הריון

פורום הריון ולידה

דף הבית | פרופיל | הרשם | נושאים פעילים | משתמשים | שאלות נפוצות
שמור סיסמה
שכחת את הסיסמה?
כל הפורומים

מיטללל

 כל הפורומים
 הריון ולידה
 תמיכה הדדית ונושאים כלליים
 מיטללל
כותב הנושא הבא הנושא הנושא הקודם  

or28
משתמש/ת מתקדם/ת

442 הודעות

הודעות - 05/09/2011 :  12:02:26  הצג פרופיל משתמש  תגובה עם ציטוט
הי מה קורה??
רציתי לשאול-איזה דיאטה את עושה? של שומרי משקל?או חלי ממן?meytal030
משתמש/ת בכיר/ה

7738 הודעות

פורסם - 05/09/2011 :  12:14:22  הצג פרופיל  כתוב דואר אלקטרוני  Reply with Quote
הי בובה

שומרי משקל
הבנתי שהדיאטה של חלי ממן גם ממש עובדת.. מה שאני אוהבת בשומרי משקל שאני יכולה לאכול הכללל ופשוט לנקד (אני אוכלת עוגיה , שוקולד לפעמים, פיצה, ועוד ועוד...)

אל ראש הדף
or28
משתמש/ת מתקדם/ת

442 הודעות

פורסם - 05/09/2011 :  12:18:43  הצג פרופיל  Reply with Quote
והדיאטה של חלי ממן לא עובדת גם עם נקודות??
אני ממש מתלבטת אם להתחיל אצלה או לא.. קשה לי כשאומרים לי מה לאכול בדיאטה..אבל מצד שני-עד היום כל הדיאטות לא עזרו-כל מה שהורדתי העליתי בחזרה ואני שומעת עליה כאלה סיפורים...
אל ראש הדף
rinat24
משתמש/ת בכיר/ה

6100 הודעות

פורסם - 05/09/2011 :  12:25:01  הצג פרופיל  כתוב דואר אלקטרוני  Reply with Quote
חלי ממן עובד
מה שאני לקחתי ממנה זה הספירת קלוריות
והלא להיות רעב לאוכל בכמיות קטנות
ממי זה רק משמעת עצמית שלך וחיזוקים מהסביבה אני ירדתי
14 קילו בהדרגה כל פעם ירדתי ושמרתי
והיום 9 חד' אחרי ואני על אותו משקל
אני עדיין צריכה להוריד עוד 8 קילו
בהצלחה

ממליצה בהתחלה לפחות לרשום
כל דבר שאת אוכלת
ואני יפוצץ כאן מיתוס אני נשקלת יום יום
באותה שעה ובאותו לבוש
כדי לדעת מה אכלתי אתמול ואיך זה השפיע על המשקל

[center]


אל ראש הדף
meytal030
משתמש/ת בכיר/ה

7738 הודעות

פורסם - 05/09/2011 :  12:25:34  הצג פרופיל  כתוב דואר אלקטרוני  Reply with Quote
אני לא יודעת בדיוק איך עובדת הדיאטה שלה.. אבל משהו בסגנון של שש ארוחות ובכל ארוחה אומרים לך נגיד:חלבוון+פחמימה
ארוחה נוספת- פרי (עלק ארוחה)
עכשיו מה שלי הפריע זה לכי תדעי בדיוק מה יש במה...

.. כנסי באינטרנט תקראי על שתיי הדיאטות ותחליטי מה עדיף לך.

ואם את צריכ המשהו אז אני כאן (למרות ששוב גם השבוע אני בזיופים רציניים עם הדיאטה)אל ראש הדף
  הנושא הבא הנושא הנושא הקודם  
עבור אל:

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת, או ייעוץ מוסמך. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של הרופא המטפל. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.

הריון ולידה © אתר יולדת 2001-2015 אל ראש הדף
Snitz Forums 2000

שירותים מקצועיים

קהילת הריון ולידה

פוריות

לקראת הריון

הריון

לידה

אחרי הלידה

השנה הראשונה

העלאת מאמר

  • העלאת מאמר

העלאת סיפור אישי

כללי

 
 

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת, או ייעוץ מוסמך. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של הרופא המטפל. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.

 

                   
       תנאי השימוש בשירות      

    מובהר במפורש, כי השירותים והתכנים אשר מסופקים במסגרת שירות זה, מיועדים על מנת לספק אינפורמציה כללית בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה, אשר מכל מקרה חוות דעתו היא הקובעת. התכנים והמידע המסופקים במסגרת השירות הנם כלליים בלבד, ועלולים לבטא אסכולה רפואית מסוימת או דעה אישית, והם אף תלויים בנסיבותיו ובעובדותיו של כל מקרה. בנוסף, התכנים המוצעים במסגרת השירות עלולים להכיל ליקוי ו/או טעות ו/או הטיה ו/או אי דיוק במידע ו/או בדרך העברתו או הצגתו, ואין להסתמך עליהם.

ייתכן שהמלצת מומחה תהיה שונה מהמתואר באופן כללי באתר, ובכלל זה יתכן ותתבקשו לבצע בדיקות נוספות, לחזור על בדיקות מסוימות או לבצע בדיקות בזמנים אחרים מאלו אשר מתוארים במסגרת השירות. אין להסתמך על עצה ו/או מידע המתקבלים באמצעות השירות ובכל עניין רפואי יש לפנות למומחה או איש המקצוע המתאים. בכל מקרה, המלצת איש המקצוע שלך היא הקובעת, ואין לראות בשירות הניתן במסגרת זו, בשום אופן או צורה, כתחליף להתייעצות עם המומחה מתאים, ובכלל זה כתחליף למעקב הריון אצל רופא מומחה.

מובהר כי איכות השירות תלויה בגורמים נוספים אשר אינם בשליטת החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות), ובין היתר באיכות וטיב התקשורת והכיסוי הסלולארי, איכות ציוד הקצה, תקלות ברשת הסלולארית, ברשת החשמל, בציוד הממוחשב ועוד, והחברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות), לא ישאו באחריות כלשהי בקשר עם כך.

כל שימוש בשירות, נעשית על אחריותו הבלעדית של המשתמש, והתכנים במסגרת השירות עומדים לרשות המשתמש כמות שהם (As Is) בלא כל התחייבות של החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם.

החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות) רשאים לנתק מהשירות משתמשים שביקשו להיחסם מקבלת שירותי תוכן/הודעות SMS או להתנתק מהשירות מכל סיבה אחרת, וכן לנתק מהשירות ו/או להפסיק את השירות ביוזמתם ובכפוף לכל דין.

המשתמש מתחייב לדווח לחברה, בכל מקרה של הפסקת שירות, במקרה בו ציוד הקצה יחדל לתמוך בקבלת הודעות SMS, וכן במקרה של אבדן, גניבה או העברת בעלות בציוד קצה.

מובהר במפורש, כי כל עוד המשתמש לא ביקש להפסיק את קבלת השירות, החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות) ימשיכו לספק את השירות לציוד הקצה, ובכלל זאת, גם אם לא יהיה באפשרות המשתמש לקבלו ו/או יחזיק בו צד שלישי.

החברה רשאית לשלוח אל המשתמש מדי פעם בדואר אלקטרוני או ב - SMS או בכל אמצעי אחר לרבות באמצעות פניה טלפונית , מידע בדבר שירותיה , וכן מידע שיווקי ופרסומי- הן מידע שהיא עצמה תפרסם והן מידע שתקבל לצורך משלוח מידי מפרסמים אחרים , והמשתמש מסכים לכך. בכל עת יוכל המשתמש לבטל את הסכמתו ולחדול מקבלתו, באמצעים אשר יפורטו באתר ו/או בהודעות שישלוח.

החברה רשאית לשלוח אל המשתמש מדי פעם בדואר אלקטרוני או ב- SMS או בכל אמצעי אחר לרבות באמצעות פנייה טלפונית, מידע בדבר שירותיה, וכן מידע שיווקי ופרסומי – הן מידע שהיא עצמה תפרסם והן מידע שתקבל לצורך משלוח מידי מפרסמים אחרים, והמשתמש מסכים לכך. בכל עת יוכל המשתמש לבטל את הסכמתו ולחדול מקבלתו, באמצעים אשר יפורטו באתר ו/או בהודעות שישלחו

טרם הירשמותך לשירות, קרא שנית את תנאי השימוש באתר, אשר חלים גם על שירות זה. במסגרת זאת, ומבלי לגרוע מכלליות האמור, תשומת לבך מופנית למדיניות הפרטיות של האתר, ובכלל זה לכך שפרטיך ישמרו במאגר המידע של החברה. הירשמותך לשירות זה, ייחשב כהסכמה מצדך לכל התנאים ההתניות וההודעות הכלולים בהודעה זו ובתנאי השימוש של האתר.

                 סגירה