הריון

פורום הריון ולידה

דף הבית | פרופיל | הרשם | נושאים פעילים | משתמשים | שאלות נפוצות
שמור סיסמה
שכחת את הסיסמה?
כל הפורומים

ד"ר תדמור מירושלים

כל הפורומים
 הריון ולידה
 תמיכה הדדית ונושאים כלליים
 ד"ר תדמור מירושלים
כותב הנושא הבא הנושא הנושא הקודם  

אוגוסט
משתמש/ת בכיר/ה

1837 הודעות

הודעות - 18/02/2010 :  20:09:53  הצג פרופיל משתמש  שלח דואר אלקטרוני  תגובה עם ציטוט
מישהי מכירה? יש המלצות?
הוא מבצע שקיפות וסקירות, אשמח לשמוע חוות דעת.
שמעתי שמגיעים אליו מכל הארץ ושהוא דוגל במחירים סבירים במיוחד...
בהריון הקודם עשיתי את הבדיקות אצל רופא אחר שעזב את הארץ..
ערב טוב!

[/url
sts
משתמש/ת בכיר/ה

511 הודעות

פורסם - 18/02/2010 :  21:55:11  הצג פרופיל  Reply with Quote
הי!
אני עשיתי אצל ד"ר רוזנק בשערי העיר- הוא היה מצוין!
אני יודעת שגם תדמור מעולה!

אל ראש הדף
dindin00
משתמש/ת בכיר/ה

1698 הודעות

פורסם - 18/02/2010 :  22:10:39  הצג פרופיל  כתוב דואר אלקטרוני  Reply with Quote
אני לא מכירה אותו, אבל עשיתי את כל הבדיקות אצל ד"ר צחנוביץ' במלחה והוא מעולה.

אל ראש הדף
shani_ben
משתמש/ת בכיר/ה

2007 הודעות

פורסם - 19/02/2010 :  02:51:38  הצג פרופיל  כתוב דואר אלקטרוני  Reply with Quote
שמעתי על המחירים שלו ועל זה שאין מצב למצוא תור,
אלא אם את קןבעת מעכשיו להריון הבא
ושמעתי גם שהוא עושה את כל הבדיקות וגינלי אבל אני לא בטוחה כמה זה נכון

"כי אין בעולם אהבה, כמו אהבה של אמא..."

אל ראש הדף
אוגוסט
משתמש/ת בכיר/ה

1837 הודעות

פורסם - 19/02/2010 :  06:41:40  הצג פרופיל  כתוב דואר אלקטרוני  Reply with Quote
למעשה..אני לא ירושלמית אלא מאיזור המרכז...
שמעתי הרבה המלצות עליו ושאנשים מגיעים אליו מכל הארץ..
שני, לדעתי את מתבלבלת עם רופא אחר כי ד"ר תדמור לוקח סכומים מאוד נמוכים לבדיקות מבחינה אידיאולוגית,קראתי באינטרנט שהוא נגד כל הרופאים
שגוזרים קופונים.
התקשרתי לשם אתמול ושקיפות עולה 150 ש"ח סקירה מוקדמת 600 ש"ח
וסקירה מאוחרת 400 ש"ח. (פרטי)
אני עדיין מתלבטת כי קראתי עליו באינטרנט והמליצו לי מהקופה ללכת אליו בפרטי..
חשבתי שאולי אני אשמע גם משהו מהבנות פה...
הכי טוב לשמוע המלצות ממקור ראשון
תודה על התגובות

[/url

אל ראש הדף
shani_ben
משתמש/ת בכיר/ה

2007 הודעות

פורסם - 19/02/2010 :  08:26:20  הצג פרופיל  כתוב דואר אלקטרוני  Reply with Quote
היי,
את צודקת לגבי המחירים, בזמנו גם אני שמעתי עליו וניסיתי לקבוע תור אך זה לא היה אפשרי, לא היו תורים.
חברה שלי כן הצליחה לקבוע אליו תור ואם אני זוכרת נכון היא אמרה שהוא עושה את הסקירות וגינאלי ולא על הבטן ולכן היא לא הייתה מאוד מרוצה, אם כי זה היה שווה לה את המחיר...

"כי אין בעולם אהבה, כמו אהבה של אמא..."

אל ראש הדף
VIL
משתמש/ת בכיר/ה

10026 הודעות

פורסם - 19/02/2010 :  10:09:35  הצג פרופיל  כתוב דואר אלקטרוני  Reply with Quote
אני עשיתי בהריון האחרון אצל ד"ר וייס מעולההההההה
הוא מדהים וסבלני, מסביר הכל ולא עוזב עד שאת מבינה הכל!
כדאי!
מקבל בת"א

תנו חיוך, הכל לטובה!!!!
VIL

אל ראש הדף
אשטנגה
משתמש/ת בכיר/ה

1288 הודעות

פורסם - 19/02/2010 :  11:08:02  הצג פרופיל  כתוב דואר אלקטרוני  Reply with Quote
לא מכירה אישית, אבל שמעתי ביקורות מאד טובות מחברה שעשתה אצלו את כל הסקירות והשקיפות.
לגבי האולטראסאונד ואגינלי- נשמע לי לא הגיוני שיבצעו את הסקירה המורחבת מאולטראסאונד וגינאלי כי התינוק כבר גדול- איך אפשר לראות משם הכל?
אבל בלי קשר- זה ממש עניין אינדוידואלי- לי אין שום בעיה עם אולטראסאונד וגינאלי, זה לא כואב לי בכלל וכמעט כל בדיקה עושים לי אולטראסאונד וגינאלי- ממש לא סיפור גדול לדעתי...

אל ראש הדף
e_romi
משתמש/ת בכיר/ה

8714 הודעות

פורסם - 19/02/2010 :  14:15:07  הצג פרופיל  Reply with Quote
אני מכירה אותו באופן אישי! עשיתי אצלו סקירה
הוא מעולה!!!! אני בספק אם תצליחי לקבוע תור....
הוא לפעמים אנטיפט, תלוי בקריזה שלו..... לגבי מחירים
הוא עובד עם קופ"ח כך שהמחירים שלו זולים למי שיש מושלם
בכל אופן ממליצה בחום, השאלה אם יהיה לך תור פנוי...
בהצלחה מותק!!!

אל ראש הדף
אוגוסט
משתמש/ת בכיר/ה

1837 הודעות

פורסם - 19/02/2010 :  16:45:38  הצג פרופיל  כתוב דואר אלקטרוני  Reply with Quote
בנות תודה על התגובות...
אלינור, מה שלומך?
אני במאוחדת ואין להם הסדר איתו, המחירים שציינתי הם באופן פרטי.
שקיפות 150, סקירה מוקדמת 600 וסקירה מאוחרת 400 ש"ח .
התקשרתי וקבעתי מראש את כל 3 הבדיקות, האמת שלא היתה בעיה לקבוע
אני שמחה שסוף סוף יש לי כאן המלצות ממקור ראשון
תודההההה

[/url

אל ראש הדף
גוזל
משתמש/ת מתקדם/ת

383 הודעות

פורסם - 19/02/2010 :  17:30:56  הצג פרופיל  כתוב דואר אלקטרוני  Reply with Quote
היי

אני מאיזור המרכז, אבל גם שמעתי שהוא מעולה!!!

המחירים שציינת ממש נמוכים!
אני שילמתי פרטי לגד מלינגר
שקיפות 750 !!!!!!!! 500 הבדיקה + 250 בדיקת דם
סקירה 1 + 2 אם משלמים עליהם ביחד אז זה עולה 3000! זה אומר 1500 על כל בדיקה!!!!

אז פשוט שבי על הטלפון מדי יום ופשוט תתקשרי עד שיהיה תור!

גוזל

אל ראש הדף
אוגוסט
משתמש/ת בכיר/ה

1837 הודעות

פורסם - 19/02/2010 :  17:34:28  הצג פרופיל  כתוב דואר אלקטרוני  Reply with Quote
גוזל, קבעתי תור בלי בעיה, יש לי עוד חודש עד הבדיקה
אז כנראה בגלל זה..

[/url

אל ראש הדף
djgali
משתמש/ת מתקדם/ת

249 הודעות

פורסם - 20/02/2010 :  01:07:37  הצג פרופיל  כתוב דואר אלקטרוני  Reply with Quote
אני עשיתי אצלו את כל שלושת הבדיקות והייתי מאוד מרוצה המחירים אכן לעניין ולא כמו שאר הרופאים הנחשבים. הסקירה הראשונה והשקיפות אכן הוא מבצע ואגינלי ורק את הסקירה השניה בטני.
שימי לב שהוא נוטה למצבי רוח אנטיפתיים אבל לי זה לא משנה העיקר שיבצע את עבודתו בצורה טובה וקפדנית.

בהצלחה

באהבה, גלי

אל ראש הדף
לולי - שבלולי
מנהל/ת פורום

25122 הודעות

פורסם - 20/02/2010 :  09:02:26  הצג פרופיל  כתוב דואר אלקטרוני  Reply with Quote
ד"ר תדמור מעולה!!! ואם את רוצה אותו את חייבת חייבת חייבת לקבוע מעכשיו את כל התורים (בתקווה שמעכשיו בכלל יהיה לך תור)
וגם לגבי ד"ר רוזנק אני חייבת להגיד שהוא מעולה, כשאני הבנתי שאין תורים לתדמור הלכתי לרוזנק והייתי מרוצה פלוס פלוס - נחמד, אדיב, מקצועי, סבלני - בקיצור כל מה שצריך מרופא
גם בהריון הבא אני אלך אליו

באהבה, סיון

הפייסבוק שלי: sivan werner
המייל שלי: siv_sh@walla.com
המסנג'ר שלי: sivan_we@windowslive.com
הטלפון שלי: (%@@)**^(# - נו באמת חשבתן

אל ראש הדף
cheni
משתמש/ת בכיר/ה

968 הודעות

פורסם - 21/02/2010 :  09:57:05  הצג פרופיל  כתוב דואר אלקטרוני  Reply with Quote
הוא מדהים! הוא הרופא נשים שלי וכמובן שגם את כל הבדיקות והשקיפויות עשיתי אצלו. אני חייבת לציין שלא פגשתי מעולם רופא מסור כל כך הוא ליווה אותי בהריון האחרון אחרי הפלה בשבוע יחזית מתקדם (17) והיה מקצוען ורגיש.
אני ממליצה עליו בחום!
צריך לקבוע מעכשיו לכל הבדיקות אחרת לא יהיו תורים.
בהצלחה!

http://s.rimg.info/89ca98bfaebebbc08c26c08568[][

אל ראש הדף
e_romi
משתמש/ת בכיר/ה

8714 הודעות

פורסם - 21/02/2010 :  12:25:36  הצג פרופיל  Reply with Quote
הוא מקבל דרך קופ"ח מאוחדת!!!! וזה בדוק!!!!!!!!!!!!!!!!!1
הוא רופא של חברה שלי כבר 8 שנים, והיא במאוחדת!!!
תבדקי את זה.....חחחחחחחחחחחחח גלי, גם אני רשמתי
שהוא לפעמים אנטיפט תלוי בקריזה שלו....

נערך על-ידי - e_romi בתאריך 21/02/2010 12:27:45

אל ראש הדף
אוגוסט
משתמש/ת בכיר/ה

1837 הודעות

פורסם - 21/02/2010 :  12:29:18  הצג פרופיל  כתוב דואר אלקטרוני  Reply with Quote
אלינור, התקשרתי לשם ואמרו לי שאין לו הסדר עם מאוחדת...מוזר...

תודה על כל התגובות , בהחלט עזרתן לי להחליט

[http://s8.rimg.info/a9d467322c562dcdf62c343fd160e9bb.gif[.html]

[/url

אל ראש הדף
shanikim
משתמש/ת חדש/ה

2 הודעות

פורסם - 15/12/2016 :  20:32:49  הצג פרופיל  כתוב דואר אלקטרוני  Reply with Quote
ציטוט:
פורסם במקור על-ידי dindin00

אני לא מכירה אותו, אבל עשיתי את כל הבדיקות אצל ד"ר צחנוביץ' במלחה והוא מעולה.

שניני - הריון ראשון

אל ראש הדף
shanikim
משתמש/ת חדש/ה

2 הודעות

פורסם - 15/12/2016 :  20:38:09  הצג פרופיל  כתוב דואר אלקטרוני  Reply with Quote
ציטוט:
פורסם במקור על-ידי sts

הי!
אני עשיתי אצל ד"ר רוזנק בשערי העיר- הוא היה מצוין!
אני יודעת שגם תדמור מעולה!

ד"ר תדמור ידוע כרופא לא סימפטי, מחפש "בעיות" על מנת להוכיח את יכולות הפיענוח שלו, ומלחיץ בצורה מיותרת. עברתי אצלו חוויה מאוד לא נעימה, היה חסר סבלנות, דיבר רק עם בעלי על מוסכים והתעלם מהעובדה שזה הרגע הראשון והמרגש בו אנו פוגשים לראשונה את העובר המתפתח לי בתוך הרחם. טען שיש לעובר בעיית התפתחות - דבר שגוי שרופא הנשים שלי אמר שאין מה להילחץ ושלא מדובר בבעיה כלל וזה חלק מתהליך התפתחות התקנית של העובר. שבועות המתנו בציפייה לרגע המרגש הזה שהסתיים במפח נפש בגלל התנהגות לא הולמת של ד"ר תדמור, ולחץ מיותר ודאגה לשלום העובר, שהסתבר כדאגה מיותרת ולא נחוצה לבעיה שלא קיימת.
לא ללכת אליו!!!

שניני - הריון ראשון

אל ראש הדף
  הנושא הבא הנושא הנושא הקודם  
עבור אל:

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת, או ייעוץ מוסמך. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של הרופא המטפל. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.

הריון ולידה © אתר יולדת 2001-2015 אל ראש הדף
Snitz Forums 2000

שירותים מקצועיים

קהילת הריון ולידה

פוריות

לקראת הריון

הריון

לידה

אחרי הלידה

השנה הראשונה

העלאת מאמר

• העלאת מאמר

העלאת סיפור אישי

כללי

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת, או ייעוץ מוסמך. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של הרופא המטפל. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.

תנאי השימוש בשירות      

מובהר במפורש, כי השירותים והתכנים אשר מסופקים במסגרת שירות זה, מיועדים על מנת לספק אינפורמציה כללית בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה, אשר מכל מקרה חוות דעתו היא הקובעת. התכנים והמידע המסופקים במסגרת השירות הנם כלליים בלבד, ועלולים לבטא אסכולה רפואית מסוימת או דעה אישית, והם אף תלויים בנסיבותיו ובעובדותיו של כל מקרה. בנוסף, התכנים המוצעים במסגרת השירות עלולים להכיל ליקוי ו/או טעות ו/או הטיה ו/או אי דיוק במידע ו/או בדרך העברתו או הצגתו, ואין להסתמך עליהם.

ייתכן שהמלצת מומחה תהיה שונה מהמתואר באופן כללי באתר, ובכלל זה יתכן ותתבקשו לבצע בדיקות נוספות, לחזור על בדיקות מסוימות או לבצע בדיקות בזמנים אחרים מאלו אשר מתוארים במסגרת השירות. אין להסתמך על עצה ו/או מידע המתקבלים באמצעות השירות ובכל עניין רפואי יש לפנות למומחה או איש המקצוע המתאים. בכל מקרה, המלצת איש המקצוע שלך היא הקובעת, ואין לראות בשירות הניתן במסגרת זו, בשום אופן או צורה, כתחליף להתייעצות עם המומחה מתאים, ובכלל זה כתחליף למעקב הריון אצל רופא מומחה.

מובהר כי איכות השירות תלויה בגורמים נוספים אשר אינם בשליטת החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות), ובין היתר באיכות וטיב התקשורת והכיסוי הסלולארי, איכות ציוד הקצה, תקלות ברשת הסלולארית, ברשת החשמל, בציוד הממוחשב ועוד, והחברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות), לא ישאו באחריות כלשהי בקשר עם כך.

כל שימוש בשירות, נעשית על אחריותו הבלעדית של המשתמש, והתכנים במסגרת השירות עומדים לרשות המשתמש כמות שהם (As Is) בלא כל התחייבות של החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם.

החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות) רשאים לנתק מהשירות משתמשים שביקשו להיחסם מקבלת שירותי תוכן/הודעות SMS או להתנתק מהשירות מכל סיבה אחרת, וכן לנתק מהשירות ו/או להפסיק את השירות ביוזמתם ובכפוף לכל דין.

המשתמש מתחייב לדווח לחברה, בכל מקרה של הפסקת שירות, במקרה בו ציוד הקצה יחדל לתמוך בקבלת הודעות SMS, וכן במקרה של אבדן, גניבה או העברת בעלות בציוד קצה.

מובהר במפורש, כי כל עוד המשתמש לא ביקש להפסיק את קבלת השירות, החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות) ימשיכו לספק את השירות לציוד הקצה, ובכלל זאת, גם אם לא יהיה באפשרות המשתמש לקבלו ו/או יחזיק בו צד שלישי.

החברה רשאית לשלוח אל המשתמש מדי פעם בדואר אלקטרוני או ב - SMS או בכל אמצעי אחר לרבות באמצעות פניה טלפונית , מידע בדבר שירותיה , וכן מידע שיווקי ופרסומי- הן מידע שהיא עצמה תפרסם והן מידע שתקבל לצורך משלוח מידי מפרסמים אחרים , והמשתמש מסכים לכך. בכל עת יוכל המשתמש לבטל את הסכמתו ולחדול מקבלתו, באמצעים אשר יפורטו באתר ו/או בהודעות שישלוח.

החברה רשאית לשלוח אל המשתמש מדי פעם בדואר אלקטרוני או ב- SMS או בכל אמצעי אחר לרבות באמצעות פנייה טלפונית, מידע בדבר שירותיה, וכן מידע שיווקי ופרסומי – הן מידע שהיא עצמה תפרסם והן מידע שתקבל לצורך משלוח מידי מפרסמים אחרים, והמשתמש מסכים לכך. בכל עת יוכל המשתמש לבטל את הסכמתו ולחדול מקבלתו, באמצעים אשר יפורטו באתר ו/או בהודעות שישלחו

טרם הירשמותך לשירות, קרא שנית את תנאי השימוש באתר, אשר חלים גם על שירות זה. במסגרת זאת, ומבלי לגרוע מכלליות האמור, תשומת לבך מופנית למדיניות הפרטיות של האתר, ובכלל זה לכך שפרטיך ישמרו במאגר המידע של החברה. הירשמותך לשירות זה, ייחשב כהסכמה מצדך לכל התנאים ההתניות וההודעות הכלולים בהודעה זו ובתנאי השימוש של האתר.

סגירה