שאלה לכל מנוסות האפידורל. ;) - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • תגידו לי - האם באמת יש תופעות לוואי אחרי? איזה תופעות?
    והאם הן בלתי נסבלות כמו כאב הלידה?

מבלבלים לי את המוח - אני חייבת לדעת כמה זה בלתי נסבל מהרגע שסם הקסם הזה מתפוגג

24 תגובות
עמוד 1
  • אני לקחתי בלידה השניה בלבד - ולא השפיע עלי בכלל.
    כאילו לא עשיתי את הזריקה

• אני קיבלתי אפידורל - בקיסרי

• לי לא היו ואחרי שקיבלתי אפידורל כאבי הצירים נעלמו - ואני הרגשתי צירים רק בפתיחה של 5 ולא רוצה לדמיין את הצירים של פתיחה 10
  • שום תופעות לוואי!!!
  • אני הבנתי שהכאבי גב שהאפידורל משאיר אחרי הלידה - עדיף כבר לסבול את הצירים עצמם.
    מעבר לזה לא שמעתי שלהאפידורל יש תופעות לוואי
  • לא משאיר שום כאבי גב. כמו בכל הליך רפואי יש סיכון נמוך ביותר אבל 99.99999999999% לא סובלות מכלום. אולי אם יש בעיה קיימת כבר.

תתייעצי עם רופא לכל היותר שיסביר לך

בהצלחה
  • **מאמי קורה לפעמים שאחרי האפידורל יש כאבי ראש ועורף חזקים, כאב שלא חולף, ואז צריך לעשות משהו שנקרא BLOOD PATCH ,בעצם לוקחים לך קצת דם מהוריד ביד ומחדירים את הדם למקום שבו היה האפידורל, גורמים בכוונה לקריש דם, מעין פקק שסותם את ה"חור". למה? מה שקורה זה שיש דליפה של הנוזל השדרתי במקום של האפידורל, הנוזל לוחץ על הקרומים וזה עושה כאבי ראש... בהתחלה מנסים לטפל ע"י מתן המון נוזלים ליולדת ושתייה מרובה של קפאין, לרוב כלום לא עוזר מלבד הBLOOD PATCH ואז היולדת מרגישה כמו חדשה!!! תמיד עובד
  • כחודש אחרי הלידה התחילו לי כאבי גב שלא מהעולם..עד אז לאידעתי מה זה כאב גב בכללהייתי מתכופפת כדי להחליף לו חיתול והיה לי ממש כואב להתרומם..עד כדי כך.
  • בובה,

לא נראה לי שמה שיכתבו לך יעזור כי זה מאוד אינדיוידואלי וכל אחת מרגישה אחרת גם עם הזריקה וגם בלי הזריקה ובכל התהליך שאחרי.

עד שלא תחווי את הכאב של הצירים והלידה גם את לא תדעי אם את רוצה לקבל אפידורל או לא ולכן חבל שאת מסרבלת לעצמך את הראש ואת הלב כבר עכשיו.

מאחלת לך לידה קלה וכיפית!

באהבה ענקית
  • שירה
    עוד פעם את רוצה להפחיד אותי?

• כמו שאמרו לי תמיד - תבואי עם דף חלק בראש ותחליטי לפי איך שמתגלגלים העניינים בביה"ח.

זה הכי נכון. בהצלחה
  • שום תופעות

• אני התאהבתי במרדים
    בחיים צריך לדעת להסתכל על חצי הכוס המלאה - תמיד!!!!!

שיהיה יום מקסים לכולם!!!!!

באהבה, ליאת.
  • אני לקחתי אפידורל וזה רק הרדים את הרגליים ולא אילחש את הצירים - גם זה קורה.... בנוסף לעיתים האפידורל מעכב את התפתחות הלידה כך קרה אצלי ובסוף נותחתי
    אממממ... כאבי גב מעולם לא היו לי והיום יש אחרי מאמץ קל הגב התחתון כואב לא בצורה חריגה אבל כואב. נסי להימנע קחי טשטוש.
    http://www.holdthatpic.com/

• בואי נאמר, לא מוותרת על הזריקה !!!
    נותנים בזמן ציר כך שהציר מטשטש ובנינו..כואב יותר מהדקירה...

אין לי שום תופעות טפוטפוטפו..
    תופעות שנשים טוענות אליהם כמו כאבי גב זה גנטי..
    הכל מתחיל ונגמר שם..
    מצטרפים ל YES

072-2514350 מספר ישיר אליי ללא המתנה
  • לי היתה רגישות קלה (לא נורא, קצת מטריד) בגב- בנקודה של המחט בעונות מעבר בד"כ, אבל גם זה עבר ואני לא זוכרת מתי הפעם האחרונה שהרגשתי משהו.

ושאלה- מי שמתלוננת על כאבי גב, איך אתן יודעות שזה מהאפידורל?
    (באמת אני שואלת, לא בקנטרנות)
    הרי באותה תק' הגוף גם ככה עובר שינויים, והעייפות מטורפת, ואנחנו לא נהיות צעירות יותר...
    בקיצור- הרבה דברים יכולים להסביר הופעה של כאבי גב אחרי לידה מעבר לאפידורל, אז איך יודעים?

מיכל

• לקחתי.
    שום תופעות לוואי.
    כאבי גב יכולים להיות קשורים גם לעובדה שרוב היום אנחנו מחזיקות תינוק על הידיים... לא בהכרח תוצאה של האפידורל.
  • שום תופעת לוואי... ב"ה
    "...אמא שרה לבן בלילה... אמא כאן לידך כל הזמן..."
  • אני לא סבלתי משום תופעת לוואי וגם לא חברות שלי שקיבלו אפידורל, אבל תופעות לוואי קיימות, הם לא נוראיות ולא מסכנות חיים. אני ממליצה לך להגיע לבי"ח עם ראש פתוח, כשתרגישי את הצירים תוכלי להחליט אם זה נסבל מבחינתך או שאת מעדיפה אפידורל. לכל אחת סף כאב שונה, הכל באמת אינדווידואלי... מי יודע, אולי תגיעי לבי"ח במצב מתקדם ובתוך חצי שעה כבר תלדי

• בואי נגיד שרציתי לאתר את המרדים כדי לשלוח לו פרחים.....
  • בואי נגיד שהחיים שלי מתחלקים לשניים - לפני האפידורל ואחריו...
    כאילו שמו לי משקפיים וורודים וכלום לא כאב אחרי הזריקה המיוחלת... (לא זכור לי גם שהזריקה עצמה כאבה)
    אל תוותרי
    [URL=http://www.glittergraphictext.com]

• אני לקחתי רק בלידה ראשונה ולא היו לי תופעות

• אין שום כאבים אחרי אפידורל.
    קשה לתת שתן, אני נאלצתי יומיים ללכת עם קטטר,
    לא נעים אבל עובר.
    כמהש בועות יכולים להיות טיפה כאבי גב,
    אבל חוץ מזה לא היו לי תופעות לוואי בכלל.
    נטלי
  • **מאמי קורה לפעמים שאחרי האפידורל יש כאבי ראש ועורף חזקים, כאב שלא חולף, ואז צריך לעשות משהו שנקרא BLOOD PATCH ,בעצם לוקחים לך קצת דם מהוריד ביד ומחדירים את הדם למקום שבו היה האפידורל, גורמים בכוונה לקריש דם, מעין פקק שסותם את ה"חור". למה? מה שקורה זה שיש דליפה של הנוזל השדרתי במקום של האפידורל, הנוזל לוחץ על הקרומים וזה עושה כאבי ראש... בהתחלה מנסים לטפל ע"י מתן המון נוזלים ליולדת ושתייה מרובה של קפאין, לרוב כלום לא עוזר מלבד הBLOOD PATCH ואז היולדת מרגישה כמו חדשה!!! תמיד עובד
    גם לי עשו את זה , אבל עדיין סובלת מסחרחורות באות והולכות
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה