איחור בהופעת המחזור אחרי נטילת דופסטון - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • ד"ר שלום,
    לפני שבוע ויומיים סיימתי חפיסה של כדורי - "דופסטון" שנועדו להסדרת מחזור (מאחר ואיני מקבלת מחזור באופן טבעי מזה 10 חודשים...).
    כבר כמה חודשים שאני מקבלת כדורים כאלו ואחרים להסדרת מחזור- על מנת שניתן יהיה לתזמן ביוץ, ובכל פעם הווסת הגיעה 2-3 ימים לאחר סיום החפיסה.
    גם בחודש שעבר לקחתי "דופסטון" וקיבלתי יומיים אחרי וביום ה-5 למחזור התחלתי סבב ראשון של איקקלומין- וכך היה אמור להיות גם החודש-
    סיום חפיסת "דופסטון", מחזור, יום 5 למחזור- איקקלומין.
    אלא.......... שעברו כבר 9 ימים ועדיין לא קיבלתי. בחודש שעבר לאחר שלא קיבלתי, הגניקולוג שלי הפנה אותי לבדיקת דם, שיצאה שלילית להריון.
    בתחילת השבוע היו לי כאבים והתכווצויות בבטן ממש כמו לפני מחזור, אבל לא...
    השאלה שלי- ממה יכול לנבוע האיחור?? האם עליי להמתין עוד??
    תודה רבה !
2 תגובות
עמוד 1
  • שלום רב,
    אם לא הופיע וסת לאחר נטילת דופסטון מומלץ לעשות שנית בדיקת הריון.
    אם בדיקת ההריון שלילית מומלץ להמתין שבוע נוסף ואם לא מופיע וסת לפנות לרופא המטפל.

ד"ר מוריה קירשנר
  • היי לפני שבוע סיימתי דופסטון ועדיין לא הגיע לי המחזור
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה