הריון

פורום הריון ולידה

דף הבית | פרופיל | הרשם | נושאים פעילים | משתמשים | שאלות נפוצות
שמור סיסמה
שכחת את הסיסמה?
כל הפורומים

נישנושים ו"דברים טעימים" בזמן סכרת הריון?!

 כל הפורומים
 הריון ולידה
 תמיכה הדדית ונושאים כלליים
 נישנושים ו"דברים טעימים" בזמן סכרת הריון?!
כותב הנושא הבא הנושא הנושא הקודם  

noasan
משתמש/ת חדש/ה

1 הודעות

הודעות - 11/04/2011 :  06:43:33  הצג פרופיל משתמש  תגובה עם ציטוט
היי בנות,
נשארו עוד כחודשיים לסוף אבל לצערי, התגלתה אצלי סכרת הריון.
עדיין לא מטופלת תרופתית (ברוך השם!) אבל צריכה לשמור דיאטה חזקה מאוד.

עד התגלית המצערת, לפני כשבועיים, הייתי פשוט "חיה" על מתוקים ונישנושים!
מה שאומר 2 דברים:
1. ה--י-ז-ה-ר-ו ! במיוחד למי שיש את זה במשפחה...
2. זה חסר לי נוראאאא
אשמח אם תוכלו להמליץ על "דברים טעימים" או מאכלים מגוונים יותר לנשים במצבי (חוץ מלחם קל, ירקות ובשר... )

תודה ובהצלחה
נועה
לילוש אילת
משתמש/ת בכיר/ה

3127 הודעות

פורסם - 11/04/2011 :  06:57:24  הצג פרופיל  כתוב דואר אלקטרוני  Reply with Quote
היי אבא שלי חוה סכרת כבר שנים אז אצלנו במשפחה יש מודעות גבוהה...
אני יכולה להמליץ לך על מרמולייט שזה כל מיני עוגיות ועוגות ללא סוכר אבל הם עדיין מתוקות וטעימות

חוץ מיזה את תמיד יכולה לאכול פירות או פורוזן יוגורט רק על בסיס פירות שזה יוגורט עם פרות וזה נורא טעים... יש מלא גלידות דלות סוכר...ובכללי היום את יכולה למצוא הכל לחולי סכרת אני גם שומרת כי יש לי במשפחה ואני מפחדת שזה יעבור אליי...

שיהיה לך המשך הריון תקין ומהיר ושהכל יהיה מאוחרייךאל ראש הדף
soshi
מנהל/ת פורום

4407 הודעות

פורסם - 11/04/2011 :  07:24:15  הצג פרופיל  Reply with Quote
כמו שלילוש אמרה, מרמולייט. יש לי דודים סכרתיים שניהם בצורה קשה, הם מכניסים רק את זה הביתה, פירות במינון ולא 2 ביחד, יש גם ריבות ללא תוספת סוכר, לא הרבה פחמימות כי הם הופכים לסוכרים, יש לך אפילו שוקולד פרה ללא תוספת סוכר...

אל ראש הדף
elaf
משתמש/ת בכיר/ה

4141 הודעות

פורסם - 11/04/2011 :  12:11:43  הצג פרופיל  כתוב דואר אלקטרוני  Reply with Quote
תיזהרי!
לא כל תחליף סוכר מותר בהריון!
תראי שזה על בסיס סוכרוז.
פירות אסור בצרורות..
מותר 2-3 ביום.
יוגורטים מותר רק לבנים בלי המתקות.
את יכולה לקחת קוטג'..לחתוך אפרסמון- מעט תות- מעט פרי אחר שאת אוהבת לקוביות קטנות ולערבב עם הקוטג'- מעדן
תקני לך תחליף סוכר על בסיס סוכרוז ותשתי לך תה ללא קופאין עם סוכר במקום הסוכריות
תכלס אין באמת משהו אחר... אני הייתי מתענגת על גביע יוגורט שביום יום אני לא שמה עליו בכלל.. בגלל שאסור הוא היה נהייה טעים :)
ד"א גרעינים פיסטוקים ופיצוחים כאלו (לא עוגיות סיניות או קבוקים..אלא סוגי אגוזים) מותר לך בשפע.. כל עוד את לא שומרת על משקל :)להוסיף לפייסבוקאל ראש הדף
  הנושא הבא הנושא הנושא הקודם  
עבור אל:

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת, או ייעוץ מוסמך. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של הרופא המטפל. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.

הריון ולידה © אתר יולדת 2001-2015 אל ראש הדף
Snitz Forums 2000

שירותים מקצועיים

קהילת הריון ולידה

פוריות

לקראת הריון

הריון

לידה

אחרי הלידה

השנה הראשונה

העלאת מאמר

  • העלאת מאמר

העלאת סיפור אישי

כללי

 
 

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת, או ייעוץ מוסמך. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של הרופא המטפל. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.

 

                   
       תנאי השימוש בשירות      

    מובהר במפורש, כי השירותים והתכנים אשר מסופקים במסגרת שירות זה, מיועדים על מנת לספק אינפורמציה כללית בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה, אשר מכל מקרה חוות דעתו היא הקובעת. התכנים והמידע המסופקים במסגרת השירות הנם כלליים בלבד, ועלולים לבטא אסכולה רפואית מסוימת או דעה אישית, והם אף תלויים בנסיבותיו ובעובדותיו של כל מקרה. בנוסף, התכנים המוצעים במסגרת השירות עלולים להכיל ליקוי ו/או טעות ו/או הטיה ו/או אי דיוק במידע ו/או בדרך העברתו או הצגתו, ואין להסתמך עליהם.

ייתכן שהמלצת מומחה תהיה שונה מהמתואר באופן כללי באתר, ובכלל זה יתכן ותתבקשו לבצע בדיקות נוספות, לחזור על בדיקות מסוימות או לבצע בדיקות בזמנים אחרים מאלו אשר מתוארים במסגרת השירות. אין להסתמך על עצה ו/או מידע המתקבלים באמצעות השירות ובכל עניין רפואי יש לפנות למומחה או איש המקצוע המתאים. בכל מקרה, המלצת איש המקצוע שלך היא הקובעת, ואין לראות בשירות הניתן במסגרת זו, בשום אופן או צורה, כתחליף להתייעצות עם המומחה מתאים, ובכלל זה כתחליף למעקב הריון אצל רופא מומחה.

מובהר כי איכות השירות תלויה בגורמים נוספים אשר אינם בשליטת החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות), ובין היתר באיכות וטיב התקשורת והכיסוי הסלולארי, איכות ציוד הקצה, תקלות ברשת הסלולארית, ברשת החשמל, בציוד הממוחשב ועוד, והחברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות), לא ישאו באחריות כלשהי בקשר עם כך.

כל שימוש בשירות, נעשית על אחריותו הבלעדית של המשתמש, והתכנים במסגרת השירות עומדים לרשות המשתמש כמות שהם (As Is) בלא כל התחייבות של החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם.

החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות) רשאים לנתק מהשירות משתמשים שביקשו להיחסם מקבלת שירותי תוכן/הודעות SMS או להתנתק מהשירות מכל סיבה אחרת, וכן לנתק מהשירות ו/או להפסיק את השירות ביוזמתם ובכפוף לכל דין.

המשתמש מתחייב לדווח לחברה, בכל מקרה של הפסקת שירות, במקרה בו ציוד הקצה יחדל לתמוך בקבלת הודעות SMS, וכן במקרה של אבדן, גניבה או העברת בעלות בציוד קצה.

מובהר במפורש, כי כל עוד המשתמש לא ביקש להפסיק את קבלת השירות, החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות) ימשיכו לספק את השירות לציוד הקצה, ובכלל זאת, גם אם לא יהיה באפשרות המשתמש לקבלו ו/או יחזיק בו צד שלישי.

החברה רשאית לשלוח אל המשתמש מדי פעם בדואר אלקטרוני או ב - SMS או בכל אמצעי אחר לרבות באמצעות פניה טלפונית , מידע בדבר שירותיה , וכן מידע שיווקי ופרסומי- הן מידע שהיא עצמה תפרסם והן מידע שתקבל לצורך משלוח מידי מפרסמים אחרים , והמשתמש מסכים לכך. בכל עת יוכל המשתמש לבטל את הסכמתו ולחדול מקבלתו, באמצעים אשר יפורטו באתר ו/או בהודעות שישלוח.

החברה רשאית לשלוח אל המשתמש מדי פעם בדואר אלקטרוני או ב- SMS או בכל אמצעי אחר לרבות באמצעות פנייה טלפונית, מידע בדבר שירותיה, וכן מידע שיווקי ופרסומי – הן מידע שהיא עצמה תפרסם והן מידע שתקבל לצורך משלוח מידי מפרסמים אחרים, והמשתמש מסכים לכך. בכל עת יוכל המשתמש לבטל את הסכמתו ולחדול מקבלתו, באמצעים אשר יפורטו באתר ו/או בהודעות שישלחו

טרם הירשמותך לשירות, קרא שנית את תנאי השימוש באתר, אשר חלים גם על שירות זה. במסגרת זאת, ומבלי לגרוע מכלליות האמור, תשומת לבך מופנית למדיניות הפרטיות של האתר, ובכלל זה לכך שפרטיך ישמרו במאגר המידע של החברה. הירשמותך לשירות זה, ייחשב כהסכמה מצדך לכל התנאים ההתניות וההודעות הכלולים בהודעה זו ובתנאי השימוש של האתר.

                 סגירה