הריון

פורום הריון ולידה

חיפוש באתר:

פורום הריון ולידה

הריון ולידה דף הבית | פרופיל | הרשם | נושאים פעילים משתמשים | חפש | שאלות נפוצות
שם משתמש:
סיסמה:
שמור סיסמה
שכחת את הסיסמה?
>> רישום לאתר

סרטון לידה - ממש מרגש ..

כל הפורומים
 הריון ולידה
 תמיכה הדדית ונושאים כלליים
 סרטון לידה - ממש מרגש ..
 הודעה חדשה
 הכן להדפסה
אל הדף הבא
כותב הנושא הבא הנושא הנושא הקודם
עמוד: מתוך 2

huggie
משתמש/ת מתקדם/ת

454 הודעות

הודעות - 08/07/2006 :  10:58:35  הצג פרופיל משתמש  תגובה עם ציטוט
אולם לא בעברית אבל ממש מרגש ויפה ...

מה אתן חושבות ??

מקווה שהקישור יעבוד : .

huggie
משתמש/ת מתקדם/ת

454 הודעות

פורסם - 08/07/2006 :  11:00:47  הצג פרופיל
לא יצא הקישור ...
אנסה שוב : http://www.youtube.com/watch?v=RLUg1Uw29LY&search=birth

אל ראש הדף
טלי כהן
משתמש/ת בכיר/ה

21672 הודעות

פורסם - 08/07/2006 :  11:01:10  הצג פרופיל
לא מדביקים את הקישור לחתימה

באהבה טלו`ש

אבקת הריון...

אל ראש הדף
huggie
משתמש/ת מתקדם/ת

454 הודעות

פורסם - 08/07/2006 :  11:03:17  הצג פרופיל
אני יודעת ... משום מה כשעשיתי copy-paste יצא לי הקישור
לאנימציה ולא שמתי ... קורה !!

נראה לי שמהפעם השנייה הצלחתי ..

אל ראש הדף
קריסטינה1
משתמש/ת בכיר/ה

5423 הודעות

פורסם - 08/07/2006 :  11:24:02  הצג פרופיל  כתוב דואר אלקטרוני
שלום לך ! זה פשוט מהמם מדהים וכל פעם שאני רואה לידה ,וראיתי מספיק, זה גורם לי לבכות פשוט מרגש .......

תאומות

אל ראש הדף
babyboy
משתמש/ת בכיר/ה

592 הודעות

פורסם - 08/07/2006 :  12:22:30  הצג פרופיל  כתוב דואר אלקטרוני
תודה לך huggie על הקישור
זה היה פשוט מדהים!
כמעט ובכיתי מרוב התרגשות...

אל ראש הדף
huggie
משתמש/ת מתקדם/ת

454 הודעות

פורסם - 08/07/2006 :  12:49:21  הצג פרופיל
באתר שממנו נלקח הקישור יש הרבה סרטוני לידה - חלקם ממש נראים
מצמררים וסאדיסטיים אפילו ... הם היו הראשונים שראיתי - ממש הבהיל אותי ושמחתי שעוד יש לי זמן לעכל .

אבל כשראיתי את הסרטון הזה הוא ממש עשה אותי קצרת רוח ורצון לחוות את זה כבר !!

אל ראש הדף
מורן_פליטר
משתמש/ת בכיר/ה

15910 הודעות

פורסם - 08/07/2006 :  13:41:05  הצג פרופיל  כתוב דואר אלקטרוני  בקר בדף הבית של מורן_פליטר
מדהים מדהים מדהים מדהים

נשיקות.. מורן

אל ראש הדף
אילנה
משתמש/ת בכיר/ה

4743 הודעות

פורסם - 08/07/2006 :  18:53:39  הצג פרופיל  כתוב דואר אלקטרוני
אותי זה ממש הפחיד וזיעזע - אימאל'ה

אל ראש הדף
טלי כהן
משתמש/ת בכיר/ה

21672 הודעות

פורסם - 08/07/2006 :  19:43:41  הצג פרופיל
ממש מדהים

את הלידה האחרונה שלי בעלי הסריט במסרטת וידאו.

זה ממש נראה כך.

רק שאני שכבתי על המיטה, ואילו בסרטון האישה נראה לי יולדת בכריעה שזה יותר קל, אבל לצערי ברוב בתי החולים בארץ לא ממש נותנים ללדת בכריעה

באהבה טלו`ש

אבקת הריון...

אל ראש הדף
פאני10
משתמש/ת בכיר/ה

2750 הודעות

פורסם - 08/07/2006 :  20:00:37  הצג פרופיל  כתוב דואר אלקטרוני  לחץ כדי לראות את כתובת ה-MSN של פאני10
מדהיםםםםםםםםםםםםםםם

אכן פלאי עולם :)

פאני

its a girl

אל ראש הדף
shemesh
מנהל/ת פורום

9131 הודעות

פורסם - 08/07/2006 :  21:48:51  הצג פרופיל  כתוב דואר אלקטרוני
מצטרפת: מדהים!! וואו, איזה דבר!!! אני אף פעם לא ראיתי לידה אמיתית, רק סירטונים כאלה פה ושם, ואני חייבת להגיש שזה סירטון ממש יפה.

שרון

אל ראש הדף
advushb
משתמש/ת בכיר/ה

18785 הודעות

פורסם - 08/07/2006 :  23:35:39  הצג פרופיל  כתוב דואר אלקטרוני
נפלאות הטבע...
הלידה שלי מתועדת בוידיאו ונראית בדיוק כך
(רק בלי הצעקות, היתה לי לידה מאוד רגועה ואפילו צחקתי באמצע)

אלעאי, אמא אדווה כותבת לך..

אל ראש הדף
חגית1
משתמש/ת בכיר/ה

2811 הודעות

פורסם - 09/07/2006 :  09:20:14  הצג פרופיל  כתוב דואר אלקטרוני  בקר בדף הבית של חגית1  לחץ כדי לראות את כתובת ה-MSN של חגית1
אני לא יודעת מה איתכם אבל אני ממש פוחדת...
יש לי לחץ מטורף מהקטע של הלידה ואפילו חשבתי לעשות ניתוח קיסרי
זה נראה לי כל כך מפחיד וטראומתי וכל פעם שאני רואה סרט כזה אני נכנסת ללחץ מטורף... אמאלההההההה
תגידו לי למנוסות שביניכן הכול נשאר אחר כך אותו הדבר באזור שם למטה...?

אל ראש הדף
יעל23
משתמש/ת בכיר/ה

716 הודעות

פורסם - 09/07/2006 :  10:06:38  הצג פרופיל  כתוב דואר אלקטרוני  בקר בדף הבית של יעל23
וואו איזה סרט...

זה מדהים, אין ספק, אבל חייבת להודות - זה מלחיץ אותי, מאד...
אני פוחדת מזה , לחוצה בטירוף, המראה הזה של התינוק פורץ מלמטה - פשוט הוריד לי את הלחץ דם, כמעט התעלפתי.... ועוד האישה הזו עשתה את זה בלי אפידורל!!

וכן....השאלה היא האם הכל נשאר אותו הדבר!! ???? נראה כאילו זה בלתי אפשרי..

אל ראש הדף
advushb
משתמש/ת בכיר/ה

18785 הודעות

פורסם - 09/07/2006 :  10:58:10  הצג פרופיל  כתוב דואר אלקטרוני
בנות,
אל תעסיקו את עצמכן בפחד מהלידה..
אני מבטיחה לכל אחת ואחת מכן שזו חווי שאי אפשר לתאר.אתן תהנו מכל רגע.
אפידורל פותר המון בעיות.
אני לקחתי אפידורל ולא הרגשתי את הלידה אין לי מושג מה זה צירים.
מה שכן בשנייה שאלעאי יצא מתוכי, וואווווווווווווו איזו הרגשה!
ממש כמו בלון שהתפוצץ!
זו הרגשה מדהימה!

אלעאי, אמא אדווה כותבת לך..

אל ראש הדף
עמוד: מתוך 2 הנושא הבא הנושא הנושא הקודם  
דף הבא
 הודעה חדשה
 הכן להדפסה
עבור אל:

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת, או ייעוץ מוסמך. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של הרופא המטפל. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.

הריון ולידה © אתר יולדת 2001-2014 אל ראש הדף
Snitz Forums 2000

כללי

קהילת הריון ולידה

פוריות

לפני הריון

הריון

לידה

אחרי הלידה

העלאת מאמר

• העלאת מאמר

כללי

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת, או ייעוץ מוסמך. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של הרופא המטפל. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.

