הריון

פורום הריון ולידה

פורום הריון ולידה

הריון ולידה דף הבית | פרופיל | הרשם | נושאים פעילים משתמשים | חפש | שאלות נפוצות
שם משתמש:
סיסמה:
שמור סיסמה
שכחת את הסיסמה?
>> רישום לאתר

מי מבינה בחלי ממן/שומרי משקל?

 כל הפורומים
 הורות
 הורים חדשים - תמיכה הדדית
 מי מבינה בחלי ממן/שומרי משקל?
 הודעה חדשה  תגובה לנושא
 הכן להדפסה
אל הדף הקודם
כותב הנושא הבא הנושא הנושא הקודם
עמוד: מתוך 2
פיתוש
משתמש/ת בכיר/ה

9301 הודעות

פורסם - 31/07/2012 :  20:55:30  הצג פרופיל  כתוב דואר אלקטרוני  לחץ כדי לראות את כתובת ה-MSN של פיתוש  Reply with Quote
טוב, אני רוצה הסבר ואת הנקודות החדשות במייל בבקשה!!

amituy@gmail.com
"וזכני לגדל בנים ובני בנים, חכמים ונבונים,
אוהבי ה', יראי אלוקים.
אנשי אמת זרע קודש, בה' דבקים..
ומאירים את העולם בתורה ומעשים טובים,
ובכל מלאכת עבודת הבורא..."אל ראש הדף
mikimiki
משתמש/ת בכיר/ה

6803 הודעות

פורסם - 31/07/2012 :  21:33:26  הצג פרופיל  כתוב דואר אלקטרוני  לחץ כדי לראות את כתובת ה-MSN של mikimiki  Reply with Quote
בהצלחה
אין על חלי ממן אצלי בעבודה כמעט כולם הולכים לקבוצת תמיכה שלה וירדו בגדול אבל באמת המוטו שלה אומר שאם לא תאכלי לא תרדי ובשביל לרדת צריך לאכול ואכן צריך להתמיד בזה
אני רואה מה אוכלות הבנות בעבודה ולהיפך דווקא בעבודה יותר קל לשמור וכשבאים הביתה לדוגמא צריך ארוחת ארבע אז באמת הם לא אוכלות תמיד אבל לפעמים הכוונה לארוחה זה גם חטיף אנרגיה.
שייה בהצלחה במה שתחליטי


המסנג'ר שלי: afeks@hotmail.co.il

אל ראש הדף
צול-צול
משתמש/ת בכיר/ה

2339 הודעות

פורסם - 31/07/2012 :  21:42:16  הצג פרופיל  כתוב דואר אלקטרוני  Reply with Quote
יפעת תודה! זה כל החוברת? נראה לי שאין את כל האותיות... וזו החוברת החדשה? יש עוד איזה הסברים או משהו בחוברת או רק את הניקוד? שמתי לב שהניקוד פשוט גבוה יותר אז מה ההבדל בין השיטה החדשה לישנה? נגיד תפוח עץ קטן בישנה הוא חצי נקודה ובחדשה 2 נקודות...

כולם אוכלים 26 נקודות? זה לא קשור למשקל וגובה או משהו כזה? כל מי שעושה שומרי משקל בשיטה החדשה אוכל 26 נקודות? (נניח שאני לא מניקה)


אל ראש הדף
איפי
משתמש/ת בכיר/ה

28763 הודעות

פורסם - 31/07/2012 :  22:42:59  הצג פרופיל  Reply with Quote
הכול שם מ א-ת
את אוכלת 26 נקודות
מותר לך 3 מנות פרי ביום מעבר לזה את מסתכלת בחוברת מנת פרי זה לפי מה שרשום בחוברת.
ירקות חופשי חופשי

מה ששלחתי לך זה רק הנקודות יש חוברת עם תפריטים אבל היא לא סרוקה לי

אל ראש הדף
צול-צול
משתמש/ת בכיר/ה

2339 הודעות

פורסם - 31/07/2012 :  22:56:22  הצג פרופיל  כתוב דואר אלקטרוני  Reply with Quote
יש תפריט למניקות?


אל ראש הדף
איפי
משתמש/ת בכיר/ה

28763 הודעות

פורסם - 31/07/2012 :  23:02:47  הצג פרופיל  Reply with Quote
לא משומרי משקל את יכולה לאכול מה שאת רוצה אפילו לפה אבל תקחי בחשבון את עניין הנקודות כל דבר יש נקודות גם לשוקולד תסתכלי בחוברת ששלחתי לך את הנקודות
תשבי תרשמי לך מה את אוהבת לאכול ואוכלת תראי כמה נקודות זה ותראי איך את בונה לך תפרטי....

אני אנסה במשך השבוע להעתיק לך את התפרטיים שככה יהיה לך יותר קל
אל ראש הדף
צול-צול
משתמש/ת בכיר/ה

2339 הודעות

פורסם - 31/07/2012 :  23:11:39  הצג פרופיל  כתוב דואר אלקטרוני  Reply with Quote
צוכלי רק לבדוק כמה נקודות הם ממליצים למניקות?


אל ראש הדף
עמוד: מתוך 2 הנושא הבא הנושא הנושא הקודם  
דף קודם
 הודעה חדשה  תגובה לנושא
 הכן להדפסה
עבור אל:

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת, או ייעוץ מוסמך. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של הרופא המטפל. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.

הריון ולידה © אתר יולדת 2001-2014 אל ראש הדף
Snitz Forums 2000

כללי

קהילת הריון ולידה

פוריות

לפני הריון

הריון

לידה

אחרי הלידה

השנה הראשונה

העלאת מאמר

  • העלאת מאמר

העלאת סיפור אישי

כללי

 
 

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת, או ייעוץ מוסמך. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של הרופא המטפל. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.

 

                   
       תנאי השימוש בשירות      

    מובהר במפורש, כי השירותים והתכנים אשר מסופקים במסגרת שירות זה, מיועדים על מנת לספק אינפורמציה כללית בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה, אשר מכל מקרה חוות דעתו היא הקובעת. התכנים והמידע המסופקים במסגרת השירות הנם כלליים בלבד, ועלולים לבטא אסכולה רפואית מסוימת או דעה אישית, והם אף תלויים בנסיבותיו ובעובדותיו של כל מקרה. בנוסף, התכנים המוצעים במסגרת השירות עלולים להכיל ליקוי ו/או טעות ו/או הטיה ו/או אי דיוק במידע ו/או בדרך העברתו או הצגתו, ואין להסתמך עליהם.

ייתכן שהמלצת מומחה תהיה שונה מהמתואר באופן כללי באתר, ובכלל זה יתכן ותתבקשו לבצע בדיקות נוספות, לחזור על בדיקות מסוימות או לבצע בדיקות בזמנים אחרים מאלו אשר מתוארים במסגרת השירות. אין להסתמך על עצה ו/או מידע המתקבלים באמצעות השירות ובכל עניין רפואי יש לפנות למומחה או איש המקצוע המתאים. בכל מקרה, המלצת איש המקצוע שלך היא הקובעת, ואין לראות בשירות הניתן במסגרת זו, בשום אופן או צורה, כתחליף להתייעצות עם המומחה מתאים, ובכלל זה כתחליף למעקב הריון אצל רופא מומחה.

מובהר כי איכות השירות תלויה בגורמים נוספים אשר אינם בשליטת החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות), ובין היתר באיכות וטיב התקשורת והכיסוי הסלולארי, איכות ציוד הקצה, תקלות ברשת הסלולארית, ברשת החשמל, בציוד הממוחשב ועוד, והחברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות), לא ישאו באחריות כלשהי בקשר עם כך.

כל שימוש בשירות, נעשית על אחריותו הבלעדית של המשתמש, והתכנים במסגרת השירות עומדים לרשות המשתמש כמות שהם (As Is) בלא כל התחייבות של החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם.

החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות) רשאים לנתק מהשירות משתמשים שביקשו להיחסם מקבלת שירותי תוכן/הודעות SMS או להתנתק מהשירות מכל סיבה אחרת, וכן לנתק מהשירות ו/או להפסיק את השירות ביוזמתם ובכפוף לכל דין.

המשתמש מתחייב לדווח לחברה, בכל מקרה של הפסקת שירות, במקרה בו ציוד הקצה יחדל לתמוך בקבלת הודעות SMS, וכן במקרה של אבדן, גניבה או העברת בעלות בציוד קצה.

מובהר במפורש, כי כל עוד המשתמש לא ביקש להפסיק את קבלת השירות, החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות) ימשיכו לספק את השירות לציוד הקצה, ובכלל זאת, גם אם לא יהיה באפשרות המשתמש לקבלו ו/או יחזיק בו צד שלישי.

החברה רשאית לשלוח אל המשתמש מדי פעם בדואר אלקטרוני או ב - SMS או בכל אמצעי אחר לרבות באמצעות פניה טלפונית , מידע בדבר שירותיה , וכן מידע שיווקי ופרסומי- הן מידע שהיא עצמה תפרסם והן מידע שתקבל לצורך משלוח מידי מפרסמים אחרים , והמשתמש מסכים לכך. בכל עת יוכל המשתמש לבטל את הסכמתו ולחדול מקבלתו, באמצעים אשר יפורטו באתר ו/או בהודעות שישלוח.

החברה רשאית לשלוח אל המשתמש מדי פעם בדואר אלקטרוני או ב- SMS או בכל אמצעי אחר לרבות באמצעות פנייה טלפונית, מידע בדבר שירותיה, וכן מידע שיווקי ופרסומי – הן מידע שהיא עצמה תפרסם והן מידע שתקבל לצורך משלוח מידי מפרסמים אחרים, והמשתמש מסכים לכך. בכל עת יוכל המשתמש לבטל את הסכמתו ולחדול מקבלתו, באמצעים אשר יפורטו באתר ו/או בהודעות שישלחו

טרם הירשמותך לשירות, קרא שנית את תנאי השימוש באתר, אשר חלים גם על שירות זה. במסגרת זאת, ומבלי לגרוע מכלליות האמור, תשומת לבך מופנית למדיניות הפרטיות של האתר, ובכלל זה לכך שפרטיך ישמרו במאגר המידע של החברה. הירשמותך לשירות זה, ייחשב כהסכמה מצדך לכל התנאים ההתניות וההודעות הכלולים בהודעה זו ובתנאי השימוש של האתר.

                 סגירה