הריון

פורום הריון ולידה

דף הבית | פרופיל | הרשם | נושאים פעילים | משתמשים | שאלות נפוצות
שמור סיסמה
שכחת את הסיסמה?
כל הפורומים

איקקלומין - ללא הצלחה

 כל הפורומים
 הריון ולידה
 טיפולי פוריות - תמיכה הדדית
 איקקלומין - ללא הצלחה
כותב הנושא הבא הנושא הנושא הקודם  

קורין 123
משתמש/ת פעיל/ה

76 הודעות

הודעות - 24/06/2012 :  13:05:37  הצג פרופיל משתמש  תגובה עם ציטוט
בנות יש לי שאלה .
בת 29 עם שחלות פולציסטיות , אחרי הריון ספונטני- הבת שלי בת שנה ושלושה חודשים .
במהלך השנה האחרונה קיבלתי 4 פעמים מחזור ומסתבר שאני לא מבייצת ספונטנית.
אחרי שקיבלתי פרוברה קיבלתי מחזור ומהיום החמישי אני לוקחת איקקלומין .
התגובות שלי היו ממש קשות לכדור ( למרות שכולם אמרו לי שכמעט ואין תופעות לכדור ) בחילות , סחרחורות , גלי חום ולרגעים גם טשטוש בראיה .
כבר סיימתי את הטיפול והיום היום ה 16 עדיין אין זקיקים מספיק גדולים .
אני לא רוצה להגדיל את המינון חודש הבא כי רק מכדור אחד היו לי תגובות הזויות - אני מפחדת לחשוב מה יהיה עם אני אקח שני כדורים .
מה השלב הבא ?
יש לי תור לרופא רק עוד שבוע וטכנאית האולטראסונד לא מוסמכת לתת לי המשך טיפול .
שושה 5
משתמש/ת מתקדם/ת

455 הודעות

פורסם - 24/06/2012 :  13:14:17  הצג פרופיל  כתוב דואר אלקטרוני  Reply with Quote
אני לא מבינה בנושא אבל מה שכן אם האיקקלומין גרם לך לכאלו תופעות אז לא להמשיך לקחת ותספרי את זה לרופא המטפל...

שיהיה בהצלחה!!!

אל ראש הדף
soshi
מנהל/ת פורום

4407 הודעות

פורסם - 24/06/2012 :  14:16:44  הצג פרופיל  Reply with Quote
התגובה של האיקקלומין היא אכן לא נעימה, אני לקחתי 3 חודשים ובעלי כמעט רצח אותי בשינה חחחחחחחח
ומה שאת מספרת אכן התופעות קיצוניות לחלוטין! אני בטוחה שיש תחליף (אני לוקחת גונל F - זריקות כמובן) וזה עושה את אותה העבודה.
שהרופא רשם לי את האיקקלומין הוא אמר לי לעקוב בערנות אחרי התופעות לוואי.

בקיצור, תתייעצי עם רופא דחוף להמשך טיפול ואל תקחי איקקלומין!!

אל ראש הדף
veredd
משתמש/ת מתקדם/ת

385 הודעות

פורסם - 24/06/2012 :  14:34:07  הצג פרופיל  כתוב דואר אלקטרוני  Reply with Quote
היי לך! אני לקחתי 3 סבבי איקקלומין ולא הייתה תגובה שחלתית ( פוליציסטית) אז לא היו לי גם שום תופעות לוואי... ולכן אני לא מבינה בזה כל כך ,עכשיו עברתי לזריקות פיוריגון ואין בכלל תופעות לוואי אז יכול להיות שאת צריכה עזרה אחרת ולא איקקלומין כי זה נשמע מסוכן אם זה עושה לך לא טוב...
שיהיה בהצלחה

אל ראש הדף
making baby no.2
משתמש/ת בכיר/ה

1799 הודעות

פורסם - 24/06/2012 :  16:05:14  הצג פרופיל  כתוב דואר אלקטרוני  Reply with Quote

אני גם לקחתי איקקלומין וזה עשה לי בדיוק את התופעות שאת מתארת.. בעעע
לדעתי כדאי לך לעבור לזריקות,
זה נשמע מפחיד ואני ממש פחדתי לעבור שלב אבל באמת שזה שטויות,
אין תופעות חמורות כמו הכדורים והטיפול יותר טוב כי ניתן לשלוט במינון בהתאם לתגובה של הגוף שלך.
דברי על זה עם הרופא שלך, הסבירי את התופעות ותבקשי זריקות.

בהצלחההההההה


אל ראש הדף
zohar1
מנהל/ת פורום

613 הודעות

פורסם - 24/06/2012 :  17:12:09  הצג פרופיל  כתוב דואר אלקטרוני  Reply with Quote
אם האיקקלומין עושה לך תופעות לוואי כאלה קשות וגם לא מניב תוצאות , כדאי לעבור לזריקות, אני מניחה שזה מה שהרופא יעשה בטיפול הבא.
אולי בכל זאת שווה לנסות להקדים את התור לרופא כדי לא לאבד את החודש, אולי בכל זאת יש משהו שאפשר לעשות..

המון בהצלחהאל ראש הדף
  הנושא הבא הנושא הנושא הקודם  
עבור אל:

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת, או ייעוץ מוסמך. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של הרופא המטפל. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.

הריון ולידה © אתר יולדת 2001-2015 אל ראש הדף
Snitz Forums 2000

שירותים מקצועיים

קהילת הריון ולידה

פוריות

לקראת הריון

הריון

לידה

אחרי הלידה

השנה הראשונה

העלאת מאמר

  • העלאת מאמר

העלאת סיפור אישי

כללי

 
 

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת, או ייעוץ מוסמך. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של הרופא המטפל. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.

 

                   
       תנאי השימוש בשירות      

    מובהר במפורש, כי השירותים והתכנים אשר מסופקים במסגרת שירות זה, מיועדים על מנת לספק אינפורמציה כללית בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה, אשר מכל מקרה חוות דעתו היא הקובעת. התכנים והמידע המסופקים במסגרת השירות הנם כלליים בלבד, ועלולים לבטא אסכולה רפואית מסוימת או דעה אישית, והם אף תלויים בנסיבותיו ובעובדותיו של כל מקרה. בנוסף, התכנים המוצעים במסגרת השירות עלולים להכיל ליקוי ו/או טעות ו/או הטיה ו/או אי דיוק במידע ו/או בדרך העברתו או הצגתו, ואין להסתמך עליהם.

ייתכן שהמלצת מומחה תהיה שונה מהמתואר באופן כללי באתר, ובכלל זה יתכן ותתבקשו לבצע בדיקות נוספות, לחזור על בדיקות מסוימות או לבצע בדיקות בזמנים אחרים מאלו אשר מתוארים במסגרת השירות. אין להסתמך על עצה ו/או מידע המתקבלים באמצעות השירות ובכל עניין רפואי יש לפנות למומחה או איש המקצוע המתאים. בכל מקרה, המלצת איש המקצוע שלך היא הקובעת, ואין לראות בשירות הניתן במסגרת זו, בשום אופן או צורה, כתחליף להתייעצות עם המומחה מתאים, ובכלל זה כתחליף למעקב הריון אצל רופא מומחה.

מובהר כי איכות השירות תלויה בגורמים נוספים אשר אינם בשליטת החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות), ובין היתר באיכות וטיב התקשורת והכיסוי הסלולארי, איכות ציוד הקצה, תקלות ברשת הסלולארית, ברשת החשמל, בציוד הממוחשב ועוד, והחברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות), לא ישאו באחריות כלשהי בקשר עם כך.

כל שימוש בשירות, נעשית על אחריותו הבלעדית של המשתמש, והתכנים במסגרת השירות עומדים לרשות המשתמש כמות שהם (As Is) בלא כל התחייבות של החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם.

החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות) רשאים לנתק מהשירות משתמשים שביקשו להיחסם מקבלת שירותי תוכן/הודעות SMS או להתנתק מהשירות מכל סיבה אחרת, וכן לנתק מהשירות ו/או להפסיק את השירות ביוזמתם ובכפוף לכל דין.

המשתמש מתחייב לדווח לחברה, בכל מקרה של הפסקת שירות, במקרה בו ציוד הקצה יחדל לתמוך בקבלת הודעות SMS, וכן במקרה של אבדן, גניבה או העברת בעלות בציוד קצה.

מובהר במפורש, כי כל עוד המשתמש לא ביקש להפסיק את קבלת השירות, החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות) ימשיכו לספק את השירות לציוד הקצה, ובכלל זאת, גם אם לא יהיה באפשרות המשתמש לקבלו ו/או יחזיק בו צד שלישי.

החברה רשאית לשלוח אל המשתמש מדי פעם בדואר אלקטרוני או ב - SMS או בכל אמצעי אחר לרבות באמצעות פניה טלפונית , מידע בדבר שירותיה , וכן מידע שיווקי ופרסומי- הן מידע שהיא עצמה תפרסם והן מידע שתקבל לצורך משלוח מידי מפרסמים אחרים , והמשתמש מסכים לכך. בכל עת יוכל המשתמש לבטל את הסכמתו ולחדול מקבלתו, באמצעים אשר יפורטו באתר ו/או בהודעות שישלוח.

החברה רשאית לשלוח אל המשתמש מדי פעם בדואר אלקטרוני או ב- SMS או בכל אמצעי אחר לרבות באמצעות פנייה טלפונית, מידע בדבר שירותיה, וכן מידע שיווקי ופרסומי – הן מידע שהיא עצמה תפרסם והן מידע שתקבל לצורך משלוח מידי מפרסמים אחרים, והמשתמש מסכים לכך. בכל עת יוכל המשתמש לבטל את הסכמתו ולחדול מקבלתו, באמצעים אשר יפורטו באתר ו/או בהודעות שישלחו

טרם הירשמותך לשירות, קרא שנית את תנאי השימוש באתר, אשר חלים גם על שירות זה. במסגרת זאת, ומבלי לגרוע מכלליות האמור, תשומת לבך מופנית למדיניות הפרטיות של האתר, ובכלל זה לכך שפרטיך ישמרו במאגר המידע של החברה. הירשמותך לשירות זה, ייחשב כהסכמה מצדך לכל התנאים ההתניות וההודעות הכלולים בהודעה זו ובתנאי השימוש של האתר.

                 סגירה