עיסוי בהריון- שליש ראשון! - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי-
    אני שבוע 11, ולפני שבוע נתפס לי הצוואר והכתפיים , ולא יכולתי לזוז יומיים.
    חבר שלנו התנדב לעסות לי את הכתפיים בעיקר, ועשה לי מסאז בערך 10 דקות באזור הזה.
    אתמול בערב יצא לי לדבר עם מסאז'יסט מקצועי שאמר שאסור לעשות מסאז' לנשים בהריון עד לפחות חודש רביעי! בגלל איזה שהוא ענין שקשור לזרימת דם... לא ממש הבנתי...
    אבל עכשיו אני ממש בלחץ, ואני ממש מפחדת שמשהו קרה...
    בעיקרון לא היו לי דימומים או כאבים מיוחדים, אבל בכל זאת, מישהי יודעת על זה משהו? מה הסיכונים? עד כמה הענין הזה רגיש? אני כל הזמן בלחץ על הדופק של העובר ואין לי אפשרות לשמוע אותו...
    יש לי שקיפות עורפית בעוד שבוע וחצי, איך אני יכולה לדעת שהכל בסדר ושכלום לא נפגע?
    תודה.

עינב
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה