סקירה מוקדמת - ד"ר ניצן שטיינמן - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי לכולן,

אני בשבוע 13 + 5.
    לאחרונה סיפרתי ל-2 חברות על הריוני והן שאלו אותי כמעט בפליאה מדוע אני לא הולכת לרופא פרטי לסקירה המוקדמת. שמעתי על העלויות ועל הקושי להשיג תורים למומחים ולא אכפת לי לא העלויות ולא ההמתנה ובלבד שאקבל את הטוב ביותר.
    מצד שני אמרו לי, לא להלחץ כי במכבי יש רופאים טובים... מיד ביררתי מי הרופא שאמור לבדוק אותי - ד"ר ניצן שטיינמן דרך מכבי ברעננה, מישהי מכירה אותו? המלצות ביקורות וגם אם לדעתכן כדאי לבטל את התור וללכת על רופא פרטי בכל מחיר... (זו גם תשובה)..

תודה!

דנה

דנה
15 תגובות
עמוד 1
  • ניצן עשה לי את הסקירה. עכשיו - הוא מקצועי ולעניין ובודק כל פרט לפרטי פרטיו. גם אם הוא צריך לעבור לוגינלי ואז לבטני ואז שוב לוגינלי 10 פעמים. הוא בודק בכדי לראות שהכל תקין. אבל... הוא לא יחפש לתת לך תמונות יפות של העובר. הוא מקצועי ולגבי הבדיקה ולי לא נתן תמונות יפות - לא חיפש לעשות את זה בכלל.
    אין לי תלונות כי לי חשוב יותר שהרופא שבודק את העובר יבדוק אותו יסודי!!!

הוא נחמד וחביב ורציני מספיק בנוגע לעבודתו.

דרך אגב - אמא שלי עובדת ברעננה שם. מתי את אמורה ללכת לבדיקה?

• היי!

איך את תמיד יודעת להשיב ולהרגיע אותי.....
    חששתי כי לא מדובר ברופא פרטי מומחה על אף שקראתי שהוא נחמד ונעים ופחות ברמה המקצועית שזה מה שהכי חשוב לי...

הבדיקה שלי בשבוע הבא ביום שלישי.
    ציטוט:
    פורסם במקור על-ידי laura R

ניצן עשה לי את הסקירה. עכשיו - הוא מקצועי ולעניין ובודק כל פרט לפרטי פרטיו. גם אם הוא צריך לעבור לוגינלי ואז לבטני ואז שוב לוגינלי 10 פעמים. הוא בודק בכדי לראות שהכל תקין. אבל... הוא לא יחפש לתת לך תמונות יפות של העובר. הוא מקצועי ולגבי הבדיקה ולי לא נתן תמונות יפות - לא חיפש לעשות את זה בכלל.
    אין לי תלונות כי לי חשוב יותר שהרופא שבודק את העובר יבדוק אותו יסודי!!!

הוא נחמד וחביב ורציני מספיק בנוגע לעבודתו.

דרך אגב - אמא שלי עובדת ברעננה שם. מתי את אמורה ללכת לבדיקה?

דנה
  • אני שמחה!

• שבע וחצי בערב.

אז אפשר ללכת בראש שקט? או לחפש/לבקש רופא אחר או לחילופין ללכת לרופא פרטי מומחה אחר...
    אני נשמעת לחצוצה נורא...לא מתאים לי....
    לא הייתי חושבת על זה לולא קיבלתי תגובות כמו: "מה, את לא הולכת לרופא פרטי????" והתגובה שלי היתה: "וואלה?? צריך???"

קראתי שהוא אחד מהמומחים בשיבא תל השומר, זה קצת מרגיע אותי.

ציטוט:
    פורסם במקור על-ידי laura R

אני שמחה!

דנה
  • יאללה - כל מי שמלחיצה שתשחרר גזים בשירותים. אני בטוחה שהוא פועל כפרטי במקום אחר ועובד יחד עם מכבי. מה ההבדל?

בשבע וחצי בערב אולי תיפגשי את אימא שלי שם. היא אחות....
  • אני מכירה אותו...
    הוא עשה לי סקירה מאוחרת במכון "שקוף" בשוהם (אם אני לא מתבלבלת באחר)

יש לי חברה שהוא הרופא נשים שלה במכבי והיא מאוד מרוצה...

אני לא הייתי הולכת על סקירה פרטית... ההבדל הוא שמתעכבים לך על הבטן חצי שעה במקום 20 דקות והופכים עולמות כדי שתצא לך תמונה יפה
    וזה אחלה, אבל לא שווה לשלם פי כמה וכמה על זה...
    אני מדברת מניסיון כי בהריון הראשון הלכתי לרופא פרטי ובשני הלכתי לרופא הפרטי שכבר עבד דרך הקופה ושילמתי הרבה הרבה פחות - והתוצאה אותה תוצאה...

אם חלילה חלילה עולים על איזשהי בעיה כדאי אולי לשקול לפתור אותה במישור הפרטי, אבל ככה זה באמת סתם בזבוז כסף ששווה להשקיע במקום אחר...
    "...אמא שרה לבן בלילה... אמא כאן לידך כל הזמן..."
  • תודה בנות!

איך קוראים לאמא שלך?
    לא צריכה תמונה מהממת, אני רק רוצה לדעת שהכל בסדר...זה יספק אותי

דנה
  • אינה - אבל בטוח שהיא תהיה שם כי או שהיא עובדת עד 07:00 או עד 10:00 בערב.

בהצלחה ותעדכני
  • מבטיחה לעדכן...
    תודה מותק!

דנה
  • הי,
    אני עשיתי דרך מכבי את כל הבדיקות שלי אצל ד"ר ניצן (שקיפות ושתי סקירות).
    גם החברות שלי התפלאו מאוד לגלות שאני לא הולכת לרופא פרטי.

הרופאת נשים שלי מאוד אוהבת אותו - היא אומרת שהוא מאוד יסודי וטוב.
    אני הייתי מאוד מרוצה. הוא יסודי ורציני אך עדיין אדיב ונחמד.
    לא - הוא לא יתאמץ להוציא לך תמונה יפה (למרות שפעם אחת הוא כן עשה לי את זה) אבל הוא כן יתאמץ לבדוק שהעובר שלך בריא ושהכל תקין.

אני מניחה שאם היה ספק לאיזשהי בעיה אצל היפה שלי אז הייתי שוקלת ללכת פרטי, אבל טפו טפו טפו - הכל תקין עד כה (שבוע 24).

מקווה שזה עזר :)
  • תודה לוסי, נראה לי שרובנו מסכימות על כך שעדיף שייבדק שהעובר בריא מאשר פוטוגני
    קיבלתי את הרושם מקריאה עליו באינטרנט וגם מניסיונן של הבנות שהוא יסודי ומקצועי שזה הכי חשוב.
    חברה שלי אמרה לי שכל העניין של הרופא פרטי הוא בס"כ סוד של טרנד פלצני כי אותם רופאים שהם דרך הקופה (לפחות ממה שאני יודעת במכבי) הם באמת רופאים פרטיים גם מחוץ לקופה! אז מה הקטע??!
    אותו דבר גם לורה אמרה בעניין.... אז אני משחררת לחץ....

וזה לא עניין כלכלי בכלל, אין דבר שאחסוך מהבונבון הקטן....
    דנה
  • עשיתי אצלו לצערי
    לא היה לי נעים בכלל
    לחץ לי על הבטן למרות שאמרתי שזה כואב
    לא היה סבלני
    לא ממליצה בכלל
  • אני לא חושבת שהוא מקצועי, כי הוא לא מצליח לאבחן היטב את האיברים ממראה ראשון ואז לוחץ ומכאיב ועובר מוגינלי לחיצוני ומתבלבל ושולח לשירותים. אני לא חושבת שאולטראסאונד צריך להיות בדיקה מכאיבה, יש מספיק בדיקות מכאיבות בהריון ולידה. ממליצה לא להגיע אליו.
  • אני לא חושבת שהוא מקצועי, כי הוא לא מצליח לאבחן היטב את האיברים ממראה ראשון ואז לוחץ ומכאיב ועובר מוגינלי לחיצוני ומתבלבל ושולח לשירותים. אני לא חושבת שאולטראסאונד צריך להיות בדיקה מכאיבה, יש מספיק בדיקות מכאיבות בהריון ולידה. ממליצה לא להגיע אליו.
    ממש לא מסכימה, עשיתי אצל דר שטיינמן והוא היה אדיב ונחמד!!! דאג לבדוק כמה וכמה פעמים לוודא שהכל בסדר ותקין עם העובר, ממליצה בחום!!!
    בול!!! כל מילה שלך נכונה
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה