהשירות ו/או להפסיק את השירות ביוזמתם ובכפוף לכל דין.

המשתמש מתחייב לדווח לחברה, בכל מקרה של הפסקת שירות, במקרה בו ציוד הקצה יחדל לתמוך בקבלת הודעות SMS, וכן במקרה של אבדן, גניבה או העברת בעלות בציוד קצה.

מובהר במפורש, כי כל עוד המשתמש לא ביקש להפסיק את קבלת השירות, החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות) ימשיכו לספק את השירות לציוד הקצה, ובכלל זאת, גם אם לא יהיה באפשרות המשתמש לקבלו ו/או יחזיק בו צד שלישי.

החברה רשאית לשלוח אל המשתמש מדי פעם בדואר אלקטרוני או ב - SMS או בכל אמצעי אחר לרבות באמצעות פניה טלפונית , מידע בדבר שירותיה , וכן מידע שיווקי ופרסומי- הן מידע שהיא עצמה תפרסם והן מידע שתקבל לצורך משלוח מידי מפרסמים אחרים , והמשתמש מסכים לכך. בכל עת יוכל המשתמש לבטל את הסכמתו ולחדול מקבלתו, באמצעים אשר יפורטו באתר ו/או בהודעות שישלוח.

החברה רשאית לשלוח אל המשתמש מדי פעם בדואר אלקטרוני או ב- SMS או בכל אמצעי אחר לרבות באמצעות פנייה טלפונית, מידע בדבר שירותיה, וכן מידע שיווקי ופרסומי – הן מידע שהיא עצמה תפרסם והן מידע שתקבל לצורך משלוח מידי מפרסמים אחרים, והמשתמש מסכים לכך. בכל עת יוכל המשתמש לבטל את הסכמתו ולחדול מקבלתו, באמצעים אשר יפורטו באתר ו/או בהודעות שישלחו

טרם הירשמותך לשירות, קרא שנית את תנאי השימוש באתר, אשר חלים גם על שירות זה. במסגרת זאת, ומבלי לגרוע מכלליות האמור, תשומת לבך מופנית למדיניות הפרטיות של האתר, ובכלל זה לכך שפרטיך ישמרו במאגר המידע של החברה. הירשמותך לשירות זה, ייחשב כהסכמה מצדך לכל התנאים ההתניות וההודעות הכלולים בהודעה זו ובתנאי השימוש של האתר.

                 סגירה