תנאי השימוש בשירות      

מובהר במפורש, כי השירותים והתכנים אשר מסופקים במסגרת שירות זה, מיועדים על מנת לספק אינפורמציה כללית בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה, אשר מכל מקרה חוות דעתו היא הקובעת. התכנים והמידע המסופקים במסגרת השירות הנם כלליים בלבד, ועלולים לבטא אסכולה רפואית מסוימת או דעה אישית, והם אף תלויים בנסיבותיו ובעובדותיו של כל מקרה. בנוסף, התכנים המוצעים במסגרת השירות עלולים להכיל ליקוי ו/או טעות ו/או הטיה ו/או אי דיוק במידע ו/או בדרך העברתו או הצגתו, ואין להסתמך עליהם.

ייתכן שהמלצת מומחה תהיה שונה מהמתואר באופן כללי באתר, ובכלל זה יתכן ותתבקשו לבצע בדיקות נוספות, לחזור על בדיקות מסוימות או לבצע בדיקות בזמנים אחרים מאלו אשר מתוארים במסגרת השירות. אין להסתמך על עצה ו/או מידע המתקבלים באמצעות השירות ובכל עניין רפואי יש לפנות למומחה או איש המקצוע המתאים. בכל מקרה, המלצת איש המקצוע שלך היא הקובעת, ואין לראות בשירות הניתן במסגרת זו, בשום אופן או צורה, כתחליף להתייעצות עם המומחה מתאים, ובכלל זה כתחליף למעקב הריון אצל רופא מומחה.

מובהר כי איכות השירות תלויה בגורמים נוספים אשר אינם בשליטת החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות), ובין היתר באיכות וטיב התקשורת והכיסוי הסלולארי, איכות ציוד הקצה, תקלות ברשת הסלולארית, ברשת החשמל, בציוד הממוחשב ועוד, והחברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות), לא ישאו באחריות כלשהי בקשר עם כך.

כל שימוש בשירות, נעשית על אחריותו הבלעדית של המשתמש, והתכנים במסגרת השירות עומדים לרשות המשתמש כמות שהם (As Is) בלא כל התחייבות של החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם.

החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות) רשאים לנתק מהשירות משתמשים שביקשו להיחסם מקבלת שירותי תוכן/הודעות SMS או להתנתק מהשירות מכל סיבה אחרת, וכן לנתק מהשירות ו/או להפסיק את השירות ביוזמתם ובכפוף לכל דין.

המשתמש מתחייב לדווח לחברה, בכל מקרה של הפסקת שירות, במקרה בו ציוד הקצה יחדל לתמוך בקבלת הודעות SMS, וכן במקרה של אבדן, גניבה או העברת בעלות בציוד קצה.

מובהר במפורש, כי כל עוד המשתמש לא ביקש להפסיק את קבלת השירות, החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות) ימשיכו לספק את השירות לציוד הקצה, ובכלל זאת, גם אם לא יהיה באפשרות המשתמש לקבלו ו/או יחזיק בו צד שלישי.

החברה רשאית לשלוח אל המשתמש מדי פעם בדואר אלקטרוני או ב - SMS או בכל אמצעי אחר לרבות באמצעות פניה טלפונית , מידע בדבר שירותיה , וכן מידע שיווקי ופרסומי- הן מידע שהיא עצמה תפרסם והן מידע שתקבל לצורך משלוח מידי מפרסמים אחרים , והמשתמש מסכים לכך. בכל עת יוכל המשתמש לבטל את הסכמתו ולחדול מקבלתו, באמצעים אשר יפורטו באתר ו/או בהודעות שישלוח.

החברה רשאית לשלוח אל המשתמש מדי פעם בדואר אלקטרוני או ב- SMS או בכל אמצעי אחר לרבות באמצעות פנייה טלפונית, מידע בדבר שירותיה, וכן מידע שיווקי ופרסומי – הן מידע שהיא עצמה תפרסם והן מידע שתקבל לצורך משלוח מידי מפרסמים אחרים, והמשתמש מסכים לכך. בכל עת יוכל המשתמש לבטל את הסכמתו ולחדול מקבלתו, באמצעים אשר יפורטו באתר ו/או בהודעות שישלחו

טרם הירשמותך לשירות, קרא שנית את תנאי השימוש באתר, אשר חלים גם על שירות זה. במסגרת זאת, ומבלי לגרוע מכלליות האמור, תשומת לבך מופנית למדיניות הפרטיות של האתר, ובכלל זה לכך שפרטיך ישמרו במאגר המידע של החברה. הירשמותך לשירות זה, ייחשב כהסכמה מצדך לכל התנאים ההתניות וההודעות הכלולים בהודעה זו ובתנאי השימוש של האתר.

סגירה