שמחה לבדי... - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי לכולן,

רציתי לשתף אותן במשהו קצת עצוב שעובר עליי בשבועות האחרונות..
    אני משתפת איתכן כאן בקשר להריון אבל לא בקשר לנישואיי.

בעלי עזב אותי ,אני לבד בהריון הזה.יש לי ב"ה את אחיותיי ואת הוריי שמעודדים אותי אבל מי כמוכן יודעת שמרגעים האלה בתקופה הזאת של החיים צריך את הבעל.
    את הבן אדם שאיתו עשית אהבה ויצא פרי אהבתינו

קשה לי מאד למרות שאני מנסה לעודד את עצמי ..למרות כל הבחיות ההקאות ,כאבי הראש וכו..שאני עוברת..אני גם מוטרדת להשאר אם חד הורית.
    אני רוצה את הילד הזה..אני בת 30+ הריון ראשון אני רוצה כבר להיות אמא למרות הכל.אבל...כואב לי
    התקשרתי אליו אתמול לשתף אותו בהריון אבל כנראה זה לא מעניין אותו וגם אני לא מעניינת אותו אז הוא ניתק לי בפרצוף.

הוא פתח תיק בבית הדין הרבני לגירושין אני תובעת שלום בית
    אני רוצה שיהיה לילד שלי משפחה.

איך עוברים את זה לבד???
    רוצה לשמוע את דעתכן..
    תודה

נטלי
24 תגובות
עמוד 1
  • אוי נשמה

• כתבת משהו "קצת" עצוב..
  • תודה
    לכולכן

גרמתן לי קצת לחייך על כל העצב שבי

נטלי
  • היי מותק
    לדעתי את לא צריכה להתעקש לשתף אותו ולרצות אותו..כמו שנאמר פה בפורום בימים האחרונים..עדיף להתגרש ולא לחיות כל החיים בסבל "רק בשביל הילדים" שגם להם זה לא תורם הרבה...תמשיכי הלאה..את נשמעת אישה חזקה..תמצאי מישהו ששוווה אותך באמת ולא אחד שמנתק בפרצוף ומוותר בכזאת קלות עליכם..
    מגיע לך יותר..בהצלחה
  • לא יודעת איך לעזור כלכך..
    אני מכירה נשים שהיו במצב דומה לשלך...
    שתיכננו חתונה גילו שהן בהריון ונעזבו....

לא קל לגדל ילד לבד אבל את נשמעת אישה חזקה ואני מאמינה שאם יש תמיכה אז אולי זה יעזור...

אני מחזקת את ידך ושולחת לך מיליוני חיבוקים ואם את צריכה לשתף ולהתחזק אנחנו פה :)

• וווואי אני קצת בהלם
  • היי

קודם כל אין לך מה לפחד לגדל לבד ילד בעולם שהוא כל כך רווי בסיפורים כאלו
    קחי אותי לדוגמא , אימא שלי גידלה אותי לבד , אבא שלי לא רצה לראות אותי
    ודרש הפלה ובזמנו לא היו עושים דברים כאלו ולכן אימא שלי השאירה אותי
    והיא לא מתחרטת אפילו לרגע אחד ! לא היינו בקשר עד גיל 18 לחודש אחד
    וגם זה נגמר וטוב שכך , אימא שלי המשיכה בחיים שלה וגם הוא ..

את האמת ?! אם הוא בחר בדרך הזאת זו בעיה שלו
    בבקשההההההה אל תרדפי אחריו כי בבוא היום הוא יעשה זאת שוב
    אין מה לעשות , לא נשארים ביחד בכוח
    אך חשוב לפנהי הכל ללבן את הדברים ובאמת לבדוק אם יש אפשרות לגשר על
    הפערים .

זאת לא חוכמה לקום וללכת אבל לצערינו יש גברים כאלו !

אישה במעמדך ובגילך צריכה להסתכל קדימה , את בהריון תשמחי !!!
    תפרידי בין הדברים למרות הקושי , יש באתר הזה בנות שנלחמות
    על היריון שכבר לא אכפת להן כלום !!!

שיהיה לך המון בהצלחה

בעזרת ה' נעשה ונצליח !!!
  • מותק תתעודדי!
    אמא שלי גידלה אותי כאם חד הורית ועשתה זאת לתפארת מדינת ישראל
    אני כל יום מודה לאל שאבא שלי לא ממש היה בסביבה כי בטח לא הייתי מסתדרת איתו, והיה כיף שהיינו רק שתינו.

אמא שלי היא אישה חזקה שתמיד עבדה ודאגה לכל מחסורי וגם קיבלה עזרה גדולה מהמשפחה שלה בגידול שלי.
    עדיף לפעמים משפחה חד הורית וטובה ובריאה ואוהבת מאשר אבא ואמא שלא טוב להם ביחד.
    זה קשה מאוד!! אבל את תמצאי את כוחות הנפש בך וכמובן שתעזרי המון במשפחה שלך.
    בעז"ה אם אתם צריכים לחזור להיות יחד זה יקרה, אבל אם הוא מתנהג ככה כבר עכשיו זה בעייתי.

תשמרי על עצמך, אל תהססי לבקש עזרה מהסובבים אותך ושיהיה לך המון בהצלחה בכל דרך בה תבחרי לפנות!!

חיבוקים
  • קודם כל שתרגישי טוב ויעברו לך הבחילות והתחושות הלא טובות שמעיבות על ההריון...
    שנית, יש לי חברים וחברות שגדלו בבית חד הורי והם יצאו בסדר גמור ואף מעבר לכך..
    יש לי חברים שהתגרשו וילדיהם חיים עם האמא והם נראים לי מאושרים בדיוק כמו ילדים אחרים ויש מצבים שאף יותר..
    אישה יכולה לגדל ילד לבד - אם רק תהיה חזקה ונקווה שתהיה לה תמיכה אחרת.

• יקירתי ,

ראשית תתעודדי עושה ושם שאת אישה חזקה , ועם משפחה שתומכת אני מניחה את יכולה לעבור זאת בקלות.

כמובן שהרצון הפנימי והאמיתי הוא שתהיה זוגיות ואבא לילד וכמובן ג בעל.

אך עם זאת לא נראה לי לנסות לכפות עליו שלום בית אם הוא לא רוצה.

אם הוא לא רוצה שחררי אותו .

תלדי בע"ה בידיים מלאות ואז נראה לי הכי מתאים לנסות להתחיל חיים חדשים .

שיהיה בהצלחה רבה
    ובשורות טובות .

טל
  • קודם קבלי המון
  • קודם כל קבלי

• אני רק רוצה לשלוח לך מליוני
  • לפני הכל

• היי נטלי..
    אני בת 28 אני התגרשתי כשהבן שלי היה בן שלוש..אני יודעת ומבינה את כל מה שעובר עליך...במיוחד כשאת בהריון הכל יותר עוצמתי ובטח שגם כואב.. ברור שהילד רוצה גם את אמא וגם את אבא..אבל עדיף שיגדל בבית בלי ריבים או צעקות ושלא יראה את ההורים שלו שלא סובלים אחד את השניה..עדיף שיגדל בסביבה רגועה ותומכת כמו שהזכרת את המשפחה שלך...אני רק רוצה לומר שלאחר הגירושים שלי הכרתי את בעלי - נישואים שניים.. ולפני חודש נולדה הנסיכה שלנו..והבן שלי באמת מאושר ואוהב את אחותו הקטנה..אני לא אקשר מדי פעם הוא אומר לי שהוא רוצה שאבא שלו יהיה כאן בבית שלנו....אבל מה שחשוב לי שהוא מאושר והוא נסיך קטן!!ושלא חסר לו כלום..
    תהי חזקה ואם את צריכה משהו אני כאן!

• יקירתי.
    אני מבינה את כאבך, אני מבינה לליבך ואני מבינה את חששותייך.
    אני רק יכולה לחזק כאן בנות אחרות ולספר לך
    שלהיות חד הורית זה לא מה שהיה פעם.
    להיות חד הורית זה לא כזה נורא.
    להיות חד הורית זה כבר לא אות קלון.
    להיות חד הורית זה לא אוי ואבוי.
    להיות חד הורית זה לא פשע.
    להיות חד הורית זו לא בושה.
    להיות חד הורית זה לא בלתי אפשרי.

להפך!!!
    על כל אחד מהדברים שכתבתי אני יכולה לכתוב את ההפך.

אני לא אשקר, זה קשה אבל זה הכל, בזה זה נגמר.
    גם אם הילד שלך לא יגדל עם אביו הביולוגי זה לא אומר שלא יכולה להיות לו דמות אב
    ואומר לך משהו מלב אל לב.
    אבא שלא מעוניין בילד שלו לא ראוי לילד שלו. נקודה!!! הבנת?!?!?! וכן מרגע זה אני צועקת עלייך כי לא אמור לכאוב לך על המצב הזה אלא על ההפוך... על זה שתשאירי
    את בעלך בכוח וכל מה שהוא יראה בכל פעם שהוא יביט על הילד הטהור הזה זה
    רק דברים רעים, רק תחושות שליליות וכל מה שהפוך בעצם מאהבה.

ועכשיו אני חוזרת לטון המרגיע והמלטף... ואפילו מחייכת אלייך תוך כדי
    יקירתי עצם העובדה שאת כל כך רוצה לממש את הזכות הטבעית שלך לאימהות
    מעידה על כך שאת יכולה לגדל הרבה יותר מילד אחד בלי שום גבר.
    זה מה שאת רוצה זה שלך וזו זכותך!!! תפסי את זה בשתי הידיים חזק חזק ובשתי הרגליים
    תבעטי בבעלך לכל השדים והרוחות כי הוא לא שווה את דאגותייך.
    יגידו שאני ממהרת לפרק בית בישראל, אני לא. אבל במצבים כאלה לא קשה לראות את הנולד.
    ואני עם כל הכבוד לא רוצה לשבת כאן ביום מן הימים ולקרוא סיפור הרבה יותר עצוב.
    תהיי חזקה מתוקתי אין לי ספק שעם משפחה תומכת כמו שלך הכל יהיה הרבה יותר מבסדר.
    שלך תמיד לחיזוקים, אם חד הורית
  • יקירתי
    זה לא נורא לגדל ילד לבד מניסיון אני אם חד הורית מאז שהבת שלי בת 3 חודשים
    ולי אין משפחה תומכת שעומדת לצידי אבל הנה הכל בסדר הילדה שלי כבר בת כמעט 3 ואנחנו ממש ממש בסדר
    זה לא קל אבל זה גם לא נורא הילדה ממלא לי את כל עולמי היא החיים הנשמה האוויר שלי יותר טוב מכל גבר
    תהיה חזקה אל תישברי הכל יהיה בסדר ואת והילד תהיו בסדר ההפסד כולו שלו ותאמיני לי שהוא עוד יבין זאת
    אם את רוצה לדבר אני בפייסבוקliora gershovits ובכייף את יכולה לדבר איתי

• אני מצטער לשים את זה באינטרנט אבל אין לי ברירה. האם מעולם לא האמנתי בקסמי אהבה או כישופים עד שפגשתי את הקוסם ההוא כשביקרתי את חברתי ב- isreal לפסגה עסקית השנה. אני פוגש אדם בשם דוקטור ALABA היה ממש חזק, והוא יכול היה לעזור בכישופים שיחזירו את האבודים, את המאהבים ואת כספי הקסם, הקסם או הקסם לעבודה או לאושר. אני שמח עכשיו. אני מעיד כי האיש שרציתי להתחתן עזב אותי 5 שבועות לפני החתונה וחיי התהפכו כי מערכת היחסים שלנו נמשכה 3 שנים. באמת אהבתי אותו, אבל אמו הייתה נגדנו ולא הייתה לה עבודה בתשלום טוב. כשפגשתי את הקוסם הזה, סיפרתי לו מה קרה והסברתי לו את המצב. בהתחלה הייתי מהססת וחשדנית, אבל פשוט ניסיתי. ובתוך יומיים, כשחזרתי לגרמניה, חבר (כיום בעל) התקשר אליי ובא אלי והתנצלתי שהכול סודר עם אמו ומשפחתו וקיבל ראיון עבודה חדש להתחתן. לא האמנתי כי ד"ר ALABA פשוט שאלה את שמי ושם חברתי וכל מה שרציתי. ובכן, עכשיו אנחנו נשואים באושר ומצפים לתינוק הקטן שלנו וגם לבעלי יש עבודה חדשה וחיינו השתפרו הרבה יותר. הדואר האלקטרוני שלו הוא: עכשיו אנחנו נשואים באושר ומצפים לתינוק הקטן שלנו וגם לבעלי יש עבודה חדשה וחיינו הפכו הרבה יותר טובים. הדואר האלקטרוני שלו הוא: עכשיו אנחנו נשואים באושר ומצפים לתינוק הקטן שלנו וגם לבעלי יש עבודה חדשה וחיינו הפכו הרבה יותר טובים. הדואר האלקטרוני שלו הוא: [email protected] אתה יכול גם להעביר לו WhatsApp בכתובת +2349039885856.
  • היי

קודם כל אין לך מה לפחד לגדל לבד ילד בעולם שהוא כל כך רווי בסיפורים כאלו
    קחי אותי לדוגמא , אימא שלי גידלה אותי לבד , אבא שלי לא רצה לראות אותי
    ודרש הפלה ובזמנו לא היו עושים דברים כאלו ולכן אימא שלי השאירה אותי
    והיא לא מתחרטת אפילו לרגע אחד ! לא היינו בקשר עד גיל 18 לחודש אחד
    וגם זה נגמר וטוב שכך , אימא שלי המשיכה בחיים שלה וגם הוא ..

את האמת ?! אם הוא בחר בדרך הזאת זו בעיה שלו
    בבקשההההההה אל תרדפי אחריו כי בבוא היום הוא יעשה זאת שוב
    אין מה לעשות , לא נשארים ביחד בכוח
    אך חשוב לפנהי הכל ללבן את הדברים ובאמת לבדוק אם יש אפשרות לגשר על
    הפערים .

זאת לא חוכמה לקום וללכת אבל לצערינו יש גברים כאלו !

אישה במעמדך ובגילך צריכה להסתכל קדימה , את בהריון תשמחי !!!
    תפרידי בין הדברים למרות הקושי , יש באתר הזה בנות שנלחמות
    על היריון שכבר לא אכפת להן כלום !!!

שיהיה לך המון בהצלחה

בעזרת ה' נעשה ונצליח !!!
    אני מצטער לשים את זה באינטרנט אבל אין לי ברירה. האם מעולם לא האמנתי בקסמי אהבה או כישופים עד שפגשתי את הקוסם ההוא כשביקרתי את חברתי ב- isreal לפסגה עסקית השנה. אני פוגש אדם בשם דוקטור ALABA היה ממש חזק, והוא יכול היה לעזור בכישופים שיחזירו את האבודים, את המאהבים ואת כספי הקסם, הקסם או הקסם לעבודה או לאושר. אני שמח עכשיו. אני מעיד כי האיש שרציתי להתחתן עזב אותי 5 שבועות לפני החתונה וחיי התהפכו כי מערכת היחסים שלנו נמשכה 3 שנים. באמת אהבתי אותו, אבל אמו הייתה נגדנו ולא הייתה לה עבודה בתשלום טוב. כשפגשתי את הקוסם הזה, סיפרתי לו מה קרה והסברתי לו את המצב. בהתחלה הייתי מהססת וחשדנית, אבל פשוט ניסיתי. ובתוך יומיים, כשחזרתי לגרמניה, חבר (כיום בעל) התקשר אליי ובא אלי והתנצלתי שהכול סודר עם אמו ומשפחתו וקיבל ראיון עבודה חדש להתחתן. לא האמנתי כי ד"ר ALABA פשוט שאלה את שמי ושם חברתי וכל מה שרציתי. ובכן, עכשיו אנחנו נשואים באושר ומצפים לתינוק הקטן שלנו וגם לבעלי יש עבודה חדשה וחיינו השתפרו הרבה יותר. הדואר האלקטרוני שלו הוא: עכשיו אנחנו נשואים באושר ומצפים לתינוק הקטן שלנו וגם לבעלי יש עבודה חדשה וחיינו הפכו הרבה יותר טובים. הדואר האלקטרוני שלו הוא: עכשיו אנחנו נשואים באושר ומצפים לתינוק הקטן שלנו וגם לבעלי יש עבודה חדשה וחיינו הפכו הרבה יותר טובים. הדואר האלקטרוני שלו הוא: [email protected] אתה יכול גם להעביר לו WhatsApp בכתובת +2349039885856.
  • בעלי ואני נשואים כבר כ-7 שנים. היינו נשואים באושר עם שני ילדים בן ובת לפני 3 חודשים התחלתי לשים לב להתנהגות מוזרה שלו וכמה שבועות לאחר מכן גיליתי שבעלי פוגש מישהי. הוא התחיל לחזור הביתה מאוחר מהעבודה כבר כמעט לא אכפת לו ממני או מהילדים. לפעמים הוא יוצא ואפילו לא חוזר הביתה במשך 2-3 ימים. עשיתי כל שביכולתי כדי לתקן את הבעיה אבל הכל ללא הועיל. נעשיתי מודאג מאוד ונזקקתי לעזרה כשגלשתי באינטרנט יום אחד, נתקלתי באתר www.drwavaofspirituallovespells.com שהציע שד"ר וואווה יכול לעזור בפתרון בעיות זוגיות, לשחזר מערכות יחסים שבורות וכן הלאה. אז הרגשתי שאני צריך לנסות אותו ויצרתי איתו קשר והוא עשה לי כישוף. שלושה ימים לאחר מכן בעלי בא אליי והתנצל על העוולות שעשה והבטיח לעולם לא לעשות זאת שוב. מאז הכל חזר לקדמותו. אני ומשפחתי חיים יחד שוב באושר והכל בזכות ד"ר וואווה. אם אתה צריך מטיל כישוף שיכול להטיל כישוף שבאמת עובד, אני מציע לך ליצור איתו קשר. הוא לא יאכזב אותך אימייל: [email protected] או whatsapp +12 162022709 ו-viber +12066713285 קחו דברים כמובנים מאליהם וזה יילקח מכם
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה