הריון

פורום הריון ולידה

דף הבית | פרופיל | הרשם | נושאים פעילים | משתמשים | שאלות נפוצות
שמור סיסמה
שכחת את הסיסמה?
כל הפורומים

התכווצויות ברחם

 כל הפורומים
 פורומים רפואיים
 שאלות רפואיות כלליות בנושא הריון ולידה
 התכווצויות ברחם
כותב הנושא הבא הנושא הנושא הקודם  

מיוש
משתמש/ת מתקדם/ת

218 הודעות

הודעות - 17/01/2007 :  09:30:51  הצג פרופיל משתמש  שלח דואר אלקטרוני  תגובה עם ציטוט
שלום רב! אני חדשה בפורום ובהריון....
אני שבוע חמישי.... ממש בהתחלה.... ואני חווה התכווצויות ברחם שמידי פעם זה חלש ולפעמים זה מתחזק..... אבל לא כל שעות היום. בעיקר בבוקר ובשעות אחה"צ ערב... רציתי לדעת האם זה דבר נורמלי כחלק מהשבועות הראשונים של ההריון או שאני צריכה להיות מודאגת ולגשת לרופא שלי להמשך בדיקה והתייעצות??? ברצוני לציין שאין תופעות נוספות אחרות כמו דימומים או כל דבר אחר ושההתכווצויות הם כמו התכווצויות של לפני מחזור....
אשמח לתגובתכם המהירה!!!
שיהיה יום של חיוך ובשורות טובות
eli1808
משתמש/ת בכיר/ה

10661 הודעות

פורסם - 17/01/2007 :  13:13:41  הצג פרופיל  כתוב דואר אלקטרוני
גם לי היו התכווצויות שדומות לכאבים שלפני המחזור. התופעה נורמלית לחלוטין בתנאי שזה לא כאבים חזקים. כך היה לי בדיוק בתווך השבועות רביעי עד חמישי.

בהצלחה


אל ראש הדף
takiz
משתמש/ת בכיר/ה

4788 הודעות

פורסם - 17/01/2007 :  18:34:13  הצג פרופיל  כתוב דואר אלקטרוני
זה נורמלי לחלוטין זה כנראה התרחבות הרחם אבל אם זה ממש ממש חזקר אני ממליצה לך לפנות לרופא

נערך על-ידי - takiz בתאריך 17/01/2007 18:34:35

אל ראש הדף
ד"ר אלון שרים
מנהל/ת פורום

896 הודעות

פורסם - 17/01/2007 :  22:45:21  הצג פרופיל  כתוב דואר אלקטרוני
זה מאד נפוץ בהריון. סביב השבוע הזה - מומלץ לבצע אולטרסאונד לתקינות הריון - וגם לך מומלץ

אל ראש הדף
מיוש
משתמש/ת מתקדם/ת

218 הודעות

פורסם - 18/01/2007 :  09:30:42  הצג פרופיל  כתוב דואר אלקטרוני
שלום לכולן.
אני שמחה שהצטרפתי לפורום הזה.... זה מאוד עוזר ונותן תמיכה.
רק רציתי לעדכן שאתמול היייתי אצל הרופא שלי והוא עשה לי את האולטרסאונד וברוך השם ראינו שהכל בסדר ושאני בשבוע 6 + 5 ימים.... אז אני רגועה, שמחה ומאושרת.
תודה לכולן/ם ושיהיה יום של שמש ובשורות טובות ומחייכות

אל ראש הדף
  הנושא הבא הנושא הנושא הקודם  
עבור אל:

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת, או ייעוץ מוסמך. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של הרופא המטפל. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.

הריון ולידה © אתר יולדת 2001-2015 אל ראש הדף
Snitz Forums 2000

שירותים מקצועיים

קהילת הריון ולידה

פוריות

לקראת הריון

הריון

לידה

אחרי הלידה

השנה הראשונה

העלאת מאמר

  • העלאת מאמר

העלאת סיפור אישי

כללי

 
 

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת, או ייעוץ מוסמך. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של הרופא המטפל. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.

 

                   
       תנאי השימוש בשירות      

    מובהר במפורש, כי השירותים והתכנים אשר מסופקים במסגרת שירות זה, מיועדים על מנת לספק אינפורמציה כללית בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה, אשר מכל מקרה חוות דעתו היא הקובעת. התכנים והמידע המסופקים במסגרת השירות הנם כלליים בלבד, ועלולים לבטא אסכולה רפואית מסוימת או דעה אישית, והם אף תלויים בנסיבותיו ובעובדותיו של כל מקרה. בנוסף, התכנים המוצעים במסגרת השירות עלולים להכיל ליקוי ו/או טעות ו/או הטיה ו/או אי דיוק במידע ו/או בדרך העברתו או הצגתו, ואין להסתמך עליהם.

ייתכן שהמלצת מומחה תהיה שונה מהמתואר באופן כללי באתר, ובכלל זה יתכן ותתבקשו לבצע בדיקות נוספות, לחזור על בדיקות מסוימות או לבצע בדיקות בזמנים אחרים מאלו אשר מתוארים במסגרת השירות. אין להסתמך על עצה ו/או מידע המתקבלים באמצעות השירות ובכל עניין רפואי יש לפנות למומחה או איש המקצוע המתאים. בכל מקרה, המלצת איש המקצוע שלך היא הקובעת, ואין לראות בשירות הניתן במסגרת זו, בשום אופן או צורה, כתחליף להתייעצות עם המומחה מתאים, ובכלל זה כתחליף למעקב הריון אצל רופא מומחה.

מובהר כי איכות השירות תלויה בגורמים נוספים אשר אינם בשליטת החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות), ובין היתר באיכות וטיב התקשורת והכיסוי הסלולארי, איכות ציוד הקצה, תקלות ברשת הסלולארית, ברשת החשמל, בציוד הממוחשב ועוד, והחברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות), לא ישאו באחריות כלשהי בקשר עם כך.

כל שימוש בשירות, נעשית על אחריותו הבלעדית של המשתמש, והתכנים במסגרת השירות עומדים לרשות המשתמש כמות שהם (As Is) בלא כל התחייבות של החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם.

החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות) רשאים לנתק מהשירות משתמשים שביקשו להיחסם מקבלת שירותי תוכן/הודעות SMS או להתנתק מהשירות מכל סיבה אחרת, וכן לנתק מהשירות ו/או להפסיק את השירות ביוזמתם ובכפוף לכל דין.

המשתמש מתחייב לדווח לחברה, בכל מקרה של הפסקת שירות, במקרה בו ציוד הקצה יחדל לתמוך בקבלת הודעות SMS, וכן במקרה של אבדן, גניבה או העברת בעלות בציוד קצה.

מובהר במפורש, כי כל עוד המשתמש לא ביקש להפסיק את קבלת השירות, החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות) ימשיכו לספק את השירות לציוד הקצה, ובכלל זאת, גם אם לא יהיה באפשרות המשתמש לקבלו ו/או יחזיק בו צד שלישי.

החברה רשאית לשלוח אל המשתמש מדי פעם בדואר אלקטרוני או ב - SMS או בכל אמצעי אחר לרבות באמצעות פניה טלפונית , מידע בדבר שירותיה , וכן מידע שיווקי ופרסומי- הן מידע שהיא עצמה תפרסם והן מידע שתקבל לצורך משלוח מידי מפרסמים אחרים , והמשתמש מסכים לכך. בכל עת יוכל המשתמש לבטל את הסכמתו ולחדול מקבלתו, באמצעים אשר יפורטו באתר ו/או בהודעות שישלוח.

החברה רשאית לשלוח אל המשתמש מדי פעם בדואר אלקטרוני או ב- SMS או בכל אמצעי אחר לרבות באמצעות פנייה טלפונית, מידע בדבר שירותיה, וכן מידע שיווקי ופרסומי – הן מידע שהיא עצמה תפרסם והן מידע שתקבל לצורך משלוח מידי מפרסמים אחרים, והמשתמש מסכים לכך. בכל עת יוכל המשתמש לבטל את הסכמתו ולחדול מקבלתו, באמצעים אשר יפורטו באתר ו/או בהודעות שישלחו

טרם הירשמותך לשירות, קרא שנית את תנאי השימוש באתר, אשר חלים גם על שירות זה. במסגרת זאת, ומבלי לגרוע מכלליות האמור, תשומת לבך מופנית למדיניות הפרטיות של האתר, ובכלל זה לכך שפרטיך ישמרו במאגר המידע של החברה. הירשמותך לשירות זה, ייחשב כהסכמה מצדך לכל התנאים ההתניות וההודעות הכלולים בהודעה זו ובתנאי השימוש של האתר.

                 סגירה