הריון

פורום הריון ולידה

חיפוש באתר:

פורום הריון ולידה

הריון ולידה דף הבית | פרופיל | הרשם | נושאים פעילים משתמשים | חפש | שאלות נפוצות
שם משתמש:
סיסמה:
שמור סיסמה
שכחת את הסיסמה?
>> רישום לאתר

סקר יציאות ואיברים

כל הפורומים
 הורות
 הורים חדשים
 סקר יציאות ואיברים
 הודעה חדשה  תגובה לנושא
 הכן להדפסה
כותב הנושא הבא הנושא הנושא הקודם  
shuliko
משתמש/ת בכיר/ה

9873 הודעות

פורסם - 19/07/2010 :  12:02:44  הצג פרופיל  כתוב דואר אלקטרוני  לחץ כדי לראות את כתובת ה-MSN של shuliko  Reply with Quote
ד"א, לחרבן זו לא מילה ספרותית נכונה, לא? איך אומרים את זה יפה?

אני אומרת לה ברוסית.
ברוסית זה להשתין ולחרבן (או המילה היותר נכונה לזה). אין דבר כזה לעשות פיפי, לעשות קקי.

אני אומרת טוסיק. שוב, ברוסית אין כמה מילים לזה. אין ישבן (או לחילופין אין טוסיק ). זו רק מילה אחת. וכמובן, תחת, אבל את זה אני לא אומרת...

פוט זה פיפי. שדים זה ציצי.
נראה לי עדייין כבד שדיים ווגינה (אין פוט ברוסית. זה וגינה )
פין עוד לא ראו בחיים, אז עדיין אין שם. עוד מעט נכנס להבדלים
בגן ילמדו אותה פין ופוט

נערך על-ידי - shuliko בתאריך 19/07/2010 12:05:52

אל ראש הדף
לולי - שבלולי
מנהל/ת פורום

25113 הודעות

פורסם - 19/07/2010 :  12:08:58  הצג פרופיל  כתוב דואר אלקטרוני  לחץ כדי לראות את כתובת ה-MSN של לולי - שבלולי  Reply with Quote
שולי תתפלאי אבל לחרבן ולהשתין זאת המילה הנכונה - לפחות לפי ספר שהיה לי כשהייתי קטנה שמלמד איך באים ילדים לעולם ועל איברי המין
אבל אם את רוצה להישמע נורמלי תגידי "להפריש צואה" חחחחחחחחחחח

באהבה, סיון

אל ראש הדף
נישנושית
משתמש/ת בכיר/ה

7882 הודעות

פורסם - 19/07/2010 :  12:11:06  הצג פרופיל  כתוב דואר אלקטרוני  לחץ כדי לראות את כתובת ה-MSN של נישנושית  Reply with Quote
אצלנו קקי זה קקי ופיפי זה פיפי
ציצי זה ציצי...פלוץ זה גוז :)
פות זה או פות או תותה
וטוסיק...טוסיק

אל ראש הדף
linbar
משתמש/ת בכיר/ה

25047 הודעות

פורסם - 19/07/2010 :  12:18:00  הצג פרופיל  כתוב דואר אלקטרוני  Reply with Quote
עושים פיפי וקקי (לפעמים אני שואלת אותן אם חרבנו)
איברי הגוף - פיפי, טוסיק, ציצי
ולא נראה לי שאשנה לישבן ופות. זו שפה שאני לא משתמשת בה ביום יום....

אל ראש הדף
א-נ-ג-ל
משתמש/ת בכיר/ה

8653 הודעות

פורסם - 19/07/2010 :  12:25:18  הצג פרופיל  Reply with Quote
חחחחח
זה תלוי אם אני שואלת אותה בקטע של פינוק אז זה ככה:
תהילולי יש לך פישפוש? אבל היא יודעת שזה פיפי חחח
גם היא אומרת יש לי פיפי או קקי
והיא מישתמשת לבד במושגים:אמא אני מחרבנת ,חירבנתי

בנוגע לשאלה השניה גם אני כמוך:טוסיק.ציצי.פושפוש חחח

כשהיא מפליצה אז היא אומרת עשיתי פליצה או גוז כמו אצל נישנושית

אל ראש הדף
שוקו מוקה
משתמש/ת בכיר/ה

7123 הודעות

פורסם - 19/07/2010 :  12:34:45  הצג פרופיל  Reply with Quote
אצלינו זה טוסיק או תחת , בולבול וציצי
בעניין הפות אנחנו נמנעים
ועושים קקי או פיפי
נשמע לי בוטה להגיד לחרבן או להשתין
אולי בהמשך אני אקרא לזה להתפנות או להתרוקן ..

אל ראש הדף
גליה24
משתמש/ת בכיר/ה

3950 הודעות

פורסם - 19/07/2010 :  12:42:49  הצג פרופיל  כתוב דואר אלקטרוני  לחץ כדי לראות את כתובת ה-MSN של גליה24  Reply with Quote
אצלנו פיפי זה פיפי לפעמים אומרים לאופק "לך תשתין בשרותים."
קקי זה קקי.
טוסיק זה טוסיק למרות שרום אוהב להגיד תחת הוא אומר בשיא הרצינות "אמא, יש לי עוד קקי בתחת..."
בולבול זה בלוי (אופק) ובובול (רום) אבל הם גם יודעים להגיד רגיל בולבול.
ציצי הם יודעים להגיד ציצי וראו לי...
פות הם לא ראו אבל יודעים שלאמא אין בולבול.

ואם כבר אז פנינים בנושא:

אופק אומר- "לאמא אין בולבול- רק תחת" (הוא חושב שאני עושה פיפי מהתחת כי אני יושבת. אבל אין לי כוונה להראות לו את האמת....שילמד בגן).

לפני כמה ימים רום קם בקריזה בלילה ולא ידע להחליט מה הוא רוצה אז הוא צועק- רוצה קקי, רוצה מים, רוצה קקי, רוצה מים, רוצה קקי, רוצה מקי "מקי"!!!

אני שואלת את אופק אם לבנים יש ציצים. ומצפה שהוא יגיד "לא". אז הוא אומר לי : לבנים יש ציצי אבל קטנים. צודק!

אל ראש הדף
sigalit37
משתמש/ת בכיר/ה

21439 הודעות

פורסם - 19/07/2010 :  13:09:40  הצג פרופיל  כתוב דואר אלקטרוני  Reply with Quote
אצלנו זה פיפי וקקי תמיד.
ועדן לימדה את יותם שטוסיק זה תחתת אז שאני שואלת אותו מזה הוא עונה לי תחחחחחחחחחחחחחחחח. הורג אותי הילד הזה.
ופלוץ זה פוק

אל ראש הדף
sivkush
משתמש/ת בכיר/ה

12555 הודעות

פורסם - 19/07/2010 :  13:52:07  הצג פרופיל  כתוב דואר אלקטרוני  Reply with Quote
קקי= קקי
פיפי= פיפי
פין= בולבול
פות= פופוש
ציצי=ציצי
ישבן= טוסיק (עידן אומר טוחיק)
ולפעמים תחת

אל ראש הדף
מתוקונת29
משתמש/ת בכיר/ה

36519 הודעות

פורסם - 19/07/2010 :  14:29:35  הצג פרופיל  לחץ כדי לראות את כתובת ה-MSN של מתוקונת29  Reply with Quote
אצלנו זה להתפנות

אבל יש פיפי/יש קקי או קקה

טוסיק זה טוסיק

ציצי זה ציצי

וטוטה זה טוטה

מייל:ortal_halag@walla.co.il
מסנג'ר: ortaly10@hotmail.co.il

אל ראש הדף
פופקורן5
משתמש/ת בכיר/ה

3101 הודעות

פורסם - 19/07/2010 :  14:42:25  הצג פרופיל  כתוב דואר אלקטרוני  Reply with Quote
1. איך אתן קוראות לעשיית הצרכים של הילדים (לעשות פיפי / לעשות קקי / להשתין וכו'...)...לחרבן/להשתין
2. איך אתן קוראות לאיברי המין שלהם (ציצי / פיפי / טוסיק / ישבן / פושפוש / פות וכו'...) "עיניין" טוסיק= טוחאס

אל ראש הדף
eli1808
משתמש/ת בכיר/ה

10612 הודעות

פורסם - 19/07/2010 :  15:24:49  הצג פרופיל  כתוב דואר אלקטרוני  Reply with Quote
1. איך אתן קוראות לעשיית הצרכים של הילדים
לעשות פיפי, לעשות קקי
או
יש פיפוש? יש קאקוניצים?

2. איך אתן קוראות לאיברי המין שלהם
פיפי וטוסיק

[url=http://www.mamaibebe.com]

[[[

אל ראש הדף
עוגית
משתמש/ת בכיר/ה

4297 הודעות

פורסם - 19/07/2010 :  22:41:21  הצג פרופיל  Reply with Quote
סקר מצחיק

1. איך אתן קוראות לעשיית הצרכים של הילדים? לעשות פיפי / לעשות קקי.
2. איך אתן קוראות לאיברי המין שלהם ציצי / פיפי / טוסיק (לבולבול עוד לא הגענו...)

אל ראש הדף
בבפעם הבאה
משתמש/ת בכיר/ה

1573 הודעות

פורסם - 20/07/2010 :  03:48:38  הצג פרופיל  כתוב דואר אלקטרוני  Reply with Quote
איך אתן קוראות לעשיית הצרכים של הילדים (לעשות פיפי / לעשות קקי / להשתין וכו'...)
פיפי או קקי
2. איך אתן קוראות לאיברי המין שלהם (ציצי / פיפי / טוסיק / ישבן / פושפוש / פות וכו'...)
פשוט בולבול

אל ראש הדף
  הנושא הבא הנושא הנושא הקודם  
 הודעה חדשה  תגובה לנושא
 הכן להדפסה
עבור אל:

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת, או ייעוץ מוסמך. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של הרופא המטפל. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.

הריון ולידה © אתר יולדת 2001-2014 אל ראש הדף
Snitz Forums 2000

כללי

קהילת הריון ולידה

לפני הריון

הריון

דם טבורי

דם טבורי - מדוע זה חשוב?

מלאי את הפרטים בטופס זה, ואנו ניצור איתך קשר בהקדם!

שם:
דוא"ל:
טלפון:
תאריך לידה צפוי:

באמצעות שירות תא לחיים - דם טבורי בהדסה

לידה

העלאת מאמר

• העלאת מאמר

אחרי הלידה

כללי

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת, או ייעוץ מוסמך. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של הרופא המטפל. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.

תנאי השימוש בשירות      

מובהר במפורש, כי השירותים והתכנים אשר מסופקים במסגרת שירות זה, מיועדים על מנת לספק אינפורמציה כללית בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה, אשר מכל מקרה חוות דעתו היא הקובעת. התכנים והמידע המסופקים במסגרת השירות הנם כלליים בלבד, ועלולים לבטא אסכולה רפואית מסוימת או דעה אישית, והם אף תלויים בנסיבותיו ובעובדותיו של כל מקרה. בנוסף, התכנים המוצעים במסגרת השירות עלולים להכיל ליקוי ו/או טעות ו/או הטיה ו/או אי דיוק במידע ו/או בדרך העברתו או הצגתו, ואין להסתמך עליהם.

ייתכן שהמלצת מומחה תהיה שונה מהמתואר באופן כללי באתר, ובכלל זה יתכן ותתבקשו לבצע בדיקות נוספות, לחזור על בדיקות מסוימות או לבצע בדיקות בזמנים אחרים מאלו אשר מתוארים במסגרת השירות. אין להסתמך על עצה ו/או מידע המתקבלים באמצעות השירות ובכל עניין רפואי יש לפנות למומחה או איש המקצוע המתאים. בכל מקרה, המלצת איש המקצוע שלך היא הקובעת, ואין לראות בשירות הניתן במסגרת זו, בשום אופן או צורה, כתחליף להתייעצות עם המומחה מתאים, ובכלל זה כתחליף למעקב הריון אצל רופא מומחה.

מובהר כי איכות השירות תלויה בגורמים נוספים אשר אינם בשליטת החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות), ובין היתר באיכות וטיב התקשורת והכיסוי הסלולארי, איכות ציוד הקצה, תקלות ברשת הסלולארית, ברשת החשמל, בציוד הממוחשב ועוד, והחברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות), לא ישאו באחריות כלשהי בקשר עם כך.

כל שימוש בשירות, נעשית על אחריותו הבלעדית של המשתמש, והתכנים במסגרת השירות עומדים לרשות המשתמש כמות שהם (As Is) בלא כל התחייבות של החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם.

החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות) רשאים לנתק מהשירות משתמשים שביקשו להיחסם מקבלת שירותי תוכן/הודעות SMS או להתנתק מהשירות מכל סיבה אחרת, וכן לנתק מהשירות ו/או להפסיק את השירות ביוזמתם ובכפוף לכל דין.

המשתמש מתחייב לדווח לחברה, בכל מקרה של הפסקת שירות, במקרה בו ציוד הקצה יחדל לתמוך בקבלת הודעות SMS, וכן במקרה של אבדן, גניבה או העברת בעלות בציוד קצה.

מובהר במפורש, כי כל עוד המשתמש לא ביקש להפסיק את קבלת השירות, החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות) ימשיכו לספק את השירות לציוד הקצה, ובכלל זאת, גם אם לא יהיה באפשרות המשתמש לקבלו ו/או יחזיק בו צד שלישי.

החברה רשאית לשלוח אל המשתמש מדי פעם בדואר אלקטרוני או ב - SMS או בכל אמצעי אחר לרבות באמצעות פניה טלפונית , מידע בדבר שירותיה , וכן מידע שיווקי ופרסומי- הן מידע שהיא עצמה תפרסם והן מידע שתקבל לצורך משלוח מידי מפרסמים אחרים , והמשתמש מסכים לכך. בכל עת יוכל המשתמש לבטל את הסכמתו ולחדול מקבלתו, באמצעים אשר יפורטו באתר ו/או בהודעות שישלוח.

החברה רשאית לשלוח אל המשתמש מדי פעם בדואר אלקטרוני או ב- SMS או בכל אמצעי אחר לרבות באמצעות פנייה טלפונית, מידע בדבר שירותיה, וכן מידע שיווקי ופרסומי – הן מידע שהיא עצמה תפרסם והן מידע שתקבל לצורך משלוח מידי מפרסמים אחרים, והמשתמש מסכים לכך. בכל עת יוכל המשתמש לבטל את הסכמתו ולחדול מקבלתו, באמצעים אשר יפורטו באתר ו/או בהודעות שישלחו

טרם הירשמותך לשירות, קרא שנית את תנאי השימוש באתר, אשר חלים גם על שירות זה. במסגרת זאת, ומבלי לגרוע מכלליות האמור, תשומת לבך מופנית למדיניות הפרטיות של האתר, ובכלל זה לכך שפרטיך ישמרו במאגר המידע של החברה. הירשמותך לשירות זה, ייחשב כהסכמה מצדך לכל התנאים ההתניות וההודעות הכלולים בהודעה זו ובתנאי השימוש של האתר.

סגירה