בדיקת מזוזות - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • טוב, אז אחרי 2 הפלות טבעיות (עוברים שלא התפתחו) בחצי שנה, התחלתי כמובן מעבר לבדיקות שהרופא שלי אמר שיתן לי לעשות, לחשוב מה עוד אפשר לעשות / לבדוק על מנת שההריון הבא בע"ה יהיה תקין ויתפתח ובסוף 9 חודשים משעממים יוולד לנו ילד.
    השבוע צצה במוחי המחשבה לבדוק את המזוזות. חברה המליצה על מכון "פאר" בבני ברק.
    אתמול לקחתי את המזוזות (שמתי כל מזוזה בשקית נפרדת עם פתק לאיזה חדר היא שייכת) ומסרתי את המזוזות לבדיקה.
    נדהמתי מהתוצאות.
    2 מזוזות פסולות לחלוטין מהתחלה ויש לגנוז אותן ולקנות חדשות במקומן.
    4 מזוזות דורשות תיקונים.

המזוזות חדשות יחסית ונקנו לפני כ- 4 שנים...

מכון פאר יתקן לי את המזוזות (הן אמרו שאין צורך להחליפן, הם יתקנו אותן ואם בבדיקה יראו שהתיקון הצליח אפשר להשתמש בהן) ואני ארכוש שם עוד 2 חדשות.

אני מאמינה!!! אני מאמינה שעכשיו הכל יהיה בסדר ובע"ה אקלט עוד החודש להריון נוסף והפעם הוא יהיה תקין!!

אני מאמינה הרפואה קונבנציונלית, אבל גם באלוהים!!

עוד משהו לחשוב עליו.. תבדקו את המזוזות...

שבת שלום.
12 תגובות
עמוד 1
  • ברוך השם..!! ישתבח שמו לעד הקדוש ברוך הוא "עילת העילות וסיבת הסיבות"

חלק מין הכתוב במזוזה קשור לילדים ראי:

"וְהָיָה אִם-שָׁמֹעַ תִּשְׁמְעוּ אֶל-מִצְו?ֹתַי אֲשֶׁר אָנֹכִי מְצַוֶּה אֶתְכֶם הַיּוֹם לְאַהֲבָה אֶת יְהוָה אֱלֹהֵיכֶם וּלְעָבְדוֹ בְּכָל-לְבַבְכֶם וּבְכָל-נַפְשְׁכֶם. וְנָתַתִּי מְטַר אַרְצְכֶם בְּעִתּוֹ יוֹרֶה וּמַלְקוֹשׁ וְאָסַפְתָּ דְגָנֶךָ וְתִירֹשְׁךָ וְיִצְהָרֶךָ. ... וְשַׂמְתֶּם אֶת-דְּבָרַי אֵלֶּה עַל לְבַבְכֶם וְעַל נַפְשְׁכֶם וּקְשַׁרְתֶּם אֹתָם לְאוֹת עַל-יֶדְכֶם וְהָיוּ לְטוֹטָפֹת בֵּין עֵינֵיכֶם. וְלִמַּדְתֶּם אֹתָם אֶת-בְּנֵיכֶם לְדַבֵּר בָּם בְּשִׁבְתְּךָ בְּבֵיתֶךָ וּבְלֶכְתְּךָ בַדֶּרֶךְ וּבְשָׁכְבְּךָ וּבְקוּמֶךָ. וּכְתַבְתָּם עַל מְזוּזוֹת בֵּיתֶךָ וּבִשְׁעָרֶיךָ. לְמַעַן יִרְבּוּ יְמֵיכֶם וִימֵי בְנֵיכֶם עַל הָאֲדָמָה אֲשֶׁר נִשְׁבַּע יְהוָה לַאֲבֹתֵיכֶם לָתֵת לָהֶם כִּימֵי הַשָּׁמַיִם עַל-הָאָרֶץ."
    – דברים י"א י"ג-כ"א

• אדוה יקירה! חיכיתי לתשובתך המלומדת!
    אני עדיין בהלם מתוצאות הבדיקה.
    בע"ה מעכשיו הכל יהיה בסדר. אני מאמינה מאד!!!
  • מצמרר לקרוא!! וכשבע"ה תיקלטי החודש זה יהיה עוד יותר מצמרר!!
    אדבר על כך עם בעלי...הערב הוא הזמין אותי לדייט
    ----------------------------------------------------

בעזרת ה' נעשה ונצליח :)
  • הלוואי אמן!!!! מגיע לנו קצת ניסים, לא? לכולנו.

אם את מאזור המרכז ותרצו לבדוק את המזוזות אתן לך את הכתובת של המכון הזה.

תהני בדייט, איזה כיף לך-פינוק!
  • בקרוב... יקירתיייייייייייייייי

• שלחתי
  • בקרוב אצלנו..????? אין קול ואין עונה??

• אני פה מאמי!!
    אני פשוט עסוקה באירגונים אני עוד שניה הולכת
    עד מחר אני אשלח לך את השם בלי נדר וכנ"ל את!!
    ----------------------------------------------------

בעזרת ה' נעשה ונצליח :)

• All you need is love....
  • תודה מרב יקירה.
    שבת שלום ובשורות טובות!

• היי.. אני מפורום הורים אבל הייתי חייבת להגיב על ההודעה שלך

לפני שילדתי את בכורי (יש לי שניים) לקח לי קצת זמן.

בלי קשר, בראש השנה באותה התקופה, החלטתי להחליף את המזוזה שהייתה קבועה בכניסה לבית שלי עוד מתקופת הבעלים הקודמים (קנינו את הדירה כמה שנים לפני כן).

בסיומו של אותו חודש- 9/07 התבשרתי שאני בהריון,

גם אני מאמינה שיש קשר (ואני ממש לא דתייה).

המון המון המון בהצלחה

שתהא זו תחילתה של תקופה חדשה

• תודה רבה! מהפה שלך לאלוהים..
    (גם אני לא דתיה אבל מאמינה).

מותר ואסור לאכול בהריון והנקה