הריון

פורום הריון ולידה

דף הבית | פרופיל | הרשם | נושאים פעילים | משתמשים | שאלות נפוצות
שמור סיסמה
שכחת את הסיסמה?
כל הפורומים

זריקת אוביטרל-תופעות לוואי

 כל הפורומים
 הריון ולידה
 מנסים להיכנס להריון - תמיכה הדדית
 זריקת אוביטרל-תופעות לוואי
כותב הנושא הבא הנושא הנושא הקודם  

babe
משתמש/ת מתקדם/ת

235 הודעות

הודעות - 04/09/2007 :  16:59:21  הצג פרופיל משתמש  תגובה עם ציטוט
שלום בנות,

קיבלתי ביום חמישי זריקת אוביטרל, ומיום ראשון אני סובלת מכאבים בצד שמאל כמו כאבי ביוץ, אבל לא הגיוני שזה היה ביוץ, כי הביוץ היה מתוזמן לפי הזריקה לשישי שבת.
מישהי חוותה תופעה כזו? מה זה יכול להיות, הכאבים הנ"ל לא כ"כ נסבלים. זה כאב שלא היה לי אף פעם.
אודה לכם אם תעזרו לי!
adi133
משתמש/ת בכיר/ה

10085 הודעות

פורסם - 04/09/2007 :  17:02:27  הצג פרופיל  כתוב דואר אלקטרוני
היי גם אני הזרקתי החודש בפעם הראשונה אוביטרל...
לצערי זה לא עזר - אבל מקווה שלך זה יעזור...
בכל אופן, היו לי מלאן תופעות לוואי (בהתחלה חשבתי שזה הריון)...
בעיקר היה לי חום דבוה, בחילות, סחרורות וכמובן הכאבים שאת מתארת - לא ידעתי מה לעשות....
בכל אופן זה הגיוני מאוד...
שיהיה בהצלחה....
אגב, זאת הפעם הראשונה שאת מזריקה?


בברכת בשורות טובות לכווולן - א מ ן!!!

שלכן, דודידו...
אל ראש הדף
babe
משתמש/ת מתקדם/ת

235 הודעות

פורסם - 04/09/2007 :  17:16:34  הצג פרופיל
כן, פעם ראשונה...
אז את אומרת לא לדאוג לגבי הכאבים?

אל ראש הדף
adi133
משתמש/ת בכיר/ה

10085 הודעות

פורסם - 04/09/2007 :  18:07:11  הצג פרופיל  כתוב דואר אלקטרוני
לדעתי אין מה לדאוג.... למרות שגם אני מאוד דאגתי ודיברתי פה עם בנוצ בפורום....
אבל אם את רוצה להסיר חששות פשוט תתקשרי לרופא שלך...
הכי טוב.... כך תוכלי לישון בראש שקט....

ב ה צ ל ח ה!!!

בברכת בשורות טובות לכווולן - א מ ן!!!

שלכן, דודידו...
אל ראש הדף
לילוש רוצים תינוק
משתמש/ת בכיר/ה

3560 הודעות

פורסם - 04/09/2007 :  19:37:27  הצג פרופיל
היי חמודה
מרגע הזרקת האוביטרל, חולפים כ-36 שעות עד הביוץ, אז דווקא הביוץ שלך היה ביום ראשון. דבר שני אם זה לא חולף כדאי לעשות אולטרסאונד כדי לראות שאין צ'יסטה.
בהצלחה
לילוש

[

אל ראש הדף
babe
משתמש/ת מתקדם/ת

235 הודעות

פורסם - 05/09/2007 :  09:08:09  הצג פרופיל
היי לילוש,
לפי חישוב שלי, אם קיבלתי את הזריקה ב 12 בצהריים של יום חמישי, הביוץ היה ביום שישי בלילה...36 שעות. אני טועה?
בכל מקרה, מאתמול בלילה אין לי כמעט כאבים ומקווה שזה ימשיך כך.
תודה!

אל ראש הדף
  הנושא הבא הנושא הנושא הקודם  
עבור אל:

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת, או ייעוץ מוסמך. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של הרופא המטפל. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.

הריון ולידה © אתר יולדת 2001-2015 אל ראש הדף
Snitz Forums 2000

שירותים מקצועיים

קהילת הריון ולידה

פוריות

לקראת הריון

הריון

לידה

אחרי הלידה

השנה הראשונה

העלאת מאמר

  • העלאת מאמר

העלאת סיפור אישי

כללי

 
 

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת, או ייעוץ מוסמך. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של הרופא המטפל. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.

 

                   
       תנאי השימוש בשירות      

    מובהר במפורש, כי השירותים והתכנים אשר מסופקים במסגרת שירות זה, מיועדים על מנת לספק אינפורמציה כללית בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה, אשר מכל מקרה חוות דעתו היא הקובעת. התכנים והמידע המסופקים במסגרת השירות הנם כלליים בלבד, ועלולים לבטא אסכולה רפואית מסוימת או דעה אישית, והם אף תלויים בנסיבותיו ובעובדותיו של כל מקרה. בנוסף, התכנים המוצעים במסגרת השירות עלולים להכיל ליקוי ו/או טעות ו/או הטיה ו/או אי דיוק במידע ו/או בדרך העברתו או הצגתו, ואין להסתמך עליהם.

ייתכן שהמלצת מומחה תהיה שונה מהמתואר באופן כללי באתר, ובכלל זה יתכן ותתבקשו לבצע בדיקות נוספות, לחזור על בדיקות מסוימות או לבצע בדיקות בזמנים אחרים מאלו אשר מתוארים במסגרת השירות. אין להסתמך על עצה ו/או מידע המתקבלים באמצעות השירות ובכל עניין רפואי יש לפנות למומחה או איש המקצוע המתאים. בכל מקרה, המלצת איש המקצוע שלך היא הקובעת, ואין לראות בשירות הניתן במסגרת זו, בשום אופן או צורה, כתחליף להתייעצות עם המומחה מתאים, ובכלל זה כתחליף למעקב הריון אצל רופא מומחה.

מובהר כי איכות השירות תלויה בגורמים נוספים אשר אינם בשליטת החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות), ובין היתר באיכות וטיב התקשורת והכיסוי הסלולארי, איכות ציוד הקצה, תקלות ברשת הסלולארית, ברשת החשמל, בציוד הממוחשב ועוד, והחברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות), לא ישאו באחריות כלשהי בקשר עם כך.

כל שימוש בשירות, נעשית על אחריותו הבלעדית של המשתמש, והתכנים במסגרת השירות עומדים לרשות המשתמש כמות שהם (As Is) בלא כל התחייבות של החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם.

החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות) רשאים לנתק מהשירות משתמשים שביקשו להיחסם מקבלת שירותי תוכן/הודעות SMS או להתנתק מהשירות מכל סיבה אחרת, וכן לנתק מהשירות ו/או להפסיק את השירות ביוזמתם ובכפוף לכל דין.

המשתמש מתחייב לדווח לחברה, בכל מקרה של הפסקת שירות, במקרה בו ציוד הקצה יחדל לתמוך בקבלת הודעות SMS, וכן במקרה של אבדן, גניבה או העברת בעלות בציוד קצה.

מובהר במפורש, כי כל עוד המשתמש לא ביקש להפסיק את קבלת השירות, החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות) ימשיכו לספק את השירות לציוד הקצה, ובכלל זאת, גם אם לא יהיה באפשרות המשתמש לקבלו ו/או יחזיק בו צד שלישי.

החברה רשאית לשלוח אל המשתמש מדי פעם בדואר אלקטרוני או ב - SMS או בכל אמצעי אחר לרבות באמצעות פניה טלפונית , מידע בדבר שירותיה , וכן מידע שיווקי ופרסומי- הן מידע שהיא עצמה תפרסם והן מידע שתקבל לצורך משלוח מידי מפרסמים אחרים , והמשתמש מסכים לכך. בכל עת יוכל המשתמש לבטל את הסכמתו ולחדול מקבלתו, באמצעים אשר יפורטו באתר ו/או בהודעות שישלוח.

החברה רשאית לשלוח אל המשתמש מדי פעם בדואר אלקטרוני או ב- SMS או בכל אמצעי אחר לרבות באמצעות פנייה טלפונית, מידע בדבר שירותיה, וכן מידע שיווקי ופרסומי – הן מידע שהיא עצמה תפרסם והן מידע שתקבל לצורך משלוח מידי מפרסמים אחרים, והמשתמש מסכים לכך. בכל עת יוכל המשתמש לבטל את הסכמתו ולחדול מקבלתו, באמצעים אשר יפורטו באתר ו/או בהודעות שישלחו

טרם הירשמותך לשירות, קרא שנית את תנאי השימוש באתר, אשר חלים גם על שירות זה. במסגרת זאת, ומבלי לגרוע מכלליות האמור, תשומת לבך מופנית למדיניות הפרטיות של האתר, ובכלל זה לכך שפרטיך ישמרו במאגר המידע של החברה. הירשמותך לשירות זה, ייחשב כהסכמה מצדך לכל התנאים ההתניות וההודעות הכלולים בהודעה זו ובתנאי השימוש של האתר.

                 סגירה