הריון

פורום הריון ולידה

דף הבית | פרופיל | הרשם | נושאים פעילים | משתמשים | שאלות נפוצות
שמור סיסמה
שכחת את הסיסמה?
כל הפורומים

מתי מתחילים להרגיש??באיזה שבוע?

 כל הפורומים
 הורות
 הורים חדשים - תמיכה הדדית
 מתי מתחילים להרגיש??באיזה שבוע?
כותב הנושא הבא הנושא הנושא הקודם  

דנה
משתמש/ת בכיר/ה

1435 הודעות

הודעות - 26/04/2010 :  20:03:35  הצג פרופיל משתמש  תגובה עם ציטוט
היי אני בשבוע 18 וכמה ימים ולפעמים מרגישה כמו פרפורים כאלו ממש עדינים בבטן אבל גם לא כל יום מתי מתחילים ממש להרגיש?באיזה שבוע?(זה הריון שני אני לא זוכרת מתי הרגשתי בהריון הקודם..)
etiti0
משתמש/ת בכיר/ה

3182 הודעות

פורסם - 26/04/2010 :  20:24:32  הצג פרופיל  כתוב דואר אלקטרוני  Reply with Quote
אני גם לא זוכרת מתי בהריון ראשון אבל אני בשבוע 21+4 ולא מרגישה אלה פירפורים כמוך ניראה לי עושה לנו דיגי דיגיאמרו לי עד שבוע 24 מרגישים
המשך הריון קלאור של חיי

אל ראש הדף
מתוקונת29
משתמש/ת בכיר/ה

36792 הודעות

פורסם - 26/04/2010 :  20:57:19  הצג פרופיל  Reply with Quote
זה הזמן - הריון שני מרגישים יותר מהר


המסנג'ר שלי: ortaly10@hotmail.co.il

אל ראש הדף
alma
מנהל האתר

5493 הודעות

פורסם - 26/04/2010 :  20:58:29  הצג פרופיל  כתוב דואר אלקטרוני  Reply with Quote
מה שאתמרגישה זה בהחלט פרפורים של העובר.
בשבועות האלה מרגישים את זה כפרפור ולא כבעיטות.
אני בשבוע 22+5 ומרגישה לפחות 4-5 פעמים ביום את הפרפורים האלה לי זה מרגיש כאילו מישהו משתין לי בתוך הבטן

בשבועות 27 ואילך מרגישים כבר בעיטות ולקראת הסוף מפאת חוסר מקום לזוז מרגישים פחות.
שיהיה המשך הריון תקין
אל ראש הדף
cccccc
משתמש/ת בכיר/ה

2123 הודעות

פורסם - 26/04/2010 :  21:06:36  הצג פרופיל  כתוב דואר אלקטרוני  Reply with Quote
אני זוכרת גם בהריון הראשון הרגשתי כמו פירפורים כאלה וחשבתי שזה גזים
ואז שזה ניהיה יותר תכוף הבנתי שזה תזוזות של העוברית הקטנה שלי

שיהיה בהצלחהאל ראש הדף
mirit
משתמש/ת בכיר/ה

4156 הודעות

פורסם - 26/04/2010 :  21:21:28  הצג פרופיל  Reply with Quote
כמו שCCCCC אמרה אני מרגישה כבר שבועיים לפחות ואני חושבת שיותר
אני בהריון שני גם ואני בשבוע 15 אני מרגיה כמו גזים כאלו אבל אני יודעת שזה העובר :-)

[

אל ראש הדף
  הנושא הבא הנושא הנושא הקודם  
עבור אל:

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת, או ייעוץ מוסמך. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של הרופא המטפל. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.

הריון ולידה © אתר יולדת 2001-2015 אל ראש הדף
Snitz Forums 2000

שירותים מקצועיים

קהילת הריון ולידה

פוריות

לקראת הריון

הריון

לידה

אחרי הלידה

השנה הראשונה

העלאת מאמר

  • העלאת מאמר

העלאת סיפור אישי

כללי

 
 

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת, או ייעוץ מוסמך. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של הרופא המטפל. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.

 

                   
       תנאי השימוש בשירות      

    מובהר במפורש, כי השירותים והתכנים אשר מסופקים במסגרת שירות זה, מיועדים על מנת לספק אינפורמציה כללית בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה, אשר מכל מקרה חוות דעתו היא הקובעת. התכנים והמידע המסופקים במסגרת השירות הנם כלליים בלבד, ועלולים לבטא אסכולה רפואית מסוימת או דעה אישית, והם אף תלויים בנסיבותיו ובעובדותיו של כל מקרה. בנוסף, התכנים המוצעים במסגרת השירות עלולים להכיל ליקוי ו/או טעות ו/או הטיה ו/או אי דיוק במידע ו/או בדרך העברתו או הצגתו, ואין להסתמך עליהם.

ייתכן שהמלצת מומחה תהיה שונה מהמתואר באופן כללי באתר, ובכלל זה יתכן ותתבקשו לבצע בדיקות נוספות, לחזור על בדיקות מסוימות או לבצע בדיקות בזמנים אחרים מאלו אשר מתוארים במסגרת השירות. אין להסתמך על עצה ו/או מידע המתקבלים באמצעות השירות ובכל עניין רפואי יש לפנות למומחה או איש המקצוע המתאים. בכל מקרה, המלצת איש המקצוע שלך היא הקובעת, ואין לראות בשירות הניתן במסגרת זו, בשום אופן או צורה, כתחליף להתייעצות עם המומחה מתאים, ובכלל זה כתחליף למעקב הריון אצל רופא מומחה.

מובהר כי איכות השירות תלויה בגורמים נוספים אשר אינם בשליטת החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות), ובין היתר באיכות וטיב התקשורת והכיסוי הסלולארי, איכות ציוד הקצה, תקלות ברשת הסלולארית, ברשת החשמל, בציוד הממוחשב ועוד, והחברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות), לא ישאו באחריות כלשהי בקשר עם כך.

כל שימוש בשירות, נעשית על אחריותו הבלעדית של המשתמש, והתכנים במסגרת השירות עומדים לרשות המשתמש כמות שהם (As Is) בלא כל התחייבות של החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם.

החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות) רשאים לנתק מהשירות משתמשים שביקשו להיחסם מקבלת שירותי תוכן/הודעות SMS או להתנתק מהשירות מכל סיבה אחרת, וכן לנתק מהשירות ו/או להפסיק את השירות ביוזמתם ובכפוף לכל דין.

המשתמש מתחייב לדווח לחברה, בכל מקרה של הפסקת שירות, במקרה בו ציוד הקצה יחדל לתמוך בקבלת הודעות SMS, וכן במקרה של אבדן, גניבה או העברת בעלות בציוד קצה.

מובהר במפורש, כי כל עוד המשתמש לא ביקש להפסיק את קבלת השירות, החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות) ימשיכו לספק את השירות לציוד הקצה, ובכלל זאת, גם אם לא יהיה באפשרות המשתמש לקבלו ו/או יחזיק בו צד שלישי.

החברה רשאית לשלוח אל המשתמש מדי פעם בדואר אלקטרוני או ב - SMS או בכל אמצעי אחר לרבות באמצעות פניה טלפונית , מידע בדבר שירותיה , וכן מידע שיווקי ופרסומי- הן מידע שהיא עצמה תפרסם והן מידע שתקבל לצורך משלוח מידי מפרסמים אחרים , והמשתמש מסכים לכך. בכל עת יוכל המשתמש לבטל את הסכמתו ולחדול מקבלתו, באמצעים אשר יפורטו באתר ו/או בהודעות שישלוח.

החברה רשאית לשלוח אל המשתמש מדי פעם בדואר אלקטרוני או ב- SMS או בכל אמצעי אחר לרבות באמצעות פנייה טלפונית, מידע בדבר שירותיה, וכן מידע שיווקי ופרסומי – הן מידע שהיא עצמה תפרסם והן מידע שתקבל לצורך משלוח מידי מפרסמים אחרים, והמשתמש מסכים לכך. בכל עת יוכל המשתמש לבטל את הסכמתו ולחדול מקבלתו, באמצעים אשר יפורטו באתר ו/או בהודעות שישלחו

טרם הירשמותך לשירות, קרא שנית את תנאי השימוש באתר, אשר חלים גם על שירות זה. במסגרת זאת, ומבלי לגרוע מכלליות האמור, תשומת לבך מופנית למדיניות הפרטיות של האתר, ובכלל זה לכך שפרטיך ישמרו במאגר המידע של החברה. הירשמותך לשירות זה, ייחשב כהסכמה מצדך לכל התנאים ההתניות וההודעות הכלולים בהודעה זו ובתנאי השימוש של האתר.

                 סגירה