עזרה בעניין שמיכת חורף לתינוק - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי בנות,

תוכלו להמליץ לי איזה שמיכה טובה לקנות לימות החורף הקרים. יש לי את השמיכה שקיבלתי עם הסט של המגן ראש, הסדין וכו', אבל נראה לי שהיא לא מספיק חמה לימים ממש קרים כמו שהיה שבוע שעבר. לילדה היה קר והיא התעוררה כל הזמן בלילה.

תמליצו לי על שמיכה טובה לתינוקת לחורף, באיזה אתן משתמשות והאם מרוצות?
    השמיכה של שילב טובה? היא עשויה מכותנה סרוקה אבל היא לא נראית לי עבה מספיק??
    תודה
    [url=http://www.wishafriend.com/glitter/]
11 תגובות
עמוד 1
  • אמא שלי קנתה לשני שמיכת פוך בגולף השתמשנו בזה המון ואני מחכה ללילות קרים יותר בשביל להוציא ליונתן.
    בהצלחה!
    קרן
  • בחורף הראשון קניתי לגל את השמיכה של שילב והיא הייתה בסדר גמור (היא גם לא הייתה מעיפה את השמיכה...)
    חוץ מזה, הייתי שמה לה סט מצעים מפלנל.
    שנה שעברה קניתי לה מעין שמיכה קרבולית ממש חמה + רדיאטור וזה בהחלט הספיק לה... וכמובן שהייתה בורחת לי מהשמיכה.

לדעתי, אין לך יותר מידי מה להילחץ אם את שמה לה רדיאטור לחדר...

• את שמיכה של לינוי לא תוכלי לקנות בשום מקום
  • לנו גם יש שמיכת פוך שקיבלנו עם הסט של מצעים אבל היא לא גמישה כזאת
    והוא התחפר כזה בתוכה ופחדנו שיחנק אז קנינו בשילב שמיכה שהיא פליז מצד אחד ופרוותית כזאת מהצד השני ואנחנו מכסים אותו בשמיכת צמר קטנה משנה שעברה + השמיכה הזאת... כמובן שצריך לכסות אותו שוב איזה 4 פעמים לפחות בלילה... הוא כל הזמן זז והשמיכה נופלת לו
  • עצה שלי בלילות ממש קרים אני מלבישה ללילדים סליפרים מפליז נעימים וחמים וכך
    אני ישנה בראש שקט שגם אם הם לא מכוסים חם ונעים להם
    לי יש פוך לתינוק עם מצעים פלנל זה לא עוזר אם הילדים מסתובבים ומעיפים תשמיכה
  • קניתי לפני חודש בורדינון עודפים מהקולקציה העכשוית מיקרופייבר (הרבה יותר טוב מהוליפייבר בחומר) יחיד, גם הציפוי החיצוני כל כך נעים וניתן לכביסה . עלה לי אחרי מבצע שלהם 240 ויש לי כרטיס חבר עם 30 % הנחה אז בכלל יצא שווה ב168

[
    דביר04/02/07
    עירית01/03/77

• לי יש 2 שמיכות משילב, שתיהן אותו דבר בצבעים שונים. אני לא יודעת אם את מתכוונת לאותה שמיכה אבל זו שמיכת צמר נעימה ולא כבדה כמו של פעם, ויש אפשרות לרשום/לרקום את שם הילד.
    זו שמיכה מעולה ואפילו שהיא לר עבה במיוחד היא מחממת מאוד. השתמשתי בהן בחורף שעבר ואני מתכוונת להשתמש בהן גם השנה....

• שמיכות פוך של פריד - הכי איכותיות ונוחות
    שמיכות פוך
  • לא הבנתי למה שמיכת חורף עכשיו בשיא החום

שומרני אל מיצר רע
    הגן עלי מכל צרה
    שמור אהוביי ובני עמי,
    ושמור עלי גם מעצמי
  • אני אישית...גם היום וגם שהיו קטנטנות
    פוך לתינוק+שמיכת צמר
    אם את מעוניינת במקרה יש לי שמיכת צמר+פוך לתינור למסור
    את תרצי שלחי לי למייל [email protected]
    יום טוב

• היי,
    לבן הקטן שלי כשרק נולד, קניתי שמיכת פוך של בית אל.
    היא מחממת מאוד וקלילה מאוד.
    יש להם גם שמיכת מיקרופייבר במילוי הולופייבר.
    הם אומרים שבד המיקרופייבר עבר תהליך אימפרגנציה של ג'ל אלוורה ושזה תורם לשינה טובה.
    אני לא יודעת כמה זה נכון, אבל לא יזיק לנסות

בכל מקרה אני מצרפת קישור למחלקת התינוקות שלהם
    שמיכות לתינוק
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה