ליאת עובדיה - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • מה שלומך...? מקווה ששלומך בסדר.
    נכנסתי לשניות ספורות לפורום וראיתי את ההודעה שלך,ובצער רב הבחנתי בכתיבה שלך על דפיי האנטרנט שלא כ"כ נעים לך המצב,ושאלתי היכן האושר,התסיסות,הנוכחות שלך כשאת מקלידה משהו בפורום..? הבנתי שאת מתחילה בהליכי גירושין.ברשותך אני רוצה שתקראי את הכתוב בהודעה שלי
    וכולי תקווה שבכל זאת משהו יתמזער לו שם בכל "הנזק" שנעשה במערכת הייחסים שלך ושל עמרם.
    מה שרבים מאיתנו אינם יודעים הוא שהכאב והסכסוך שבנישואין הם לא תוצר של חוסר אהבה, אלא תוצאה של חוסר הבנה לגבי התהליך ומהות הקשר הזוגי.רבים מהזוגות פונים לדרך הקלה של הגירושין, כל אחד מבני הזוג מאשים את השני בכישלון הנישואין, יתירה מזאת, לאור תוחלת החיים הארוכה יותר כיום ובגלל שהכול נראה כפתוח ואפשרי, אנשים באמצע החיים עושים חשבון נפש ורוצים להספיק מה שלא הספיקו להשיג עד כה בחייהם, נותנים לעצמם הזדמנות שנייה ויוצאים מהנישואין כדי למצוא את הסיפוק והאושר שהם חולמים עליו.שאיפותיה של האישה היום להתקדם מבחינה מקצועית ולהגיע להישגים מעבר לתפקידיה המסורתיים בעבר כאימא, כרעיה וכעקרת בית, הביאו לכך שהיתוספו לה מטלות ותפקידים המוטלים על כתפיה. כאשר היא חשה כי בן זוגה אינו עונה לה על צרכיה הרגשיים והפיזיים, מאכזב ומתסכל אותה.מה שאני מנסה לומר לך ליאת זה-שגירושין הם לא תמיד הפתרון נכון!! תאמיני לי שלא מחכה לך עולם של גלאמר בחוץ,הכל נשאר אותו הדבר מלבד "פיתויים" ל-סיכום יקירה-יש קושי להתמודד עם הקשיים לבד ולכן, כדאי להיעזר במטפל זוגי שיסייע לזוג להחזיר את הביטחון,הסיפוק,האנרגיה שנעלמה לכם במערכת הזוגית שלכם.
    מכאן מאחלת לך דרך צלחה והחלמה מהירה בזוגיות.

ועוד משהו קטן-תאמיני לי שניתן לממש את כל החלומות שלך גם במערכת זוגית,רק תנסי לייצב אותה קודם בהצלחה.
    נ.ב-מזל טוב להגר
18 תגובות
עמוד 1
  • סליחה אם אני נדחפת לשרשור שלך- פנתרה, אבל אני בטוחה שליאת אישה מספיק חכמה, ומתוך כך בטוח ניסתה הכל, לפני שהחליטה לפרק את החבילה (ואני בטוחה שהבחירה לעשות כך, לא היתה רק שלה)!
    היא לא נשואה שנתיים

ישקף אלוקים ממעון קודשו
    ויך כל שונאי עמו כהרף עין
    הנה ה' קם וניצב על אנך
    ישקם לכוס רעל, אבל לא יין
    מלאכית קטנה שלי, אמא לא תשכח אותך לעולם!
  • תסלחי לו, או בעצם אל תסלחי לי...
    את לא יודעת כלום על ליאת

• פנתרה אני מסכימה עם מה שאת כותבת, זה מאוד נכון,
    ומצד שני אני מסכימה עם מילנה שליאת ילדה גדולה ויודעת מה היא עושה,
    היא נשואה הרבה שנים, היא אישה חכמה, ומן הסתם ניסתה הכל על מנת לא לפרק את החבילה
    [url=http://www.mamaibebe.com]

[[[
  • האור של חיי,

זה בסדר לא נדחפת כלל.
    אני נשואה כמעט 16 שנה,הניסיון שלי מדבר מתוך המקלדת.
    אני בטוחה שליאת תגיע לעוד המון מסקנות עד למסקנה האמיתית.
    תאמיני לי שגם אחרי 20 שנה של נישואין אנחנו עושים טעויות,ולא צריך וותק בכדיי לטעות.
    אף אחת או אחד לא ביקש ממנה להכחיש ולהתכחש לבעיות שלה,אבל צריך להבין שיש השלכות שכדאי לשקול אותן בכובד ראש,ואפילו לקבל ייעוץ זוגי לפני כל החלטה סופית.
    לאחר כל הנסיונות והייעוץ הזוגי שמסתבר לא הצליח אז אפשרי בהחלט להגיע למסקנה והחלטה סופית.

• נגה,

בואי ננחי את העניין שאני קצת בהלם מהתגובה שלך.
    אני אענה לך בהרחבה מאוחר יותר,אני כרגע חייבת לצאת.
    ואם אני כ"כ מעצבנת אותך תשתי מים קרים ותעבדי על נשימות עמוקות זה בהחלט עוזר.
    בהחלט אשוב לתת לך מענה שיהייה לך יום טוב.
  • היי...אז אני בהחלט מבינה מה שכתבת ותאמיני או לא אבל אתמול בלילה היתה לי שיחה עמוקה עם בעלי שבה הגענו להסכמה שצריך ללכת לטיפול זוגי על מנת אולי לנסות לתקן את מה שקרה. היום כבר היתה לנו עוד שיחה שדי הוציאה לי את הרוח מהמפרשים לגבי הדבר כי אני ממש לא בטוחה שזה מה שיעזור לנו. תאמיני לי, כמו שאמרו הבנות, שאני מספיק גדולה ויודעת בדיוק למה אני נכנסת ואני לא אעשה שום צעד כזה גדול לפני שאני אבחן את כל האופציות האחרות העומדות לרשותי. אני לא יכולה בשום אופן להמשיך לחיות במצב בו אני חיה בשנים האחרונים [10 שני ליתר דיוק] וקרה משהו [והרשי לי לא לפרט] שנתן את ה PUSH האחרון לצעד הגדול הזה.

אני באמת מודה לך על הדברים ועל האכפתיות. באמת נוגעת לליבי כל הדאגה שלכן פה זה רק מוכיח שגם קשר וירואלי זה דבר לא פחות חשוב מקשר בעולם האמיתי.

תודה לכל הבנות שקמו להגנתי פה אבל אני מאמינה שפנתרה באה ממקום טוב ולא על מנת להטיף.

אוהבת אתכן
  • אואה..אם את בהלם ממני, את כנראה לא מספיק פה בפורום

• נגה אני חייבת להגיב אני אהבתי
    וגם אני שתיתי מים קרים
    ליאת בהצלחה בכל אשר תבחרי לעשות הכי חשוב שתחייכי ותמיד .
    אורלי
  • נוגע
    מייל:[email protected]
    מסנג'ר: [email protected]

• אין על התמיכה שלכן...החברות הכי טובות שיכולתי לבקש
  • ליאת רק את יודעת מה טוב לך
    שליו לפני התספורת
    אחרי
    אופק בן 4 חודשים

• נגה,

נתחיל בזאת שאני לא הבחורה ש-מפחדת שיעשו עליה לינץ',אני ממש לא מתרגשת מתגובותייך ואפילו כרגע אני מחוייכת מהן.
    מוזר שרוב הבנות הבינו את המסר שניסיתי להעביר לליאת חוץ ממך.
    אבל לא נורא את תלמדי "לאכול" אותי במשך הזמן.
    הכי חשוב שליאת קלטה את מה שהעברתי לה ואפילו הסכימה איתי!!
    לגביי עיצות-אני מאחלת לך ולכל אחת מכן ובמיוחד לליאת,זוגיות,הצלחה,עשייה,כמו שיש לי בחיי.אז עיצות להן אני לא זקוקה!! ואמשיך לתת עיצות למי שצריכה ורוצה למרות שזה צורב לך בעין,אבל את תתגברי את ילדה גדולה!!

ליאת שמחתי שהספקת לקרוא את דבריי מכאן מאחלת כל טוב והמון הצלחה.
  • מה זה משנה אם את נשואה 16 שנה? כאילו מה? את חושבת
    שאת יודעת טוב יותר? את חכמה יותר?...את טובה יותר?
    אז נכון ירו בך...ירית חזרה..בכלל לא מתנשאת
  • תרשו לי להידחף ולהגיד לליאת :
  • פנתרה- העניין הוא, שליאת לא ביקשה, לא צריכה ולא רוצה עצות

ישקף אלוקים ממעון קודשו
    ויך כל שונאי עמו כהרף עין
    הנה ה' קם וניצב על אנך
    ישקם לכוס רעל, אבל לא יין
    מלאכית קטנה שלי, אמא לא תשכח אותך לעולם!
  • אני לא מבינה מה כולן קופצות..
    ליאת הגיבה, אפילו קיבלה את הדברים בצורה יותר יפה מכן..
    וזהו!
    אם פנתרה לא מכירה את הסיפור או דוחפת את האף, אם ההערות שלה לא רציות או סתמיות..
    אני חושבת שליאת יכולה להגיב בעצמה..
    חוצמזה שאולי ליאת לא צריכה עצות (ומאיפה אתן יודעות את זה..?)
    היא גם בד"כ יודעת להגן על עצמה ולסתום את הפה למי שדוחף את עצמו לעניינים פרטיים/ אישיים.

=) עמית
  • אף אחד לא עושה לך לינצ'..את לא עד כדי כך מענינת

• מה קרה

מותר ואסור לאכול בהריון והנקה