איזה עצוב.פשוט לא מאמינה!-תראו כמה מושלמת היא היתה - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • הודיעו לי לא מזמן שחברת ילדות שלי,סטודנטית לרפואה ואחת הבחורות היפות והמוכשרות שפגשתי....התאבדה..
    אנחנו החברות פשוט ממאנות להתנחם ולא מאמינות שככה הסתיימו חייה של נערה שכל כך צפו ממנה לגדולות..אנחנו פשוט בהלם,המומות וכואבות..
    אוריה,יהי זכרך ברוך..
    http://www.youtube.com/watch?v=5YGccrDsW4U&feature=youtube_gdata_player
    אגב זאת היא שרה את השיר ברקע..
12 תגובות
עמוד 1
  • עצוב ביותר
    יהי זכרה ברוך

• עצוב מאוד

• עצוב מאוד

• אוי ממש מסכנה איזה כואב
    חבל ממש חבל
    יהי זכרה ברוך.

• אני פשוט לא מבינה אנשים שהחיים שלהם מסודרים והם מתאבדים. אם היה מדובר בנרקומנית הומלסית - ניחא. לא מקבלת אבל מבינה מאיפה זה מגיע.
    אבל בחורה צעירה, יפה, עם עתיד ורוד... קשה בלימודים? שתפרוש. שתלך ללמוד אומנות או תעבור לאשראם. אבל להתאבד?? בשביל מה? מה הקטע? לא ברור לי.

בתור סטודנטית לרפואה היא אמורה לדעת שלפעמים דיכאון נובע מחוסר איזון פשוט שאפשר לסדר עם תרופות, כך שאם היא הרגישה ייאוש בלי סיבה נראית לעין היא הייתה צריכה ללכת לרופא משפחה.

אני חושבת שחובה על האוניברסיטאות להחזיק גוף נגיש ודיסקרטי שסטודנטים כמוה יוכלו לקבל תמיכה. אני לא יודעת מה הסיפור, אבל אולי הסביבה לחצה יותר מידי ואוזן קשבת הייתה עוזרת לה.

כואב. מיותר.

• אני חושבת שהתכוונת לסרטון הזה: http://www.youtube.com/watch?v=BtXbvSxP3Gg&feature=related

• יהי זכרה ברוך

• משתתפת בצערך

• קרן,קודם כל תודה על התיקון באמת התכוונתי לסירטון שהעלת את הקישור.
    ושנית,היא ממש לא התאבדה כי היה לה קשה בלימודים או שהחברה לחצה!היא פשוט היתה יותר מידי מושלמת וחכמה..
    בתור ילדה אני זוכרת שכשהיא היתה מקבלת.במבחן 98 היתה ניגשת למועד ב' רק בשביל להוציא את ה100. וככה היו כל החיים שלה היא שאפה לשלמות שבן אדם לא מסוגל להגיע אליו,היא וויתרה על הצבא,על חו"ל,על כל מה שהצעירים נמשכים ונכנסה לפקלוטה לרפואה בגיל 20..אין ספק שזה סוג של כפייתיות שהיתה יכולה להיפתר אם היא באמת היתה מטפלת בעצמה..אבל הכתובת היתה על הקיר והחברות הממש קרובות שלה ידעו שזה עניין של זמןעד שזה יקרה,וזה קרה..חבל.עצוב וכואב..
    אם זה באמת מעניין אותך את יכולה לעשות חיפוש בגוגל אוריה רביבו וכשתראי את הסטטוסים שרשמה לאחרונה בפייס תביני כמה לא היה לה מנוחה בעולם..

אגב לפני שהיא מתה ממש בכמה דקות שהיא עוד גססה היא ביקשה סליחה מכולם על מה שעשתה ואמרה שהנפש שלה לא נתנה לה מנוח בעולם הזה...
    "אין בעולם אהבה כמו אהבה של אמא..."
  • קרן,קודם כל תודה על התיקון באמת התכוונתי לסירטון שהעלת את הקישור.
    ושנית,היא ממש לא התאבדה כי היה לה קשה בלימודים או שהחברה לחצה!היא פשוט היתה יותר מידי מושלמת וחכמה..
    בתור ילדה אני זוכרת שכשהיא היתה מקבלת.במבחן 98 היתה ניגשת למועד ב' רק בשביל להוציא את ה100. וככה היו כל החיים שלה היא שאפה לשלמות שבן אדם לא מסוגל להגיע אליו,היא וויתרה על הצבא,על חו"ל,על כל מה שהצעירים נמשכים ונכנסה לפקלוטה לרפואה בגיל 20..אין ספק שזה סוג של כפייתיות שהיתה יכולה להיפתר אם היא באמת היתה מטפלת בעצמה..אבל הכתובת היתה על הקיר והחברות הממש קרובות שלה ידעו שזה עניין של זמןעד שזה יקרה,וזה קרה..חבל.עצוב וכואב..
    אם זה באמת מעניין אותך את יכולה לעשות חיפוש בגוגל אוריה רביבו וכשתראי את הסטטוסים שרשמה לאחרונה בפייס תביני כמה לא היה לה מנוחה בעולם..

אגב לפני שהיא מתה ממש בכמה דקות שהיא עוד גססה היא ביקשה סליחה מכולם על מה שעשתה ואמרה שהנפש שלה לא נתנה לה מנוח בעולם הזה...
    "אין בעולם אהבה כמו אהבה של אמא..."
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה