מזון מוצק לבן ארבע וחצי חודשים - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום לכולן,
    יש לי שאלה בקשר למעבר למזון מוצק.
    הילד שלי בן ארבעה וחצי חודשים והתחלנו כבר עם הטעימות,קצת תפוח,קצת תפו"א,גזר.
    השאלה שלי היא מתי ואיך אני צריכה כבר לבסס לו תפריט מסודר פחות או יותר של פירות ומרק בצהריים.
    כרגע אני גם מניקה אותו וגם נותנת לו מידי פעם (זה יוצא פעמיים ביום בערך מטרנה) וכל עניין האוכל התבלגן לי לגמריי,אני לא מצליחה לארגן סדר בכל הבלאגן הזה.ככה שיוצא מצב שלפעמים היוא בוכה ואני לא יודעת אם זה רעב,אם הוא לא אכל מספיק לפני,אם כואבת לו הבטן בגלל מה שהוא אכל לפני.

האם מישהי,בבקשה,יכולה לתת לי תפריט לדוגמא שאוכל להתנהל לפיו?

אני יודעת שזה לא ילד ראשון,אבל שכחתי הכל וגם נראה לי שעכשיו אני אמא יותר לחוצה,לא יודעת ילד רביעי...

תודה.

[url=http://imikimi01.com/link/link_through/WU5x-100]
    [
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה