אוביטרל - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי בנות
    שאלה,
    יום שבת בבוקר לקחתי זריקת אוביטרל. מתי אמורים לקיים יחסים? מוצש וגם יום א או יום ב?? כי אני יודעת שלא טוב יום אחר יום..
    תאמתו/ תשללו את דבריי...
    תודה
26 תגובות
עמוד 1
  • את עושה הזרעה ???
  • האוביטרל אמור לתזמן את הביוץ כ36 שעות לערך מרגע הזרקתו ... עד כמה שידוע לי אבל תנסי להבין יותר דרך קריאה באינטרנט ...

בהצלחה !!!
  • לא, לא הזרעה. לקחתי פיורוגון לביוץ אבל תהליך הקיום על בסיס טבעי...
    הבעיה שכמו שאתם קורואת לו הבעלול נרדם,,,להעיר אותו זה יותר גרוע מלהעיר פיל שיישן...
  • מצחיקולה... תני לו לישון , אין כמו לפתוח את הבוקר עם המון אהבה

תנסי לשמר את הכייף, כי חלילה ואם תצטרכו טיפולים את כבר תשכחי איך עושים את זה
  • 36 שעות אחרי האוביטרל...לעבודה
    "הזמן עושה את שלו והוא מזור לכל שכואב
    אם לאלוהים לקח שישה ימים לברוא את כל מי שיש כאן
    מי אני שאמהר ואנסה לשנות את הכל
    כי הכל קורה ממילא בתחושה כזו שכל דבר בא במקומו"

• יי אשכולית.. כמה זמן אחרי ה36 שעות מומלץ לעבוד? נהיה ספציפים יום שבת בבוקר אוביטרל.. ממתי עד מתי ללעבוד?
  • היי,
    שאני לקחתי אוביטרל הרופא אמר לי לקיים יחסים בייום של הזריקה ובשלושה ימים שלאחר מכן ברציפות, אם אשליך את מה שהוא אמר לי לגביך זה אומר שתקיימו יחסים בשבת עד שלישי. מה גם שעשיתי מעקב זקיקים יומיים אחרי האורביטרל והרופא ראה שכבר היה ביוץ ואמר לי בכל זאת להמשיך לעבוד!!
    למה שלא תתיעצי עם הרופא שלך?

• כן..נראה לי שזה מה שאעשה.. מה איתך סליחה על החטטנות ? את בהריון או עדיין בטיפולים?
  • לצערי עדיין בטיפולים:(
    עברתי שני מחזורים עם איקקלומין ואורביטרל, זה הטיפול שקיבלתי מרופא הנשים שלי.
    לצערי לאחר הסבב השני עםהאורביטרל גילנו שלבעלי יש בעיה בזרע (שני הטיפולים היו מיותרים)
    רופא הנשים הפנה אותי לרופא פוריות ואמר שכנראה נצטרך לקפץ ישר להפריה כי במקרה שלנו יהיה חבל לבזבז זמן על הזרעות!
    אולי כך הדרך תתקצר לה :)  
    מחר יש לי תור לרופא פוריות ואז אהיה יותר חכמה!
    בקיצור המון בהצלחה וקדימה לעבודה
  • אם אין בעיה בזרע, והאוביטרל ניתן בשבת בבוקר....
    הייתי עובדת משבת ערב, עד שלישי (כי ביצית חיה עד 24 שעות)...
    אם יש בעיה בזרע אז 36 שעות משבת בבוקר זה ראשון בערב....להתחיל משם...
    "הזמן עושה את שלו והוא מזור לכל שכואב
    אם לאלוהים לקח שישה ימים לברוא את כל מי שיש כאן
    מי אני שאמהר ואנסה לשנות את הכל
    כי הכל קורה ממילא בתחושה כזו שכל דבר בא במקומו"

• היי רוצה לדעת מהזרקת האובריטל כמה זמן זה הביוץ
  • היי רוצה לדעת מהזרקת האובריטל כמה זמן זה הביוץ
    הביוץ מתרחש כ36 שעות לאחר זריקת אוביטרל.
    בהצלחה!
  • מה הסיכויי להיכנס להריון אחרי זריקה ראשונה של אוביטרל?
  • אוביטרל לא מעלה את הסיכוי לקליטה להריון אלא עוזר לתזמן את קיום יחסים או הזרעה סביב הביוץ. במידה וזה הטיפול הסיכוי הוא כמו בכל חודש, בין 20%-25%.
    בהצלחה
  • היי, הרופא נתן לי לקחת שתי זריקות יחד של אוביטרל. (מנסים כניסה טבעית ללא הזרעה) ידוע לכן משהו על זה? אני לא קוראת על זה בשום מקום
  • לא מכיר פרוטוקול כזה
  • שלום, רציתי לדעת מה ההשלכות של הזרקת אוביטרל לאחר שהביוץ כבר התחיל. האם הוא עדיין מאריך את משך הביוץ? או שמכיוון שהביוץ כבר התחיל באופן טבעי, לאוביטרל אין השפעה עליו?
  • אין השפעה. לכל היותר מקדים
  • אין השפעה. לכל היותר מקדים
    שלום רב
    אם אני עושה היום זריקת אוביטרל ומחר הזרעה אני אמורה לקיים יחסי מין היום או לא?.
    דבר שני קראתי קצת על הזריקה באינטרנט וכתוב שאסור להזריק אם יש ציסטה בשאלה ולי יש ציסטה בשחלה...אין לי עם מי להתייעץ היום אם בכל מקרה לקחת את הזריקה
  • שלום. הרופא המטפל מן הסתם שקל את זה.
    אם אין קושי בקיום יחסים או בעיית זרע מיוחדת אין מניעה לקיים גם יום קודם

בהצלחה !
  • בשני הייתי אצל הרופאת נשים שלי ואמרה שגודל בביצית 17 ... ונתתת לי מרשם לאוביטרל .. בשלישי בערב הזרקתי את האוביטרל אך לצערי לא הצלחנו לעשות הזרעה ברביעי או חמישי .. ואנחנו מנסים מחר ( לפי חישוב הוסת רק מחר צריך להיות הביוץ ללא הזריקה ) האם שווה בכלל לנסות אחרי שקיבלתי זריקה בשלישי בערב ?
  • לצערי לא
  • שלום וברכה,
    הרופא פוריות קבע לי טיפול ע"י יחסי מין בלבד נכון לימים אלו.
    בפעם הראשונה שהייתי במרפאה נקבע לי בדיקת דם ואולטרסונד ואז הודיעו לנו מתי אנחנו מבייצים(לצערי הרב לא נקלטתי )
    היום קיבלתי שיחה מהאחות פוריות שהרופא מבקש שאני אזריק אוביטרל בין השעות 16:00-18:00 ושזה בסדר אם זה יקרה אחרי שעות הזריקה שנאמרו לי.
    אני הצלחתי להזריק רק ב18:15.
    השאלות שלי בבקשה הם:
    1)מתי אנחנו אמורים לקיים יחסי מין?
    האם זה בסדר כבר ממחר בבוקר?
    2)מה הטווח זמן שיש לרשותנו על מנת שנוכל להרות?
    והאם זה משנה מספר הפעמים?
    תודה רבה
  • שלום

הביוץ מתרחש בממוצע כ-36 שעות לאחר הזרקה אוביטרל, אז כדאי לקיים יחסים ביומיים שסביב מועד זה.
    בעיקרון לשאלות אלה קיימים רופא הפוריות ואחיות המרפאה שלו

בהצלחה !
  • שלום

הביוץ מתרחש בממוצע כ-36 שעות לאחר הזרקה אוביטרל, אז כדאי לקיים יחסים ביומיים שסביב מועד זה.
    בעיקרון לשאלות אלה קיימים רופא הפוריות ואחיות המרפאה שלו

בהצלחה !
    בעניין אותה שאלה ,
    האם קיום יחסי מין ביום הזריקה יהיה מיותר? או שהזרע יוכל לשרוד עד מועד הביוץ ?
    והאם מספיק לקיים יחסים תוך 36 שעות מהזריקה?
  • מצחיקולה... תני לו לישון , אין כמו לפתוח את הבוקר עם המון אהבה

תנסי לשמר את הכייף, כי חלילה ואם תצטרכו טיפולים את כבר תשכחי איך עושים את זה
    עושה טיפולי פוריות ועדיין לא שכחתי איך עושים אהבה עם בעלי
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה