הריון

פורום הריון ולידה

דף הבית | פרופיל | הרשם | נושאים פעילים | משתמשים | שאלות נפוצות
שמור סיסמה
שכחת את הסיסמה?
כל הפורומים

ים המלח בהריון??

 כל הפורומים
 הריון ולידה
 תמיכה הדדית ונושאים כלליים
 ים המלח בהריון??
כותב הנושא הבא הנושא הנושא הקודם  

baby num 2
משתמש/ת מתחיל/ה

15 הודעות

הודעות - 12/05/2012 :  14:03:12  הצג פרופיל משתמש  שלח דואר אלקטרוני  תגובה עם ציטוט
היי בנות.אני בשבוע 10+ 2 ורציתי לדעת אם קיים איסור כלשהו לנסוע לים המלח בהריון?? להאם מותר להכנס למי המלח??

דנה , אמא לנועם המקסים :-)
little
משתמש/ת בכיר/ה

1085 הודעות

פורסם - 12/05/2012 :  15:10:32  הצג פרופיל  Reply with Quote
ממש לא!
אסור ג'קוזי לנשים בהיריון- זה מעלה את לחץ הדם ומסוכן לאמא ולעובר.
כנ"ל לגבי ים המלח. יש אפילו שלטים שמזהירים כניסה של נשים בהיריון לים המלח.אל ראש הדף
אופטימית26
משתמש/ת בכיר/ה

1001 הודעות

פורסם - 12/05/2012 :  16:50:57  הצג פרופיל  כתוב דואר אלקטרוני  Reply with Quote
אני אישית ראיתי הרבה בחורות בהריון בים המלח

וגם מה ששמעתי מחברה שהתייעצה עם רופא

אני יודעת שמותר.

בכל אופן תשאליאת הרופא

[URL=http://www.glittertextlive.com]


אל ראש הדף
אירה84
משתמש/ת בכיר/ה

6957 הודעות

פורסם - 12/05/2012 :  16:54:31  הצג פרופיל  כתוב דואר אלקטרוני  Reply with Quote
וואלה לא ידעתי שאסור בהריון לים המלח
אל ראש הדף
אופטימית26
משתמש/ת בכיר/ה

1001 הודעות

פורסם - 12/05/2012 :  19:06:08  הצג פרופיל  כתוב דואר אלקטרוני  Reply with Quote
הנה תשובה של רופא

http://www.doctors.co.il/forum-2065/message-34919#message-34919

אכן מותר

[URL=http://www.glittertextlive.com]


אל ראש הדף
יעליאור2
משתמש/ת בכיר/ה

4885 הודעות

פורסם - 12/05/2012 :  21:09:00  הצג פרופיל  Reply with Quote
היי

חד וחלק אסור להיכנס למים שמעלים את לחץ הדם משמעותית

הייתי בשנה שעברה בים המלח כשהייתי בהיריון
בעלי לקח אותי בהפתעה ולא ידע שאסור
שוחחתי עם הרופא שלי בטלפון ועם רופא נוסף
שניהם אסרו חד משמעית את הכניסה
וכנל המציל שהיה בים (שאותו סתם שאלתי מסקרנות.. הלא ברור שגם אם היה "מתיר" את הכניסה לא הייתי נכנסת אחרי מה שאמרו לי הרופאים..) אמר שאסור ושזה דבר שידוע לנשים בהיריון (תרגישי בנוח, גם אני לא ידעתי..)נערך על-ידי - יעליאור2 בתאריך 12/05/2012 21:09:47

אל ראש הדף
  הנושא הבא הנושא הנושא הקודם  
עבור אל:

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת, או ייעוץ מוסמך. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של הרופא המטפל. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.

הריון ולידה © אתר יולדת 2001-2015 אל ראש הדף
Snitz Forums 2000

שירותים מקצועיים

קהילת הריון ולידה

פוריות

לקראת הריון

הריון

לידה

אחרי הלידה

השנה הראשונה

העלאת מאמר

  • העלאת מאמר

העלאת סיפור אישי

כללי

 
 

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת, או ייעוץ מוסמך. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של הרופא המטפל. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.

 

                   
       תנאי השימוש בשירות      

    מובהר במפורש, כי השירותים והתכנים אשר מסופקים במסגרת שירות זה, מיועדים על מנת לספק אינפורמציה כללית בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה, אשר מכל מקרה חוות דעתו היא הקובעת. התכנים והמידע המסופקים במסגרת השירות הנם כלליים בלבד, ועלולים לבטא אסכולה רפואית מסוימת או דעה אישית, והם אף תלויים בנסיבותיו ובעובדותיו של כל מקרה. בנוסף, התכנים המוצעים במסגרת השירות עלולים להכיל ליקוי ו/או טעות ו/או הטיה ו/או אי דיוק במידע ו/או בדרך העברתו או הצגתו, ואין להסתמך עליהם.

ייתכן שהמלצת מומחה תהיה שונה מהמתואר באופן כללי באתר, ובכלל זה יתכן ותתבקשו לבצע בדיקות נוספות, לחזור על בדיקות מסוימות או לבצע בדיקות בזמנים אחרים מאלו אשר מתוארים במסגרת השירות. אין להסתמך על עצה ו/או מידע המתקבלים באמצעות השירות ובכל עניין רפואי יש לפנות למומחה או איש המקצוע המתאים. בכל מקרה, המלצת איש המקצוע שלך היא הקובעת, ואין לראות בשירות הניתן במסגרת זו, בשום אופן או צורה, כתחליף להתייעצות עם המומחה מתאים, ובכלל זה כתחליף למעקב הריון אצל רופא מומחה.

מובהר כי איכות השירות תלויה בגורמים נוספים אשר אינם בשליטת החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות), ובין היתר באיכות וטיב התקשורת והכיסוי הסלולארי, איכות ציוד הקצה, תקלות ברשת הסלולארית, ברשת החשמל, בציוד הממוחשב ועוד, והחברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות), לא ישאו באחריות כלשהי בקשר עם כך.

כל שימוש בשירות, נעשית על אחריותו הבלעדית של המשתמש, והתכנים במסגרת השירות עומדים לרשות המשתמש כמות שהם (As Is) בלא כל התחייבות של החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם.

החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות) רשאים לנתק מהשירות משתמשים שביקשו להיחסם מקבלת שירותי תוכן/הודעות SMS או להתנתק מהשירות מכל סיבה אחרת, וכן לנתק מהשירות ו/או להפסיק את השירות ביוזמתם ובכפוף לכל דין.

המשתמש מתחייב לדווח לחברה, בכל מקרה של הפסקת שירות, במקרה בו ציוד הקצה יחדל לתמוך בקבלת הודעות SMS, וכן במקרה של אבדן, גניבה או העברת בעלות בציוד קצה.

מובהר במפורש, כי כל עוד המשתמש לא ביקש להפסיק את קבלת השירות, החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות) ימשיכו לספק את השירות לציוד הקצה, ובכלל זאת, גם אם לא יהיה באפשרות המשתמש לקבלו ו/או יחזיק בו צד שלישי.

החברה רשאית לשלוח אל המשתמש מדי פעם בדואר אלקטרוני או ב - SMS או בכל אמצעי אחר לרבות באמצעות פניה טלפונית , מידע בדבר שירותיה , וכן מידע שיווקי ופרסומי- הן מידע שהיא עצמה תפרסם והן מידע שתקבל לצורך משלוח מידי מפרסמים אחרים , והמשתמש מסכים לכך. בכל עת יוכל המשתמש לבטל את הסכמתו ולחדול מקבלתו, באמצעים אשר יפורטו באתר ו/או בהודעות שישלוח.

החברה רשאית לשלוח אל המשתמש מדי פעם בדואר אלקטרוני או ב- SMS או בכל אמצעי אחר לרבות באמצעות פנייה טלפונית, מידע בדבר שירותיה, וכן מידע שיווקי ופרסומי – הן מידע שהיא עצמה תפרסם והן מידע שתקבל לצורך משלוח מידי מפרסמים אחרים, והמשתמש מסכים לכך. בכל עת יוכל המשתמש לבטל את הסכמתו ולחדול מקבלתו, באמצעים אשר יפורטו באתר ו/או בהודעות שישלחו

טרם הירשמותך לשירות, קרא שנית את תנאי השימוש באתר, אשר חלים גם על שירות זה. במסגרת זאת, ומבלי לגרוע מכלליות האמור, תשומת לבך מופנית למדיניות הפרטיות של האתר, ובכלל זה לכך שפרטיך ישמרו במאגר המידע של החברה. הירשמותך לשירות זה, ייחשב כהסכמה מצדך לכל התנאים ההתניות וההודעות הכלולים בהודעה זו ובתנאי השימוש של האתר.

                 סגירה