לשאוב? או לא לשאוב ? זאת השאלה ! - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • הי ,בנות !
8 תגובות
עמוד 1
  • בס"ד
    לא יודעת אם כדאי לתת לו את החלב אבל כן כדאי לשאוב...
    לי הייתה בעיה שהילדה לא ינקה טוב ובסוף רק שאבתי- ולפני ששאבתי כמו שצריך הגעתי פעם אחת לגודש +חום (הייתה לי דלקת בשד וזה נורא כואב)- הרופאה הפחידה אותי ואמרה לי שאם לא אטפל בזה כמו שצריך אני עלולה להגיע לניתוח ואז לעולם לא אוכל להניק...אז בקיצור- עדיף שתשאבי אבל לא הרבה פעמים ביום. את יכולה בנוסף לשים עלי כרוב במקפיא ואח"כ בחזיה- זה משחרר יופי (וזה גם קצת מייבש את החלב)...
    בהצלחה

פיצפיצון יפה שלי...
  • את גומלת רק בלילה או בכלל?
    אם רק בלילה אז אין צורך לשאוב ,הגוף יתרגל לא לייצר חלב בלילה עוד מעט.
    אם את גומלת לגמרי אז כדאי לך לשאוב קצת כדי לא להגיע לגודש ,לא צריך לרוקן לגמרי ,אלא רק עד להקלה.
  • תודה יקירות
  • את גומלת אותו?
    יפה לך.

אם את מנסה לגמול לא הייתי מנסה לשאוב- כי זה ממשיך את ייצור החלב.

הוא לא פרייר הגבר הזה שלך.
    מבין מה הכי טוב וטעים עבורו.

נראה לי גם שלא כדאי להתחיל סימילאק ושות'
    הוא יצטרך לעבור שוב גמילה מהסימילאק- תחשבי על זה.
    שיתרגל לבקבוק חלב עדיף.
    אוהבת בשמת
  • אני לחלוטין בדעה של בשמת - לא לשאוב!!! זה רק יקשה יותר את ההפסקה.
    ובובה אני הגעתי למצב שכשהפסקתי עם השאיבות (הרי לא הנקתי רק שאבתי) היה לי האמא של הדלקת בשד שחשבתי שאני מתה באותם ימים
    אז הייתי עושה מקלחות חמות ומשחררת קלות עם היד, כמובן שהייתי קושרת בד חזק סביב הציץ עם עלי כרוב.
    אבל תכלס מה שהכי היה עוזר זה המקלחות החמות.
    השאלה היא אחרת האם עשית את ההפסקה בהדרגה או שיום אחד פשוט הפסקת וזהו - כי אז ברור שיהיה לך גודש.

באהבה, סיון

הפייסבוק שלי: sivan werner
    המייל שלי: [email protected]
    המסנג'ר שלי: [email protected]
    הטלפון שלי: (%@@)**^(# - נו באמת חשבתן
  • הרגשתי שאם אני לא שואבת ,הציצי שלי הולך להתפוצץ
  • איך אתם מתקדמים עם הפיזיו'.

תעדכני.

אוהבת בשמת
  • אני הנקתי רק שבועיים, א"כ שאבתי חודש וחצי. זה נשמע אולי מצחיק וממש מעט זמן לעומתכן הגיבורות!
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה