הריון בזמן מחזור? - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי

יש לי שאלה אולי קצת מפגרת,קיימתי יחסי מין עם החבר שלי ביום השלישי למחזור.
    (המחזור שלי הוא כ-7 ימים ומדויק בדרך כלל ואיחר לי באותו חודש בשבוע)

בכול מקרה הוא גמר בפנים ויום למחרת (אולי אפילו באותו יום.) נפסק לי המחזור ומאז אני עם כאבי בטן תחתונה

מה הסיכוי שאני בהריו?
7 תגובות
עמוד 1
  • בשביל הריון צריך ביוץ...
    סיכוי כמעט אפסי שיהיה ביוץ בזמן מחזור..זה פשוט לא אפשרי טכנית ומדעית..

לא יודעת מה הסיבה לבלאגן אבל לא נראה לי שנקלטת באותויום להריון וגם ההשפעה לא מיידית..

לטובתך האישית,תשתדלי מאוד לא לקיים יחסים בזמן מחזור זה מאוד לא בריא ולא מומלץ...
    ואני גם בכלל לא מבינה איך אפשר לקיים יחסים במחזור???

אבל כנראה שיש דברים שנשגבים מבינתי...
  • כמעט ב100 אחוז אין אפשרות להכנס להריון בזמן הווסת,
    מה שכן, זה דבר מאוד מסוכן מה שעשית ואת עלולה לגרום לעצמך להשלכות מאוד לא טובות, יחסי מין בזמן המחזור הם דבר אסור לא רק הלכתית אלא גם רפואית.... שמרי ל עצמך וכדאי שתימנעי מזה... כנסי לגוגל
    בשורות טובות
  • קיימת יחסי מין ביום השלישי למחזור
    את לא בהריון.....והסיכוי 0
    מיה שמחכה לחסידה.....
  • היי ,
    יש לי בדיוק את אותה הבעיה קיימתי יחסי מין לא מוגנים בזמן המחזור ביום השלישי של המחזור והוא גמר בפנים
    אם אני אקח גלולת היום שאחרי זה יהיה אפקטיבי בזמן המחזור ?
  • לכל הבנות שחושבות שזה אסור מבחינה בריאותית, ציטוט מהאתר של כללית- ״מסוכן זה לא
    ד"ר מוק, מנהל המרפאה לטיפול מיני וזוגי בבית החולים מאיר, ומנהל המרפאה האונקוסקסולוגית בבית החולים לניאדו, מאשר כי קיום יחסים בתקופת מחזור אינו כרוך בסיכונים בריאותיים, כל עוד נשמרים כללי ההיגיינה. לדוגמה, הוא מציין, חובה להחליף טמפון מידי שש שעות.

עבור חלקנו אלו חדשות טובות, כי דווקא בתקופת המחזור עשויה האישה לחוות עוררות מינית גבוהה יותר על רקע הורמונלי. הירידה בהורמון הפרוגסטרון יומיים לפני הופעת המחזור יכולה להגביר את התשוקה המינית.״

ולגבי הסיכוי להריון- 1% מכלל הנשים חווה ביוץ בזמן ווסת, זה מאוד נדיר.
  • שלום,שאלה קצת מוזרה,יש לי התקן כבר 4 וחצי שנים ( הוא תקף ל5) ואני במחזור ...ולא יודעת למה אבל לא הרגשתי טוב בחילות נפיחות בבטן קיצר אמרתי אני יעשה בדיקת הריון ..חברה נתנה לי בטעות בדיקת ביוץ לעשות ( לא שמה לב ) עשיתי יצא חיובי בזמן מחזור כן...הזוי קצת...מה זה אומר ??? האם בדיקת ביוץ זה הריון? איך?? יש לי התקן האם יש מצב שזה חוץ רחמי??
  • קיימתי יחסים עם בן זוגי בזמן המחזור והקונדום נקרע, ביום השני של המחזור.. לאחר שמונה שעות מרגע קיום היחסים שתיתי גלולת פוסטינור למרות המחזור.
    עברו שבעה ימים מתחילה המחזור שלי ועכשיו במקום מחזור יש לי הפרשות חומות ודימומים קלים אמרו לי שזה חלק מהתופעות של הפוסטינור אבל עדיין זה מלחיץ..רציתי לדעת מה הסיכוי להריון?
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה