מישהי יכולה להמליץ לי איך נכנסים להריון של תאומים? - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
17 תגובות
עמוד 1
  • נראה לי כולנו כאן באותה צלחת. מקווים לאחד לפחות. תכנון של תאומים קצת גדול עלינו

• אין דבר כזה איך להכנס להריון של תאומים!!!
    בדרך כלל תאומים לא זהים זה גנטי (מהצד של האישה) ותאומים זהים יכול לקראות אצל כל אישה.
    הכל תלוי בכמה ביציות משתחררות בביוץ, בדרך כלל זה אחד,בהריונות טבעיים אין אפשרות לשלוט על כמות הביציות!!!

רותי
  • לפני כמהימים שמעתי ברדיו על ניסוי של נשים בארה"ב שאכילת מוצרי חלב מרובה יש יותר אפשרות ללידת תאומים
  • היי.
    לא הרבה יכולות להקלט להריון תאומים ספונטאני.
    הרוב זה קורה אחרי טיפולי פוריות כשמחזירים יותר מעובר אחד.
    אז אם לא יצאו שניים, גם אחד יהיה מבורך
  • אין דרך מדעית, זה הכל עניין של גנטיקה ו/או מזל...

• היי
    שאלה שאלות
  • בואי ונתחיל באחד, אך לכל הרוחות עושים את זה?

• הלוואי והיינו יודעות איך תאמיני לי שההינו מנסות
    שלכן באהבה הילה
  • כמו שאת רואה, אצלנו גם אחד לא ממש מצליח
  • שלום לך!!!
    אני חייבת להגיב, אם יצא לך להיות בהריון תאומים ואני מאחלת לך שיוולדו חיים ובריאים, אבל זה בערך 1:80 לא כולל טיפולי פוריות, אבל נראה לי שלא כדאי לך לקחת איזה תרופה סתם (תרופה להגברת ביוץ ומספר ביציות) זה יכול להיות מסוכן ובעייתי יחד!
    יש רק משהו אחד שיכול להגביר את הסיכוי לתאומים באופן טבעי יחסית - לפחות ככה הרופא שלי אמר - קיים "סינדרום" תאומים כאשר אישה נקלטת בחודש הראשון לאחר הפסקת גלולות למניעת הריון, על זה אולי כן אפשר למצוא בספרות מקצועית, אבל לסיכוי הטבעי הזה יש רק חודש אחד, מקסימום שניים... ודרך אגב - הריון תאומים הוא מוגדר מראש כהריון בסיכון ויכולים להיות הסתבכויות, שלא נדע (מניסיוני הייתי בהריון תאומים ספונטני ולצערנו בשבוע 34 זה הפך להריון של עובר אחד עם דופק...ואחד בלי...)
    מאחלת לך הריון קל ותקין בהמשך הדרך
  • ואוו..מאמא
  • תתחילי לעבוד על ילד ,ואם יתמזל מזלך אז יהיו 2
  • אני חושבת שכולם יסכימו איתי אם אומר מה זה משנה?????

• השבוע חברה שלי ילדה תאומות בחודש שביעי עם הריון שכלל:
    כחמישה אישפוזים + שמירת הריון 5 חודשים בבית!!!!של אמא(בין היתר...)
    + דימומים+כאבים וחולשה אין סופית+ניתוח קיסרי

בסופו של דבר אני מקווה שהקטנות
  • אין דבר כזה איך להכנס להריון של תאומים!!!
    בדרך כלל תאומים לא זהים זה גנטי (מהצד של האישה) ותאומים זהים יכול לקראות אצל כל אישה.
    הכל תלוי בכמה ביציות משתחררות בביוץ, בדרך כלל זה אחד,בהריונות טבעיים אין אפשרות לשלוט על כמות הביציות!!!

רותי
    יש אולי טיפולים שאפשר לעבור בשביל שיצאו תאומים זהים?
  • זכותה של כל אישה לנסות לבקש מידע על תכנון תאומים, ראלי או לא ככל שהמדע מזהה דרך לשיפור הסיכוי לתאומים.

ומה אם חלון ההזדמנות שלה מוגבל? ומה אם מצבה הרפואי יכול לצמצם אפשרויות עתידיות ללידה??

לכן אין מקום בכלל לשיפוטיות שעולה כאן בשיח
  • וואאוו שאלה שאני גם מחפשת תשובה עליה.....
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה