שאלה - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום לכולן,
    לא מזמו עברתי החזרת מוקפאים וב6.6 התבשרתי אודות בטא שלילית. מאז נאמר לי כי אני אמורה לקבל מחזור תוך שבועיים...אכן קיבלתי מחזור אחרי 4 ימים שנמשך כ4-5 ימים ומאז יש לי הפרשות חומות שהיו חזקות יותר ועם הימים התבהרו (מצטערת על התיאורים...) ההפרשות נמשכות כשבוע כבר....מישהי חוותה דבר דומה??

לציין, כי הטיפול שלפני ההחזרה ועד הבטא כלל נרות קרינון פעמיים ביום, יכול להיות שזה קשור לזה??

5 תגובות
עמוד 1
  • לא קרה לי אף פעם הפרשות כאלו לכל כך הרבה זמן..
    אני אישית לא השתמשתי בקרינון אבל אני לא מאמינה שזה נובע מזה..

תשאלי את דר' הדר בפורום , ובכל מקרה אם זה לא מצב רגיל שקורה אצלך, תמיד עדיף ללכת להיבדק..

• לדעתי הכי טוב שתאמרי את הדברים לרופא שלך,
    אולי כדאי לעשות אולטראסאונד לוודא שהכל התנקה

בהצלחה
  • כן אני אבדוק את זה....למרות שאם ההריון לא תפס מלכתחילה, אז אין סיבה שישאר משהו ברחם, לא?

• יש אפשרות שלא הכל התנקה,
    בגלל שבטיפולים יש ריבוי זקיקים אז אולי לא הכל התנקה..
    הכי טוב במקום סתם להלחץ ולהעלות תיאוריות, לכי לרופא ואני בטוחה שהוא ירגיע אותך
  • את צודקת אני אבדוק...
    למרות שבמקרה הזה גם לא היה ריבוי זקיקים כי זה היה רק החזרת מוקפאים....בלי כל הזריקות וכו'...

אבל בכל זאת אני אבדוק את זה השבוע
    תודה!
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה