הריון

פורום הריון ולידה

דף הבית | פרופיל | הרשם | נושאים פעילים | משתמשים | שאלות נפוצות
שמור סיסמה
שכחת את הסיסמה?
כל הפורומים

שאלות

 כל הפורומים
 הריון ולידה
 מנסים להיכנס להריון - תמיכה הדדית
 שאלות
כותב הנושא הבא הנושא הנושא הקודם  

אוסי10
משתמש/ת מתחיל/ה

29 הודעות

הודעות - 14/06/2007 :  11:42:41  הצג פרופיל משתמש  שלח דואר אלקטרוני  תגובה עם ציטוט
האם אפשר לגלות הריון לפני האיחור במחזור? האם יש סימנים גופניים שמתחילים לפני המחזור? אם כן מתי אפשר כבר לבדוק הריון ?


אוסי
Baby_smile
משתמש/ת בכיר/ה

2865 הודעות

פורסם - 14/06/2007 :  11:49:48  הצג פרופיל  כתוב דואר אלקטרוני
היי אוסי.
אממ..ניתן לגלות הריון לפני איחור במחזור בעזרת בדיקה בתית של YES OR NO
מיוחדת שמגלה הריון עוד לפני איחור...(אני לא מבינה בשביל מה יש שני סוגי בדיקות..) וכמובן בדיקת דם.
לגבי תחושות... זה ממש שונה אצל כל אישה. יש כאלו שמרגישות שהן עומדות לקבל..עם כאבי ציצי ובטן תחתונה..
יש כאלו שחשות ברע ובשונה מהמחזור.
את מרגישה משהו?


באהבה...ימית

מזל טלה... 10.04

הדברים הטובים ביותר מגיעים בהתפעה..

אל ראש הדף
מחכה להריון
משתמש/ת בכיר/ה

2680 הודעות

פורסם - 14/06/2007 :  11:50:01  הצג פרופיל  כתוב דואר אלקטרוני
סימנים להריון ולמחזור הם אותם סימנים ובדרך כלל באים באותו הזמן (כאבי בטן, דימום מועט, וכ'ו..)ואלו יכולים להיות סימנים גם למחזור וגם להשתרשות

אפשר לעשות בדיקה עם תוצאה אמינה יום יומיים לפני ה איחור אבל לא מומלץ הכי כדאי לעשות ביום האיחור והלאה...


התופעות כמו בחילות צרבות וכד' יבואו בהמשך ההריון, כמעט כל הנשים בשבוע הראשון שלהן להריון לא חשות בשום דבר.. חוץ מאושרר...


ילדים זה שמחההה

אל ראש הדף
סיגל1
משתמש/ת בכיר/ה

751 הודעות

פורסם - 14/06/2007 :  11:52:28  הצג פרופיל
בכל מחזור אחרי הביוץ הגוף שלנו מתנהג מבחינה הורמונלית כאילו יש הריון ורק אם אין השתרשות של הריון והורמון ההריון לא משדר לגוף אז יש דימום של ווסת ומתחיל מחזור חדש. בגלל זה כל הסימנים של תחילת הריון הם בדיוק אותם סימנים של ווסת ורק כשיש השתרשות והורמון ההריון מתחיל לגדול, שזה בערך באותו זמן של האיחור במחזור או לכל המוקדם יום יומיים לפני, אפשר לדעת בבדיקה ביתית או בדיקת דם.

מי כמוני יודעת כמה זה קשה לחכות את התקופה הזאת מהביוץ עד לאיחור, אבל כל נסיון להתחקות אחרי סימנים זה סתם ניחושים בלי בסיס.

אל ראש הדף
אוסי10
משתמש/ת מתחיל/ה

29 הודעות

פורסם - 14/06/2007 :  11:58:39  הצג פרופיל  כתוב דואר אלקטרוני
עדיין אין לי סימנים , אבל כל חודש כאבי המחזור הם חזקים במיוחד. למשל חודש שעבר קיבלתי והכאבים היו חזקים במיוחד . כבר מספר חודשים כאבי המחזור כואבים במיוחד. עשיתי בדיקות והכל תקין . הסיבה לשאלות ששאלתי היא הסקרנות לדעת לפני.

אוסי

אל ראש הדף
  הנושא הבא הנושא הנושא הקודם  
עבור אל:

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת, או ייעוץ מוסמך. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של הרופא המטפל. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.

הריון ולידה © אתר יולדת 2001-2015 אל ראש הדף
Snitz Forums 2000

שירותים מקצועיים

קהילת הריון ולידה

פוריות

לקראת הריון

הריון

לידה

אחרי הלידה

השנה הראשונה

העלאת מאמר

  • העלאת מאמר

העלאת סיפור אישי

כללי

 
 

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת, או ייעוץ מוסמך. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של הרופא המטפל. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.

 

                   
       תנאי השימוש בשירות      

    מובהר במפורש, כי השירותים והתכנים אשר מסופקים במסגרת שירות זה, מיועדים על מנת לספק אינפורמציה כללית בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה, אשר מכל מקרה חוות דעתו היא הקובעת. התכנים והמידע המסופקים במסגרת השירות הנם כלליים בלבד, ועלולים לבטא אסכולה רפואית מסוימת או דעה אישית, והם אף תלויים בנסיבותיו ובעובדותיו של כל מקרה. בנוסף, התכנים המוצעים במסגרת השירות עלולים להכיל ליקוי ו/או טעות ו/או הטיה ו/או אי דיוק במידע ו/או בדרך העברתו או הצגתו, ואין להסתמך עליהם.

ייתכן שהמלצת מומחה תהיה שונה מהמתואר באופן כללי באתר, ובכלל זה יתכן ותתבקשו לבצע בדיקות נוספות, לחזור על בדיקות מסוימות או לבצע בדיקות בזמנים אחרים מאלו אשר מתוארים במסגרת השירות. אין להסתמך על עצה ו/או מידע המתקבלים באמצעות השירות ובכל עניין רפואי יש לפנות למומחה או איש המקצוע המתאים. בכל מקרה, המלצת איש המקצוע שלך היא הקובעת, ואין לראות בשירות הניתן במסגרת זו, בשום אופן או צורה, כתחליף להתייעצות עם המומחה מתאים, ובכלל זה כתחליף למעקב הריון אצל רופא מומחה.

מובהר כי איכות השירות תלויה בגורמים נוספים אשר אינם בשליטת החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות), ובין היתר באיכות וטיב התקשורת והכיסוי הסלולארי, איכות ציוד הקצה, תקלות ברשת הסלולארית, ברשת החשמל, בציוד הממוחשב ועוד, והחברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות), לא ישאו באחריות כלשהי בקשר עם כך.

כל שימוש בשירות, נעשית על אחריותו הבלעדית של המשתמש, והתכנים במסגרת השירות עומדים לרשות המשתמש כמות שהם (As Is) בלא כל התחייבות של החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם.

החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות) רשאים לנתק מהשירות משתמשים שביקשו להיחסם מקבלת שירותי תוכן/הודעות SMS או להתנתק מהשירות מכל סיבה אחרת, וכן לנתק מהשירות ו/או להפסיק את השירות ביוזמתם ובכפוף לכל דין.

המשתמש מתחייב לדווח לחברה, בכל מקרה של הפסקת שירות, במקרה בו ציוד הקצה יחדל לתמוך בקבלת הודעות SMS, וכן במקרה של אבדן, גניבה או העברת בעלות בציוד קצה.

מובהר במפורש, כי כל עוד המשתמש לא ביקש להפסיק את קבלת השירות, החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות) ימשיכו לספק את השירות לציוד הקצה, ובכלל זאת, גם אם לא יהיה באפשרות המשתמש לקבלו ו/או יחזיק בו צד שלישי.

החברה רשאית לשלוח אל המשתמש מדי פעם בדואר אלקטרוני או ב - SMS או בכל אמצעי אחר לרבות באמצעות פניה טלפונית , מידע בדבר שירותיה , וכן מידע שיווקי ופרסומי- הן מידע שהיא עצמה תפרסם והן מידע שתקבל לצורך משלוח מידי מפרסמים אחרים , והמשתמש מסכים לכך. בכל עת יוכל המשתמש לבטל את הסכמתו ולחדול מקבלתו, באמצעים אשר יפורטו באתר ו/או בהודעות שישלוח.

החברה רשאית לשלוח אל המשתמש מדי פעם בדואר אלקטרוני או ב- SMS או בכל אמצעי אחר לרבות באמצעות פנייה טלפונית, מידע בדבר שירותיה, וכן מידע שיווקי ופרסומי – הן מידע שהיא עצמה תפרסם והן מידע שתקבל לצורך משלוח מידי מפרסמים אחרים, והמשתמש מסכים לכך. בכל עת יוכל המשתמש לבטל את הסכמתו ולחדול מקבלתו, באמצעים אשר יפורטו באתר ו/או בהודעות שישלחו

טרם הירשמותך לשירות, קרא שנית את תנאי השימוש באתר, אשר חלים גם על שירות זה. במסגרת זאת, ומבלי לגרוע מכלליות האמור, תשומת לבך מופנית למדיניות הפרטיות של האתר, ובכלל זה לכך שפרטיך ישמרו במאגר המידע של החברה. הירשמותך לשירות זה, ייחשב כהסכמה מצדך לכל התנאים ההתניות וההודעות הכלולים בהודעה זו ובתנאי השימוש של האתר.

                 סגירה