הריון

פורום הריון ולידה

חיפוש באתר:

פורום הריון ולידה

הריון ולידה דף הבית | פרופיל | הרשם | נושאים פעילים משתמשים | חפש | שאלות נפוצות
שם משתמש:
סיסמה:
שמור סיסמה
שכחת את הסיסמה?
>> רישום לאתר

סקר-כמה זמן אחרי לידה חזרת לעצמך מבחינת משקל/מראה?

כל הפורומים
 הורות
 הורים חדשים
 סקר-כמה זמן אחרי לידה חזרת לעצמך מבחינת משקל/מראה?
 הודעה חדשה  תגובה לנושא
 הכן להדפסה
אל הדף הבא
כותב הנושא הבא הנושא הנושא הקודם
עמוד: מתוך 2
מורן_פליטר
משתמש/ת בכיר/ה

15910 הודעות

פורסם - 14/03/2010 :  14:04:20  הצג פרופיל  כתוב דואר אלקטרוני  בקר בדף הבית של מורן_פליטר  Reply with Quote
אחרי שבוע בדיוק.
גם אצל גאיה וגם אצל קורן.
בברית של קורן , אנשים היו בשוק מהמראה הדקיק שלי.
אבל לדעתי זה עניין של מבנה גוף...

המון נשיקות

גאיה וקורן שלנו
אבא ואמא אוהבים אתכם. . .

האושר של חיי הגיעה ב...

[]

[]

אל ראש הדף
מתוקונת29
משתמש/ת בכיר/ה

36666 הודעות

פורסם - 14/03/2010 :  14:13:19  הצג פרופיל  לחץ כדי לראות את כתובת ה-MSN של מתוקונת29  Reply with Quote
מורןאני ארביץ לך

אחרי ההריון השני כל הגוף השתנה לי. אבל לא נלחמתי עם זה.

הבטן רופסת, כאילו ריקה כזואמנם לא הרבה, אבל צמיגון קטן

הייתי בחופשת לידה שמונה וחצי חודשים, ורק עכשיו התחלתי להתאמן - אני חייבת לחזור לגזרה שהיתה לי

המסנג'ר שלי: ortaly10@hotmail.co.il

אל ראש הדף
HE20
משתמש/ת בכיר/ה

2289 הודעות

פורסם - 14/03/2010 :  14:42:47  הצג פרופיל  בקר בדף הבית של HE20  Reply with Quote
אורטלוש זה בדיוק מה שאני מרגישה רק עם צמיג לא קטן אלא גדול.
איזה סוג של אימון צריך בשביל זה-רק כפיפות בטן?
או שיש עוד משהו שאפשר לעשות זה פשוט הורג אותי!!!

[

[

אל ראש הדף
rit
משתמש/ת בכיר/ה

9579 הודעות

פורסם - 14/03/2010 :  14:59:10  הצג פרופיל  Reply with Quote
גם אני ממש אבל ממש לא דומה למה שהיה לפני אין קשר
עם דביר נשאר לי 7 קילו עודפים שהתחלתי את נויה ועכשיו נוספו לי עוד 7 קילו עודפים שלא זזים כלום
יש לי בטן זוועה לא דימיינתי לי שכך תיראה הבטן , עם דביר היא אומנם לא ירדה כי יש לי בעיה רפואית שרק ניתוח יפתור,אבל לפחות העור היה בסדר גמור עכשיו ,בא לי למות זקנה בת 90 אין לה בטן כמו שיש לי עכשיו
אני מסתובבת בחום הגדול עם מחתבים וחגורת בטן וזה מזיז רק טיפונת, מי שלא יודע שילדתי יגיד לי בטוח בהריון חופשי

אל ראש הדף
מדוזה84
משתמש/ת קבוע/ה

175 הודעות

פורסם - 14/03/2010 :  15:15:51  הצג פרופיל  כתוב דואר אלקטרוני  Reply with Quote
אני כבר כמעט שנה אחרי ולא חזרתי למצב הקודם נהיה אפילו יותר גרוע מאשר שהייתי בחודש תשיעי...

אל ראש הדף
בבפעם הבאה
משתמש/ת בכיר/ה

1573 הודעות

פורסם - 14/03/2010 :  15:39:03  הצג פרופיל  כתוב דואר אלקטרוני  Reply with Quote
מורן, לא אוהבת אותך!!!!!
לקח לי 10 חודשים לחזור לעצמי.... (העליתי בהריון 20 קג ) ואחרי חודשיים נוספים הייתי 7 קג פחות ממה שהתחלתי את ההריון
קחי את הזמן, הגוף חוזר לעצמו, אבל לאט

אל ראש הדף
davidirit
משתמש/ת בכיר/ה

17407 הודעות

פורסם - 14/03/2010 :  16:23:03  הצג פרופיל  Reply with Quote
גם אני חושבת שזה עיניין של מבנה גוף.
עם אלירן העלתי 12 קילו ובברית( אחרי שבוע) היה עליי רק 1 קילו מיותר.
עם יעל גם העלתי 12 קילו... והרדתי אותם אחרי חודש וקצת....

אל ראש הדף
e_romi
משתמש/ת בכיר/ה

8714 הודעות

פורסם - 14/03/2010 :  17:12:27  הצג פרופיל  בקר בדף הבית של e_romi  Reply with Quote
אני חזרתי לעצמי אחרי 4 ימים
עליתי 9 קילו

אל ראש הדף
גוזל
משתמש/ת מתקדם/ת

383 הודעות

פורסם - 14/03/2010 :  17:55:41  הצג פרופיל  כתוב דואר אלקטרוני  Reply with Quote
אני אחרי ההריון ה-1 נשארתי עם בטן ענקית ממש כמו הריון
כל הזמן חשבו שאני בהריון

עכשיו, בהריון שני, אני הולכת פעם בשבוע לשיעור התעמלות להריון, כדי לתחזק
ומקווה אחרי הלידה לעשות ולהתמיד בהתעמלות שיקום הגוף לאחר לידה
הבנתי שזה ממש חשוב בחצי שנה הראשונה, כי אז הגוף באמת משתקם לאחר הלידה, וצריך לחזק רצפת אגן ואת שרירי הבטן הפנימיים כדי שהבטן תחזור להיות שטוחה.

יש נשים שבגלל מבנה גוף (כמו אצלי ) יש הפרדות של שרירי הבטן, ואז אם לא עושים שיקום גוף לאחר לידה (כמוני...) חלל הבטן נשאר רפוי וכל האיברים פשוט תלויים שם , ואז זה נראה כמו בטן הריון רפויה
הפעם אני לא אתן לעצמי להגיע למצב כזה!!!

HE20- את יכולה בהחלט לעשות החלטה וללכת לחוג התעמלות לאחר לידה, יש בכל מיני מקומות, לדעתי חשוב שזה יהיה לנשים אחרי לידה ולא סתם חדר כושר, כי בכל זאת, עברת לידה והריון ולא סתם בא לך לרזות.

בהצלחה,
גוזל

אל ראש הדף
פופקורן5
משתמש/ת בכיר/ה

3101 הודעות

פורסם - 14/03/2010 :  20:49:25  הצג פרופיל  כתוב דואר אלקטרוני  Reply with Quote
אחרי ליאור - פחות משבועיים...עליתי 12
אחרי טל- לא ממש הספקתי כי הריתי עם שחר...עליתי 14
אחרי שחר..לקח לי חצי שנה ...עליתי 12 וחצי.
כיום 51 מאושרת
חמודה..אם לא תעבדי על זה ..לבד זה לא יעלם..
יאללה לצאת להליכות,לאכול בריא..
http://www.purecash.co.il/index.aspx?ref=27096

נערך על-ידי - פופקורן5 בתאריך 14/03/2010 20:50:51

אל ראש הדף
לירונועם20
משתמש/ת בכיר/ה

5601 הודעות

פורסם - 14/03/2010 :  20:52:58  הצג פרופיל  Reply with Quote
יום אחרי הלידה נשקלתי בבית חולים ושקלתי בדיוק אותו דבר כמו לפני שנכנסתי להריון!!!
באמת עניין של מבנה גוף
ועליתי רק 9 קילו

כי אין בעולם אהבה כמו אהבה של אמא

נשיקות לירון וגאיה

[center]

אל ראש הדף
eli1808
משתמש/ת בכיר/ה

10640 הודעות

פורסם - 14/03/2010 :  20:53:59  הצג פרופיל  כתוב דואר אלקטרוני  Reply with Quote
למשקל לפני הלידה לא חזרתי, לגזרה הדקיקה גם לא חזרתי.
בקיצור, חבל על הזמן....

[url=http://www.mamaibebe.com]

[[[

אל ראש הדף
hadaska
משתמש/ת בכיר/ה

6386 הודעות

פורסם - 14/03/2010 :  22:40:33  הצג פרופיל  Reply with Quote

נושא כאוב,
אני עם איזה 8 קילו מיותרים
אחרי הלידה של יותם עשיתי דיאטה ורק אחרי חצי שנה פתאום ירדתי הכל בבום
אז אני מקווה שזה מה שיקרה לי עכשיו

אל ראש הדף
אורלוש
משתמש/ת בכיר/ה

17933 הודעות

פורסם - 15/03/2010 :  06:04:29  הצג פרופיל  כתוב דואר אלקטרוני  Reply with Quote
מורן ראיתי תמונות שלך בפייסבוק, יכוסית על

שמעי אני עוד לא חזרתי לעצמי אבל מקווה שאחזור
אני בסטודיו סי כמעט כל יום הולכת לחיטוב ועיצוב
עושה הליכות שיוצא לי עם הבן שלי, הבטן מעצבנת

שיהיו ימים טובים ושפע של בשורות טובות!

גל, מאי, טל, שי ומתן
שה' ישמור עליכם מכל משמר

אל ראש הדף
אשטנגה
משתמש/ת בכיר/ה

1275 הודעות

פורסם - 15/03/2010 :  06:54:14  הצג פרופיל  כתוב דואר אלקטרוני  Reply with Quote
נורא תלוי איך הגוף שלך לוקח את ההריון.
אני מעלה מאזור ה-60 לאיזור ה-80. פעם שעברה נגמר ב-22 ק"ג
והפעם- הלילה עוד צעיר...

לי לקח 10.5 חודשים, כל עוד הנקתי ולא חזרתי לעבודה במשרה מלאה- לא חזרתי לעצמי. זה בא אצלי ביחד.-הנורמליות מכל הבחינות- גוף וסדר יום.

אז מה? אם את רזה והתחלת בתת משקל כמו שאמרת, להיות רזה זה בראש, ואת תרדי. בטוח! מי שאכל קודם מעט- ימשיך לאכול מעט, מי שרגיל להתעמל ימשיך להתעמל. אלו לא דברים שמשתנים.

ד"א- דירבנו אותך פה להתעמל, אני חושבת לא כדאי עכשיו... זה מוקדם מדי, חכי את המשכב לידה, תתחילי להתעמל רק אחרי 6 שבועות, לא לפני. את יכולה לגרום יותר נזק מאשר לעזור. הרחם עוד לא סיים להתכווץ, יש הורמון שמופרש לפני הלידה שגורם לעצמות האגן להתרחב והוא עוד לא סיים את העבודה שלו. כדאי לחכות שהאגן יחזור לגודל המקורי ולא לאמץ אותו כשהוא עוד לא שם.
אני מ-א-ד אוהבת להתעמל, וחיכיתי בסבלנות...
זו דעתי בכל אופן, הבטן לא תברח לשום מקום

אל ראש הדף
עמוד: מתוך 2 הנושא הבא הנושא הנושא הקודם  
דף הבא
 הודעה חדשה  תגובה לנושא
 הכן להדפסה
עבור אל:

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת, או ייעוץ מוסמך. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של הרופא המטפל. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.

הריון ולידה © אתר יולדת 2001-2014 אל ראש הדף
Snitz Forums 2000

כללי

קהילת הריון ולידה

פוריות

לפני הריון

הריון

דם טבורי

גלו אחריות - יש רק הזדמנות אחת לשמור דם טבורי.
קופות החולים מחזירות עד 75% מעלות השירות

לברור הזכאות מול קופות החולים אנא מלאו את פרטיכם:

שם:
דוא"ל:
טלפון:
תאריך לידה צפוי:

באמצעות שירות תא לחיים - דם טבורי בהדסה

לידה

אחרי הלידה

העלאת מאמר

• העלאת מאמר

כללי

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת, או ייעוץ מוסמך. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של הרופא המטפל. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.

תנאי השימוש בשירות      

מובהר במפורש, כי השירותים והתכנים אשר מסופקים במסגרת שירות זה, מיועדים על מנת לספק אינפורמציה כללית בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה, אשר מכל מקרה חוות דעתו היא הקובעת. התכנים והמידע המסופקים במסגרת השירות הנם כלליים בלבד, ועלולים לבטא אסכולה רפואית מסוימת או דעה אישית, והם אף תלויים בנסיבותיו ובעובדותיו של כל מקרה. בנוסף, התכנים המוצעים במסגרת השירות עלולים להכיל ליקוי ו/או טעות ו/או הטיה ו/או אי דיוק במידע ו/או בדרך העברתו או הצגתו, ואין להסתמך עליהם.

ייתכן שהמלצת מומחה תהיה שונה מהמתואר באופן כללי באתר, ובכלל זה יתכן ותתבקשו לבצע בדיקות נוספות, לחזור על בדיקות מסוימות או לבצע בדיקות בזמנים אחרים מאלו אשר מתוארים במסגרת השירות. אין להסתמך על עצה ו/או מידע המתקבלים באמצעות השירות ובכל עניין רפואי יש לפנות למומחה או איש המקצוע המתאים. בכל מקרה, המלצת איש המקצוע שלך היא הקובעת, ואין לראות בשירות הניתן במסגרת זו, בשום אופן או צורה, כתחליף להתייעצות עם המומחה מתאים, ובכלל זה כתחליף למעקב הריון אצל רופא מומחה.

מובהר כי איכות השירות תלויה בגורמים נוספים אשר אינם בשליטת החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות), ובין היתר באיכות וטיב התקשורת והכיסוי הסלולארי, איכות ציוד הקצה, תקלות ברשת הסלולארית, ברשת החשמל, בציוד הממוחשב ועוד, והחברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות), לא ישאו באחריות כלשהי בקשר עם כך.

כל שימוש בשירות, נעשית על אחריותו הבלעדית של המשתמש, והתכנים במסגרת השירות עומדים לרשות המשתמש כמות שהם (As Is) בלא כל התחייבות של החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם.

החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות) רשאים לנתק מהשירות משתמשים שביקשו להיחסם מקבלת שירותי תוכן/הודעות SMS או להתנתק מהשירות מכל סיבה אחרת, וכן לנתק מהשירות ו/או להפסיק את השירות ביוזמתם ובכפוף לכל דין.

המשתמש מתחייב לדווח לחברה, בכל מקרה של הפסקת שירות, במקרה בו ציוד הקצה יחדל לתמוך בקבלת הודעות SMS, וכן במקרה של אבדן, גניבה או העברת בעלות בציוד קצה.

מובהר במפורש, כי כל עוד המשתמש לא ביקש להפסיק את קבלת השירות, החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות) ימשיכו לספק את השירות לציוד הקצה, ובכלל זאת, גם אם לא יהיה באפשרות המשתמש לקבלו ו/או יחזיק בו צד שלישי.

החברה רשאית לשלוח אל המשתמש מדי פעם בדואר אלקטרוני או ב - SMS או בכל אמצעי אחר לרבות באמצעות פניה טלפונית , מידע בדבר שירותיה , וכן מידע שיווקי ופרסומי- הן מידע שהיא עצמה תפרסם והן מידע שתקבל לצורך משלוח מידי מפרסמים אחרים , והמשתמש מסכים לכך. בכל עת יוכל המשתמש לבטל את הסכמתו ולחדול מקבלתו, באמצעים אשר יפורטו באתר ו/או בהודעות שישלוח.

החברה רשאית לשלוח אל המשתמש מדי פעם בדואר אלקטרוני או ב- SMS או בכל אמצעי אחר לרבות באמצעות פנייה טלפונית, מידע בדבר שירותיה, וכן מידע שיווקי ופרסומי – הן מידע שהיא עצמה תפרסם והן מידע שתקבל לצורך משלוח מידי מפרסמים אחרים, והמשתמש מסכים לכך. בכל עת יוכל המשתמש לבטל את הסכמתו ולחדול מקבלתו, באמצעים אשר יפורטו באתר ו/או בהודעות שישלחו

טרם הירשמותך לשירות, קרא שנית את תנאי השימוש באתר, אשר חלים גם על שירות זה. במסגרת זאת, ומבלי לגרוע מכלליות האמור, תשומת לבך מופנית למדיניות הפרטיות של האתר, ובכלל זה לכך שפרטיך ישמרו במאגר המידע של החברה. הירשמותך לשירות זה, ייחשב כהסכמה מצדך לכל התנאים ההתניות וההודעות הכלולים בהודעה זו ובתנאי השימוש של האתר.

סגירה