הריון

פורום הריון ולידה

חיפוש באתר:

פורום הריון ולידה

הריון ולידה דף הבית | פרופיל | הרשם | נושאים פעילים משתמשים | חפש | שאלות נפוצות
שם משתמש:
סיסמה:
שמור סיסמה
שכחת את הסיסמה?
>> רישום לאתר

כאבי מחזור בתחילת היריון?

כל הפורומים
 הריון ולידה
 תמיכה הדדית ונושאים כלליים
 כאבי מחזור בתחילת היריון?
 הודעה חדשה
 הכן להדפסה
כותב הנושא הבא הנושא הנושא הקודם  

מירב222
משתמש/ת מתקדם/ת

266 הודעות

הודעות - 22/08/2008 :  15:36:45  הצג פרופיל משתמש  תגובה עם ציטוט
היי בנות לפני כשבוע גיליתי שאני בהיריון, אחרי שנה וחצי של ניסיונות וטיפולי פוריות הטא ביום ה14 הייתה 240 ויומיים לאחר מכן 520, הבעיה היא ששבוע לפני התאריך שהייתי אמורה לקבל ועד היום יש לי מין כאבי מחזור, הולכים ובאים ,לא חזקים ,האם מישהי חוותה משהו דומה? אשמח לתשובותיכן אני קצת חוששת כי עברתי הפלה טבית אחת בשבוע 7 תודה וסופ"ש נעים

[באהבה[
  הנושא הבא הנושא הנושא הקודם  
 הודעה חדשה
 הכן להדפסה
עבור אל:

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת, או ייעוץ מוסמך. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של הרופא המטפל. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.

הריון ולידה © אתר יולדת 2001-2014 אל ראש הדף
Snitz Forums 2000

כללי

קהילת הריון ולידה

פוריות

לפני הריון

הריון

דם טבורי

גלו אחריות - יש רק הזדמנות אחת לשמור דם טבורי.
קופות החולים מחזירות עד 75% מעלות השירות

לברור הזכאות מול קופות החולים אנא מלאו את פרטיכם:

שם:
דוא"ל:
טלפון:
תאריך לידה צפוי:

באמצעות שירות תא לחיים - דם טבורי בהדסה

לידה

אחרי הלידה

העלאת מאמר

• העלאת מאמר

כללי

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת, או ייעוץ מוסמך. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של הרופא המטפל. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.