שאלה אינטימית מאוד!!!!!!!!!!!! - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום לכולן אני יודעת שלחלקכם השאלה הנ"ל לא תיהיה רלונטית.....
    אני בחודש שישי ובעת קיום יחסי אישות אני ממש מרגישה כאילו בעלי מוחץ אותי למרות שבעלי ממש ממש לא שמן והוא משתדל מאוד לא לשכב עליי יותר מידי בכ"א אני בלחץ מזה.מה עושים?אולי מבין השומרות על התנוחות המותרות לפי ההלכה מה אתן עושות?
    אני יציין שזה לא הריון ראשון שלי יש לי כבר 2 ילדים בריאים בבית וגם אצלם קימנו את יחסי אישות בצורה כזו ולא נגרם להם שום נזק...היינו ביחד ממש עד הרגע האחרון.
76 תגובות
עמוד 1
  • אין לי בעיה לענות לך, אבל אני לצערי לא יודעת מה התנוחות המותרות מבחינת ההלכה, אז התשובה שלי יכולה להיות לא רלוונטית...

בכל אופן, בחודש שישי התנוחה שהגבר מעל (המסיונרית) כבר בעייתית בגלל הבטן.
    יש תנוחות אחרות, אבל שוב, זה כנראה לא יהיה רלוונטי
  • היי מתוקה,

גם אנחנו שומרים על ההלכות הנ"ל, לפי הרב שלנו אין בעיה לקיים עד חודש תשיעי בתנוחה הרגילה (הבעל מעל)
    אבל יש מאוד להזהר שהבעל לא ישען על הבטן, אלא ישים את כל משקל גופו על הזרועות כמו שכיבות שמיכה, קשה אבל אין הרבה ברירה.

יש לי חברה שלבעלה היה קשה להשען על הזרועות והוא נשען על הבטן בזמן היחסים והיא הגיעה למיון למחרת בבוקר עם צירים מוקדמים (תחילת חודש שביעי) בגלל שהוא דחף את העובר לצוואר הרחם, אומנם ברוך ה' לא היתה פתיחה או משהו אבל צירים חזקים והמון כאבים, הרופאה אסרה עליהם לקיים שבועיים.

לא מומלץ להשען, וכן מומלץ להמשיך בתנוחה המותרת בגלל ההזרעה (והמבינה תבין).

• ההזרעה..?

• איזה עוד תנוחות מותרות בהלכה?
    זה מענין ומסקרן....

• יש עוד תנוחות שמותרות לפי ההלכה..

ממליצה לך להתייעץ עם רב אם את ממש מקפידה, ויש אתר כיפה ששם את יכולה להתייעץ.
    אפשר גם את התנוחה של הצד
  • איך איך כל שרשור בפורום הזה חייב להגיע לתיאורים

• סליחה?
    לפי ההלכה מה שנוח לך מותר!
    ואין עם זה שום בעיה
  • סלחו לי אני חילונית גמורה וממש לא מבינה בהלכות ,וזה קצת מוזר לי שיש תנוחות מסויימות שרק מותרות מה זה משנה באיזו תנוחה נכנסים להריון ? טוב אני כנראה לעולם לא אבין .
    יש אפשרות שתהיי על הגב ובעלך ישכב לידך על הצד קצת בזוית כמו משולש כזה שווה שוקיים חחח . את תשימי את הרגליים שלך על שלו כשהו על הצד וחודר אליך . מקווה שהבנת את ההסבר

מאיה.

• אסור לך לשבת עליו? זה הכי נוח בסוף ההריון.

בגלל דברים כאלה בדיוק אני לא אוהבת דת. בהדרכת כלות האדמתי מכעס מהדברים שהבלנית אמרה.

• תגידו, פיקוח נפש עובר לא דוחה תנוחה??
  • שוב אין שום בעיה עם שום תנוחה לגבי ההלכה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

• תות בננה, יש חובה בהלכה שהגבר יהיה מעל האישה בחלק שהוא גומר. אני משתדלת להיות מכבדת כלפי המנהג לעשות אפילו סקס לפי ההלכה, אבל קשה לי אז אני לא אוסיף את דעתי.

• לא יודעת מה איתכן אבל השירשור הזה מצחיק אותי

• סורי אבל השרשור הזה גם אותי הצחיק

• דווקא השרשור לא הצחיק אותי - יותר עניין אותי
    קראתי אותה בקפידה מלאה

• מסטולווווווווווותתתת אתןןן!!!!!!

מותר את כל התנוחותתתתתתת שבעולםם אבל וזה אבל גדול, בזמן שהגבר גומר (והאשה יכולה להתעבר מזה - בזמן שאין מניעה) הבעל יהיה מעל האשה בתנוחה הרגילה..

זה מעניין יש בזה הרבה עומק וסודות לגבי יצירת הוולד והאופי שלו, זה חשוב וזה מדהיםםםםםם וניקול, חבל שאת רואה את זה בצורה כזאת.

אם הייתן שומעות את זה מפי הרבנית שלי, הייתן מבינות כמה זה משתלם אח"כ עבור הילדים שנוצרים. אי אפשר להסביר את זה כאן בכתב בטוח לא.
    מה שכן, זה לא סתם תהיו בטוחות.

וגם בזמן ההריון הוולד זה הכי חשווב, יש עוד תנוחות שמותר אבל עדיף את הרגילה, שוב כל מקרה לגופו ועל דברים כאלו עושים שאלת רב.

• אדווה - הבלנית שעשתה לי את ההדרכת כלות אמרה שזה קשור ליצירת נשמות רוחנית גם כשלא מנסים להיכנס להריון ממש (עם גלולות למשל.) , ואני מתארת לעצמי מהשאלה שגם בזמן הריון זה אסור.
    הבלנית אמרה הרבה דברים הרבה יותר גרועים בנושא, ובגלל זה הרתיעה שלי. כמו למשל שאסור לראות את הפנים אחד של השני בזמן אורגזמה - לכן חובה שיהיה חושך, רצוי לא לקיים יחסים ביום (למה??) אבל אם חייבים אז לסגור תריסים ולהחשיך לחלוטין, אסור בשום מצב לבעל לראות את איבר המין של אישתו ואסור לנשק אותו.

בתור בחורה רציונלית קשה עד בלתי אפשרי בשבילי לקבל שציבור שלם מודרך לקיים את כל זה בלי להפעיל שיקול דעת. אני שמחה לפי התגובות שיש דתיות שלא הולכות בעיניים עצומות אחרי כל דבר ש"אמורים" לעשות. אני מכבדת את הדרך שלכן.

• ניקול מאמי, אני לא יודעת מי זאת הבלנית שהדריכה אותך אבל בחלק מהדברים שהיא אמרה, זה מממש לא נכון.

אני חוזרת בתשובה סה"כ 3 שנים, לפי כן הייתי חילונית לחלוטין.
    והיום אני נחשבת חרדית, תאמיני לי שאנחנו הכי מחמירים בדברים, ומה שאת אומרת לא קיים אצלינו....

קיום יחסים זאת המצווה הכי טהורה ומדהימה שיש לבעל ולאשתו, זו מצווה שאומרים שהקב"ה בכבודו ובעצמו נמצא עם בני הזוג בחדר בזמן קיומה.

תראי עם גלולות אין בעיה כי אשה לא אמורה להתעבר!
    הבעיה היא ברגע שנוצרת נשמה ממש ולא רוחנית, נכון נוצרות נשמות גם כאשר האשה מונעת אבל בזמן הזה מותר לקיים ולסיים בתנוחות אחרות,
    תראי יש פעמים שגם שהאשה יכולה להתעבר אפשר את התנוחות המגוונות אבל מדי פעם ולא בזמן תדיר, ממש פעם ב... כי לא כדאי שככה יווצר וולד במידה והאישה התעברה.
    ושוב מדובר רק ברגע שהבעל גומר! כל עוד הוא מחזיק את עצמו בפנים אפשר לעשות תנוחות עד לרגע השפיכה של הבעל.

לכסות את הפנים????????
  • תשובה מפורטת - סחתיין
    תסלחו לי אבל כל החוקים האלה - רואים שגברים המציאו אותם...
    "..ילדיכם אינם ילדיכם
    כי פרי געגועי החיים אל עצמם.
    באים הנה דרככם, אך לא מכם.
    חיים עמכם אך אינם שייכים לכם.
    תנו לילדיכם את אהבתכם, אך לא את מחשבותיכם.
    כי לא לכם הגיגיהם..."

מתוך "על הילדים"/חליל ג'ובראן
  • אוי לי אנחנו זוג טמא לחלוטין

וזאת בדיוק הסיבה שאתן לבעלי אם אי פעם ירצה לחזור בתשובה - העקרב השובב הזה חחחחחח

דרך אגב אם מה שאת כותבת נכון אז הבחורה המדוברת יכולה לקיים יחסים בכל התנוחות בכל השעות כי הרי היא כבר בהריון ומה שנוצר נוצר.

וגם הבנתי סוף סוף למה יצאו לי כאלה בנות מושלמות חחחחח

• אתן רואות?
    לכל אחת דעתה שלה וגם בדת יש הרבה דעות והבנות.

אני חרדית בלידה ולא הכרתי את מה שאדווה כתבה.
    אני לא שמעתי שאסורות תנוחות מסוימות! אמרו איך שנוח. נקודה.

ולכל התוהות, החרדים וחלק מהדתיים לא מקיימים יחסים לפני חתונה, ולכן מה שמלמדים לפני החתונה זה בגדר חדש. השאר, או אופן קיום היחסים ע"י אחרים פשוט לא מעניין
    מבחינתנו זאת הדרך ואין אחרת. לא הכרנו אחרת.
    ומי שלא מכיר דרך אחרת, לא חושב שיש משהו מוזר בדרך שלו. וזה לאו דווקא תמיד חיסרון.

ואגב, "פרימיטיביות" היא כמו "מכוער". הגדרה יחסית לדעתי. כל אחד יכול להיות פרימיטיבי בדברים מסוימים מנקודת מבטו של השני. ויש המון דוגמאות לזה.

ומי שרוצה לקרוא לזה פרימיטיביות שיקרא. זה לא מפריע לי

העיקר שיהיה יום טוב לכולנו ונאהב אחד את השני בגלל מה שהוא, ולא בגלל דרכיו בחיים
  • אהה וניקול!

אני מבינה אותך לגבי אי הבנה של פרטים מסוימים בדת..

בתור אחת רציונאלית להחריד, רק אומר לך שתמיד קיימת האפשרות לשאול "למה". ולכל דבר יש תשובה מספקת. כמובן אם זה שאת שואלת אותו יודע את התשובה.

לצערי זה נראה להרבה אנשים (בעיקר חרדים) לא לגיטימי לשאול שאלות שמציקות להם, וזה לא דבר נכון.

צריך לשאול על כל מה שמפריע לי. נקודה.
    אדם אמור להבין את מה שהוא מקיים. אחרת זה לא אמיתי אלא מן השפה ולחוץ.

זו דעתי
    ויש עוד דעות כמובן
  • כנראה שלא קראת עד הסוף עם זאת המסקנה שלך סיוון.

מה שנוצר זה הכי משמעותי, כי כל מה שאת אוכלת, חושבת מדברת כועסת עצובה שמחה הוא מרגיש הכל ומקבל את הכל וזה בעצם משפיע על האופי והתכונות שלו, ולכן בזמן שהבעל גומר בתנוחה מסויימת תהיה לזה השפעה אבל רשמתי שזה מאוד יחסי וכל זוג והמקרה שלו לכן יש רב לשאול כל מקרה לגופו.

ונו באמת ילדים מושלמים אין לאף אחדד, והכל בגדר מה היית רוצה שיהיה בילד שלך, אצלינו הדתיים זה שונה, אנחנו רוצם ילדים עם טבעים מסויימים ועם דרך שונה מזו של החילונים והדברים משפיעים בזמן יצירת הוולד, הסברתי לניקול את השאלות שלה, לא הדרכתי ולא הטפתי לאף אחת מכן אז.........
  • אדוה מתוקה
    "..ילדיכם אינם ילדיכם
    כי פרי געגועי החיים אל עצמם.
    באים הנה דרככם, אך לא מכם.
    חיים עמכם אך אינם שייכים לכם.
    תנו לילדיכם את אהבתכם, אך לא את מחשבותיכם.
    כי לא לכם הגיגיהם..."

מתוך "על הילדים"/חליל ג'ובראן
  • ואווווו איזה שרשור מרתק
    היה מעניין לקרוא ועם זאת כמו תמיד אני נוכחת לדעת שמקומה של האישה שוב נחות מזה של הגבר וזה אחד הדברים שהכי מפריעים לי בדת שלנו שאני מאוד אוהבת ומכבדת בדרכי!

