איקקלומין - ללא הצלחה - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • בנות יש לי שאלה .
    בת 29 עם שחלות פולציסטיות , אחרי הריון ספונטני- הבת שלי בת שנה ושלושה חודשים .
    במהלך השנה האחרונה קיבלתי 4 פעמים מחזור ומסתבר שאני לא מבייצת ספונטנית.
    אחרי שקיבלתי פרוברה קיבלתי מחזור ומהיום החמישי אני לוקחת איקקלומין .
    התגובות שלי היו ממש קשות לכדור ( למרות שכולם אמרו לי שכמעט ואין תופעות לכדור ) בחילות , סחרחורות , גלי חום ולרגעים גם טשטוש בראיה .
    כבר סיימתי את הטיפול והיום היום ה 16 עדיין אין זקיקים מספיק גדולים .
    אני לא רוצה להגדיל את המינון חודש הבא כי רק מכדור אחד היו לי תגובות הזויות - אני מפחדת לחשוב מה יהיה עם אני אקח שני כדורים .
    מה השלב הבא ?
    יש לי תור לרופא רק עוד שבוע וטכנאית האולטראסונד לא מוסמכת לתת לי המשך טיפול .
5 תגובות
עמוד 1
  • אני לא מבינה בנושא אבל מה שכן אם האיקקלומין גרם לך לכאלו תופעות אז לא להמשיך לקחת ותספרי את זה לרופא המטפל...

שיהיה בהצלחה!!!
  • התגובה של האיקקלומין היא אכן לא נעימה, אני לקחתי 3 חודשים ובעלי כמעט רצח אותי בשינה
  • היי לך! אני לקחתי 3 סבבי איקקלומין ולא הייתה תגובה שחלתית ( פוליציסטית) אז לא היו לי גם שום תופעות לוואי... ולכן אני לא מבינה בזה כל כך ,עכשיו עברתי לזריקות פיוריגון ואין בכלל תופעות לוואי אז יכול להיות שאת צריכה עזרה אחרת ולא איקקלומין כי זה נשמע מסוכן אם זה עושה לך לא טוב...
    שיהיה בהצלחה

• אני גם לקחתי איקקלומין וזה עשה לי בדיוק את התופעות שאת מתארת.. בעעע
    לדעתי כדאי לך לעבור לזריקות,
    זה נשמע מפחיד ואני ממש פחדתי לעבור שלב אבל באמת שזה שטויות,
    אין תופעות חמורות כמו הכדורים והטיפול יותר טוב כי ניתן לשלוט במינון בהתאם לתגובה של הגוף שלך.
    דברי על זה עם הרופא שלך, הסבירי את התופעות ותבקשי זריקות.

בהצלחההההההה
  • אם האיקקלומין עושה לך תופעות לוואי כאלה קשות וגם לא מניב תוצאות , כדאי לעבור לזריקות, אני מניחה שזה מה שהרופא יעשה בטיפול הבא.
    אולי בכל זאת שווה לנסות להקדים את התור לרופא כדי לא לאבד את החודש, אולי בכל זאת יש משהו שאפשר לעשות..

המון בהצלחה
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה