הריון

פורום הריון ולידה

דף הבית | פרופיל | הרשם | נושאים פעילים | משתמשים | שאלות נפוצות
שמור סיסמה
שכחת את הסיסמה?
כל הפורומים

הריון בזמן מחזור?

 כל הפורומים
 הריון ולידה
 מנסים להיכנס להריון - תמיכה הדדית
 הריון בזמן מחזור?
כותב הנושא הבא הנושא הנושא הקודם  

noa12
משתמש/ת חדש/ה

2 הודעות

הודעות - 04/10/2010 :  22:33:31  הצג פרופיל משתמש  שלח דואר אלקטרוני  תגובה עם ציטוט
היי

יש לי שאלה אולי קצת מפגרת,קיימתי יחסי מין עם החבר שלי ביום השלישי למחזור.
(המחזור שלי הוא כ-7 ימים ומדויק בדרך כלל ואיחר לי באותו חודש בשבוע)

בכול מקרה הוא גמר בפנים ויום למחרת (אולי אפילו באותו יום.) נפסק לי המחזור ומאז אני עם כאבי בטן תחתונה

מה הסיכוי שאני בהריו?
morena
משתמש/ת בכיר/ה

9918 הודעות

פורסם - 04/10/2010 :  23:11:02  הצג פרופיל  כתוב דואר אלקטרוני  Reply with Quote
בשביל הריון צריך ביוץ...
סיכוי כמעט אפסי שיהיה ביוץ בזמן מחזור..זה פשוט לא אפשרי טכנית ומדעית..

לא יודעת מה הסיבה לבלאגן אבל לא נראה לי שנקלטת באותויום להריון וגם ההשפעה לא מיידית..

לטובתך האישית,תשתדלי מאוד לא לקיים יחסים בזמן מחזור זה מאוד לא בריא ולא מומלץ...
ואני גם בכלל לא מבינה איך אפשר לקיים יחסים במחזור???

אבל כנראה שיש דברים שנשגבים מבינתי...

אל ראש הדף
רוצים תינוקי
משתמש/ת קבוע/ה

133 הודעות

פורסם - 05/10/2010 :  12:48:17  הצג פרופיל  Reply with Quote
כמעט ב100 אחוז אין אפשרות להכנס להריון בזמן הווסת,
מה שכן, זה דבר מאוד מסוכן מה שעשית ואת עלולה לגרום לעצמך להשלכות מאוד לא טובות, יחסי מין בזמן המחזור הם דבר אסור לא רק הלכתית אלא גם רפואית.... שמרי ל עצמך וכדאי שתימנעי מזה... כנסי לגוגלבשורות טובות

אל ראש הדף
מיה רוצה תינוקי
משתמש/ת בכיר/ה

1295 הודעות

פורסם - 05/10/2010 :  21:49:51  הצג פרופיל  Reply with Quote
קיימת יחסי מין ביום השלישי למחזור
את לא בהריון.....והסיכוי 0.
רק לידע כללי, ולא קשור בדת, זה מאוד לא בריא לקיים יחסי מין בעת המחזור...תקראי על זה באינטרנט


מיה שמחכה לחסידה.....

אל ראש הדף
Keren8907
משתמש/ת חדש/ה

2 הודעות

פורסם - 06/11/2015 :  14:14:17  הצג פרופיל  Reply with Quote
היי ,
יש לי בדיוק את אותה הבעיה קיימתי יחסי מין לא מוגנים בזמן המחזור ביום השלישי של המחזור והוא גמר בפנים
אם אני אקח גלולת היום שאחרי זה יהיה אפקטיבי בזמן המחזור ?

אל ראש הדף
מיימורי
משתמש/ת מתקדם/ת

238 הודעות

פורסם - 06/11/2015 :  20:55:12  הצג פרופיל  Reply with Quote
לכל הבנות שחושבות שזה אסור מבחינה בריאותית, ציטוט מהאתר של כללית- ״מסוכן זה לא
ד"ר מוק, מנהל המרפאה לטיפול מיני וזוגי בבית החולים מאיר, ומנהל המרפאה האונקוסקסולוגית בבית החולים לניאדו, מאשר כי קיום יחסים בתקופת מחזור אינו כרוך בסיכונים בריאותיים, כל עוד נשמרים כללי ההיגיינה. לדוגמה, הוא מציין, חובה להחליף טמפון מידי שש שעות.

עבור חלקנו אלו חדשות טובות, כי דווקא בתקופת המחזור עשויה האישה לחוות עוררות מינית גבוהה יותר על רקע הורמונלי. הירידה בהורמון הפרוגסטרון יומיים לפני הופעת המחזור יכולה להגביר את התשוקה המינית.״

ולגבי הסיכוי להריון- 1% מכלל הנשים חווה ביוץ בזמן ווסת, זה מאוד נדיר.

אל ראש הדף
  הנושא הבא הנושא הנושא הקודם  
עבור אל:

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת, או ייעוץ מוסמך. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של הרופא המטפל. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.

הריון ולידה © אתר יולדת 2001-2015 אל ראש הדף
Snitz Forums 2000

שירותים מקצועיים

קהילת הריון ולידה

פוריות

לקראת הריון

הריון

לידה

אחרי הלידה

השנה הראשונה

העלאת מאמר

  • העלאת מאמר

העלאת סיפור אישי

כללי

 
 

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת, או ייעוץ מוסמך. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של הרופא המטפל. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.

 

                   
       תנאי השימוש בשירות      

    מובהר במפורש, כי השירותים והתכנים אשר מסופקים במסגרת שירות זה, מיועדים על מנת לספק אינפורמציה כללית בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה, אשר מכל מקרה חוות דעתו היא הקובעת. התכנים והמידע המסופקים במסגרת השירות הנם כלליים בלבד, ועלולים לבטא אסכולה רפואית מסוימת או דעה אישית, והם אף תלויים בנסיבותיו ובעובדותיו של כל מקרה. בנוסף, התכנים המוצעים במסגרת השירות עלולים להכיל ליקוי ו/או טעות ו/או הטיה ו/או אי דיוק במידע ו/או בדרך העברתו או הצגתו, ואין להסתמך עליהם.

ייתכן שהמלצת מומחה תהיה שונה מהמתואר באופן כללי באתר, ובכלל זה יתכן ותתבקשו לבצע בדיקות נוספות, לחזור על בדיקות מסוימות או לבצע בדיקות בזמנים אחרים מאלו אשר מתוארים במסגרת השירות. אין להסתמך על עצה ו/או מידע המתקבלים באמצעות השירות ובכל עניין רפואי יש לפנות למומחה או איש המקצוע המתאים. בכל מקרה, המלצת איש המקצוע שלך היא הקובעת, ואין לראות בשירות הניתן במסגרת זו, בשום אופן או צורה, כתחליף להתייעצות עם המומחה מתאים, ובכלל זה כתחליף למעקב הריון אצל רופא מומחה.

מובהר כי איכות השירות תלויה בגורמים נוספים אשר אינם בשליטת החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות), ובין היתר באיכות וטיב התקשורת והכיסוי הסלולארי, איכות ציוד הקצה, תקלות ברשת הסלולארית, ברשת החשמל, בציוד הממוחשב ועוד, והחברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות), לא ישאו באחריות כלשהי בקשר עם כך.

כל שימוש בשירות, נעשית על אחריותו הבלעדית של המשתמש, והתכנים במסגרת השירות עומדים לרשות המשתמש כמות שהם (As Is) בלא כל התחייבות של החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם.

החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות) רשאים לנתק מהשירות משתמשים שביקשו להיחסם מקבלת שירותי תוכן/הודעות SMS או להתנתק מהשירות מכל סיבה אחרת, וכן לנתק מהשירות ו/או להפסיק את השירות ביוזמתם ובכפוף לכל דין.

המשתמש מתחייב לדווח לחברה, בכל מקרה של הפסקת שירות, במקרה בו ציוד הקצה יחדל לתמוך בקבלת הודעות SMS, וכן במקרה של אבדן, גניבה או העברת בעלות בציוד קצה.

מובהר במפורש, כי כל עוד המשתמש לא ביקש להפסיק את קבלת השירות, החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות) ימשיכו לספק את השירות לציוד הקצה, ובכלל זאת, גם אם לא יהיה באפשרות המשתמש לקבלו ו/או יחזיק בו צד שלישי.

החברה רשאית לשלוח אל המשתמש מדי פעם בדואר אלקטרוני או ב - SMS או בכל אמצעי אחר לרבות באמצעות פניה טלפונית , מידע בדבר שירותיה , וכן מידע שיווקי ופרסומי- הן מידע שהיא עצמה תפרסם והן מידע שתקבל לצורך משלוח מידי מפרסמים אחרים , והמשתמש מסכים לכך. בכל עת יוכל המשתמש לבטל את הסכמתו ולחדול מקבלתו, באמצעים אשר יפורטו באתר ו/או בהודעות שישלוח.

החברה רשאית לשלוח אל המשתמש מדי פעם בדואר אלקטרוני או ב- SMS או בכל אמצעי אחר לרבות באמצעות פנייה טלפונית, מידע בדבר שירותיה, וכן מידע שיווקי ופרסומי – הן מידע שהיא עצמה תפרסם והן מידע שתקבל לצורך משלוח מידי מפרסמים אחרים, והמשתמש מסכים לכך. בכל עת יוכל המשתמש לבטל את הסכמתו ולחדול מקבלתו, באמצעים אשר יפורטו באתר ו/או בהודעות שישלחו

טרם הירשמותך לשירות, קרא שנית את תנאי השימוש באתר, אשר חלים גם על שירות זה. במסגרת זאת, ומבלי לגרוע מכלליות האמור, תשומת לבך מופנית למדיניות הפרטיות של האתר, ובכלל זה לכך שפרטיך ישמרו במאגר המידע של החברה. הירשמותך לשירות זה, ייחשב כהסכמה מצדך לכל התנאים ההתניות וההודעות הכלולים בהודעה זו ובתנאי השימוש של האתר.

                 סגירה