אני חילונית ומאמינה בדרכי שלי בקדוש ברוך הוא, אני עושה את מה שבא מהלב ( קוראת תפילות, מדליקה נרות שומרת כיפור וחגים) ובנוסף תמיד מנסה להיות אדם טוב כי זה מה שחשוב !

קשה לי מאוד עם זה שאנחנו תמיד הטמאות, המקום שלנו טמא, אנחנו אסורות גם אם יש לנו פצע קטנטן שגרם לדימום גם אם הבעל גרם לנו אותו בזמן יחסי מין
    אנחנו תמיד צריכות לשבור את הראש ולמצוא דרכים לקצר את המחזור אם הביוץ שלנו מגיע מוקדם ואם לא אז מה נעשה נאכל כדורים והגברים .....אווו הגברים ביהדות הם המלכים הכל מותר להם !
    סליחה אבל מהאיבר מין של הגבר אין הפרשות למינהן? לא קורה שחלילה יש דימום קטן, הם לא עושים את הצרכים משם אז מה ההבדל? שמישהי תסביר לי ?

והכי מעצבן זה שהגבר מודה לקדוש ברוך הוא שלא עשה אותו אישה אלוהים כמה פרמיטיביות ! וכמה זלזול באישה!

הלן
  • סליחה סליחה ממש לא התכוונתי לעורר כזה דיון.
    "איש איש באמונתו יחיה" ולכן גם הוספתי שזה לא יהי רוולנטי לחלק ממכם....ואם זה לא רלוונטי לא התכוונתי שתוסיםו תגובות כמו "לכן אני לא אוהבת את ההלכה"
    אני לא צריכה שמישהי אחרת תאהב אני צריכה לאהוב בעצמי.....וב"ה אני אוהבת ומרוצה מזה מאוד......ממש התאכזבתי מצורת התגובות......
    והאמת אני חושבת זה אני אשמה לא הייתי צריכה לעורר את זה כאן אלא בפורום של רבנים....
  • יש לי רק משהו אחד להגיד-

איש באמונתו יחיה!!!

היא לא באה להטיף לאף אחד ולא כלום, היא רק נתנה הסבר איך זה עובד בעולם החרדי...
    כל הציניות הזאת וההערות האלו לא במקום לדעתי!
    אתן לא צריכות לקבל את זה ואף אחד לא אמר לכן שתעשו ככה...
    אז תרדו ממנה קצת....

טוב יצא שאמרתי יותר מדבר אחד
  • ולי הפריע דווקא זה:

"המקום שממנו יוצא הוולד ובמילים שלנו - פתח הנרתיק למטה למטה שגם ככה האזור הזה מגעייל ומה יש להסתכל בו? הוא מאבחן אותי או משהו??"

האזור מגעיל??????????????????
    את תלכי לבית חרושת ותגידי שהבובות שהוא מייצר מגעילות? למרות שאת משחקת איתן יום ויום ואת לקוחה קבועה?
    למה פשוט להגיד שזה עוד יותר לא צנוע האיזור כי קוראים בו דברים אינטיימים שהם בין האישה לעצמה נגיד? כמו למשל שכל אחד לעצמו מחרבן בשקט ולא צריך לשתף אף אחד?
    למה ישר להגיד איכסה?גועל?
    זה לא קצת כפיות טובה כלפי היצרן?

יש הבנה מה אני רוצה להגיד?

נ.ב
    "זה אזור שיוצא ממנו דם והרבה טומאה וגועל, לכן זה נקרא שיקוץ הנפש ברגע שזה מגיע לפה" לא טיהרנו אותו לפני שעה במקווה מכל הגועל שהאיבר -שנברא ע"י ה' - הזה מוציא?
  • בנותתתתתתתתתתתתתתתתתתתת

הגזמתןןןןןןןןןןןןןןןןן

היא שאלה שאלה. ענו לה.

עכשיו תניחו לה!

תודה!

זה סתם ניסחף......

בשמת
  • וואאאאאאאאאאאאוווווווו באמת נסחפתןןןן

הייתי עונה להכללללל אם זה לא היה בכתב פשוט אין לי כוח להמשיך ולפרט,
    הלן יקירתי אם היית יודעת עד כמהההה המקום של האישה בת הוא הרבה אבל הרבהההה מעל הגבר לא היית מדברת ככה!!!!!

סליחה אבל משהו שאתן לא מבינות בו פשוט עדיף לשתוק.
    אני הייתי במקום שאתן הייתן בו ובחרתי בדרך אחרת ותאמינו ליי שאם אני שהייתי חתלתולה סקסית הפכתי לחרדית זה לא כי" מקומה של האישה ירוד בדת" אלא הההפפךך הגמור ושוב אין לי כוח להכנס לזה כי זה לא לכאן.

וכן אני נפגעתי מצורת הדיבור של סיוון ואפילו נטלי הרגישה את זה,
    ותודה על ההגנה, זה היה במקום
  • אדווה אני חייבת לציין שאני התבדחתי לחלוטין בתגובה שלי
    התכוונתי שאני ובעלי עשינו את שתי הבנות בתנוחות ה"רגילות" ובלילה ולכן כנראה הן יצאו כאלה מושלמות

• אדווה אני חושבת שקיבלת את זה מאוד קשה, לא חושבת שהייתה פה תגובה כלשהי לא ראויה סך הכל כל אחת הביעה את דעתה .
    את לקחת את זה אישית !

אני מדברת ממה שאני רואה ושומעת וזו הצורה שבה אני רואה את הדברים

בכל מקרה כל אחת רואה את הדברים כפי שהיא רואה וזו זכותה של כל אחת !

הלן

• סיוון היתי כנראה אי הבנה...

עכשיו אני מרגישה את ה"מכבדת את הדעה"
  • מיצי, אהבתי מאוד!!!
    מסכימה עם כל מילה שלך!!!
    באמת מעצבן
  • אדוה אחרי שהבהרנו את הדברים וברור לך שלא התכוונתי לפגוע
    וכמובן סליחה שכן פגעתי בשוגג...

איפה נטלי הגנה

• יכול להיות שהיא התכוונה אליי
  • אה אוקי

• יאאאאאאא
    נטאלי עם א'
    איך זה????????

• כן אליה התכוונתי....
  • כןןןןןןן
    יש כמה בנות שהיו קוראים לי נטאלי
    אני קוראת להן צפונבוניות
    צריך לשמוע את זה

מאריכים את הנננננאאאא ואז טלי

• חחחחחחחחח זה לא אמור להיות נה - טאלי
    הארכה בט' נטאאאאאלי
    האמת בשני הכיוונים זה יפה
  • חחחחחח בדיוק!!!!!!!!!!!
    עברנו לדיון נטלי

• אז תדונו בסיון

אני מנסה להבין למה נראה הגיוני לרשום סיון עם שני וו

איפה ההגיון בזה?

• חחחחחחח כל החיים שלי אני מתמודדת עם תגובות על השם שלי...

אז נמשיך את הדיון על נטלי/נטאלי:
    אז זה נטאלי עם א' אחרי ה- ט'
  • חחח גדוולל......

האמת אני תמיד רושמת סיוון

לא יודעת להסביר למה, זה פשוט מתחבר טוב עם שני וו'

ולממההה אומרים אדווה ולא אדוה?!

הרי אין מילה כזאת אדווה.

אדוה זה גלי הים הקטנים וזה עם ו' אחת

עכשיו עברנו לדיון אדוה
  • אתן יודעות מה טוב בשם המהמם שלי??
    שאין בו שום מקום לטעויות!!!!!!!!!!
  • חחחחחח זה נשמע יותר הגיוני עם שתי וו
  • זה העניין זה על אותו עיקרון
    למה להוסיף וו לאדוה?
    למה להוסיף וו לאחוה (סליחה אחוה שעירבתי אותך בדיון האינטימי חחחח)
    למה להוסיף וו לסיון

השם שלי כתוב בכל מקום, בלוחות שנה, בכתובה אפילו - בוו אחת בלבד

אז בבקשה לא להתעלל בי

• תאמיני לי שאני מבינה כמה הנושא של השם רגישששששש.....
    ההורים שלי דפקו אותי עם א' לא קשורה
  • חחחחח הורסת
    אני מתכוונת צפונבוניות מתל אביב שככה הן קוראות לי בצליל
    נהה טאליייי
    אבל אני מתה עליהן.....
    מתה על השם נטליייייייייייייייייי

עם כל הכבוד לא בגלל עצמי
    נטלי תאכלס זה שם של כוסית

76 תגובות
עמוד 1
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה