מטרנה אקסטרה קר טובה יותר???? - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי בנות.
    אני משתמשת לאופק מאז שנולדה במטרנה אקסטרה קר ששילבתי בהתחלה עם הנקה.
    עכשיו היא אוכלת רק את זה ללא הנקה.

בזמן האחרון הרבה אומרים לי שאין הבדל בין המטרנה חלבי לבין מטרנה אקסטרה קר ושאני משלמת סתם הרבה יותר כסף....

מה אתן אומרות??? אני נורא מתלבטת כי את רוצה לתת לה את הטוב ביותר...

14 תגובות
עמוד 1
  • גם אני שמעתי על זה, אין לי מושג ודאי

• קראתי באתר שלהם על ההבדלים אבל לכו תדעו.....

איזה מוזר שיש מחסור..!! אני תמיד קונה בכמויות שלא אתקע!!!

תפני אליהם שיבדקו למה יש מחסור!!!

• גם אני לא יודעת אם יש כזה הבדל אבל גם ההבדל במחירים הוא לא כזה משמעותי לפי מה שאני זוכרת אז....

• ההבדל משמעותי...
    מטרנה רגילה כמעט תמיד תמיד יש במבצע 40 או 45 ש"ח... על מטרנה אקסטרה קר כמעט ואין בכלל מבצעים, רק לעיתים רחוקות... והיא עולה בים 70-75 ש"ח...תלוי איפה

• אני אמנם משתמשת בסימילאק ולא במטרנה, אבל אני קונה את הסימילאק הפשוט (טופ) - האדוונס פלוס נראה לי סתם ניצול של ההורים והחששות , להב שלי גדלה יופי עם הסימילאק הרגיל.
    אצל להב היה או אדוונס או טופ, ופתאום אצל נועם באים ואומרים שהאדוונס באמת לא שונה כל כך מהטופ אז הוסיפו את הפלוס בסוף.
    הכל בולשיט

• אני שאלתי בזמנו את הרופאה שלנו לגבי הסימילאק טופ והיא אמרה שמדובר בשיטה חדשה לסחוט כסף מיותר מההורים. אני מניחה שזה תקף גם לגבי מטרנה.
  • נועה התכוונת לאדוונס

• מאז שאני הפסקתי להניק- רק במטרנה רגיל ועוד המהדרין

• תודה בנות

• אורטלל מאמי
    אל תחלליפי
    זה כמו שיש בסימילאק רגיל ועוד כמה סוגים
    כנל מטרנה
    לא סתםםם הם עושים סוגים שונים

• האמת שכמה פעמים נתתי מטרנה רגיל
    זה לא השפיע בכלל היא לא הרגישה בהבדל....

• אולגה יש שינויים ברור אבל הם כאלה סתמיים ומשניים שזה פשוט לא שווה את הכסף

אני אחזור ואומר אצל להב היה סימילאק טופ וסימילאק אדוונס, וכמו תמיד היו את השיחות כמו עכשיו וחלק אמרו מה לא סתם יש אדוונס ברור שזה שונה ויותר טוב.
    והנה 3 שנים אחרי פתאום האדוונס כבר לא שונה מהטופ ובגלל זה החליטו להוציא אדוונס פלוס - כי הגיע הזמן לגנוב עוד קצת את ההורים.
    הכל בולשיט - טופ או אדוונס הילדים יוצאים בריאים.
    רגיל או אקסטרה קר הילדים יוצאים בריאים.

• סיוני נכון מאוד!!!!!!!!!

אני אוסיף... הכי חשוב חום ואהבה!!!! ואת זה אנחנו נותנת בשפע אפילו יותר מידייי

• שלום הבת שלי אדל מי הבת חולים נתנו לה סימילאק בסוף לא הלך לה כי עשה לה עצירות עכשיו היא אוכלת
    מטרנה אקסטרה קר יחסית טוב לה.
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה